Sprookjes bestaan! PZ .nl/abonnee De PZC geeft de helft van het entreebewijs cadeau! Bezoek de Abonneedag op zondag 27 november in de Winter Efteling! www.pzc .nl/eftelingactie - 1 Zet het op je eigen voorpagina! Bestel snel entreebewijzen via Deze actie is exclusief voor abonnees van de PZC. Bent u nog geen abonnee? Neem dan nu een (proefabonnement en maak gebruik van deze aanbieding. 4. Selectie uit AbonneeVoordeel Kijk voor een compleet overzicht op www.pzc.nl/abonneevoordeel Boek: herinneringen aan de verdwe nen stad, Middelburg 1940 15,- Kathedraal concert in Oudenbosch 25% korting Heb je binnenkort iets te vieren? Kijk op www.pzc.nl/zelfkrantmaken www.pzc.nl/abonnee Bezorgklachten doorgeven Abonnementwijzigingen doorgeven Informatie over abonnementsvormen PZC webwinkel Lijst met veel gestelde vragen Algemene voorwaarden PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. Op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Vakantieservice Wanneer u langer dan 6 dagen op vakantie gaat, kunt u gebruik maken van de vakantieservice. U kunt bijvoorbeeld de bezorging stop laten zetten of uw krant gratis bij buren/kennissen laten bezorgen. Wilt u 2 weken voor uw vakantie contact met ons opnemen? Ga naar www.pzc.nl/abonnee of bel 088 - 013 99 10 Contact Heeft u een vraag over de bezorging van uw krant, uw abonnement of AbonneeVoordeel? Ga naar www.pzc.nl/abonnee 24 uur per dag, 7 dagen per week Bel met 088 - 013 99 10 Maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 17.00 uur Zaterdag van 08.00 tot 12.00 uur bezorgklachten vanaf 07.00 uur inspreken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 106