'De Perenboom' RD Hote^Ke^itouArcvnt Hotel Brasserie De Leugenaar Boulevard Bankert 132 Vlissingen www.hoteldeleugenaar.nl Proef de zee, hoor de wind, ervaar warmte en sfeer. Dineren wordt beleven in onze brasserie Heerlijk genieten van Zeeuwse lokale gerechten in een sfeervolle omgeving. Strandrestaurant Flavours Westduin I Koudekerke www.goldentulipstrandhotelwestduin.nl Familierestaurant,Vis-en vleesspecialiteiten, Familiediners, Zonnig terras Ook voor catering en personeelsfeesten! in 't groene hart van Schouwen Restaurant de Schelphoek Serooskerkseweg 24 Serooskerke www.deschelphoek.nl Exclusieve Champagne Wijnhandel Herman BV Weststraat 6 Axel www.hermanwines.com Wij werken weer volop met (H)eerlijk wild. Alle kerstdagen open! Hotel Restaurant'De Perenboom' Voor een (h)eerlijk diner van wat Zeeland ons bied Achterweg 9 Met zoveel mogelijk bio, en FAIR-TRADE producten Burgh Haamstede van de boerenbedrijven uit de buurt. www.gastronomisch.eu In het gezellige restaurant Bodega de Kookclub kunt u genieten van een heerlijk diner of een zakelijke lunch aan de grote markt van Goes. Bodega de Kookclub Grote Markt 10 Goes www.kook-club.nl Restaurant de Torenhoeve Vlissingen Vraag vrijblijvend naar onze feestdagenbrochure Hotel Restaurant PICCARD Badhuisstraat 178 Vlissingen www.piccard.nl Toren weg 38 Burgh-Haamstede www.torenhoeve.nl Uit eten gaan heeft eigenlijk altijd wel iets exclusiefs. Of u nu iets te vieren heeft of niet, of u zakelijk een vorkje prikt of samen met familie of vrienden geniet van een goede maaltijd. Want hoe gezellig het eten thuis ook kan zijn, een goede eetgelegenheid kiezen geeft net dat smaakvolle extraatje. Deze Exclusief Dineren is vooral bedoeld om een van uw belangrijkste 'zintuigen' op voorhand aan het werk te zetten: uw hersenen. Zodat u vooraf al bijna kunt proeven en ruiken wat u mond en neus later voorgeschoteld krijgen. Kies met verstand en eet smakelijk! Voorpret Het begint al met de voorpret. Want wat moet de maaltijd bieden: iets verrassends, iets vertrouwds, een heerlijke dis uit eigen land of een culinair hoogstandje uit een ander? En - zeker zo belangrijk - is het voldoende de veelvuldig aangehaalde 'in nerlijke mens' tevreden te stellen of moet het écht een avondje uit worden? Kortom, gaan dineren is ook en vooral kwestie van sfeer en ambiance. Lekker Juist de omgeving bepaalt in hoge mate of de avond een succes wordt. Goed gezel schap is belangrijk, maar zeker ook de aan kleding van uw restaurant van keuze.Alles smaakt nét even beter als u zich welkom a en op uw gemak voelt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 72