Stof vormgeven vanuit mijn gevoel uit 7 Hoeveel knopen zitten er in de glazen schaal op tafel Jazzit in Arnevïlle Bijzondere poppen en beren op 's werelds grootste beurs donderdag 27 oktober 2011 Sebastian den Herder verza melt onder meer glazen ob jecten. Op de tafel in zijn zaak staat, bij de naaimachine, een glazen schaal met knopen. De vraag is 'hoeveel knopen zitten er in de schaal'? De winnaar ont vangt een waardebon van 50 euro. Oplossingen kunnen naar www@sebastiandenherder.nl of naar Sebastian den Herder Meer Mode, Sint Janstraat 10, 4331 KC Middelburg. Rond de 70 mensen reageerden op de vraag van Vera van Oeveren van Kadoshoppie in Dreischor hoeveel ons sinaasappelrooibos- thee in de apothekerspot zit. Het bleek een lastige vraag: de ant woorden varieerden van 2,5 ons tot 7 kilo. In de pot zat precies 840 gram. Met 898 gram zat Rianne van den Hurk uit Colijnsplaat er het dichtst bij. Zij wint een high teapakket ter waarde van 50 euro. Sebastian den Herder, Meer Mode. Sint Janstraat 10 Middelburg. Open: ma./din. 13-17.30 uur; wo. 11-17.30 uur; don. 11-17.30 uur; vri. 11-17.30 uur, zat. 11-17 uur. De lijn A muse; sweaters en shirts met handgedrukte prints. MIDDELBURG - Hotel Arneville in Middelburg presenteert zondagmi- dag het tweede concert in de serie IASZ. Dit keer is het de beurt aan de Zeeuwse band Jazzit. De groep bestaat uit Peter Koning (klarinet, sopraan- en tenorsaxofoon), Henk Balk (trombone), Sip Beth (pia no), Giel Mol (banjo), Johan Brake- boer(zang en contrabas) en Harry Hendrikse (drums). Met eigen arrangementen verklan ken zij swingende dixieland, mainstream, gospel en blues. Show, gevoelige arrangementen, entertainement en bruisende so lo's wisselen elkaar in hoog tempo af Het optreden van Jazzit begint om 16.00 uur. door Wendy de Jong Heb je je eenogige teddybeer altijd al eens willen laten onder zoeken door een heuse berendokter? Dat kan op vrijdag 28 en zaterdag 29 oktober in Ahoy Rotterdam tijdens de 21e editie van 's werelds grootste beurs op het gebied van poppen en teddy beren. Poppen- en berenkunstenaars uit de hele wereld komen daar samen om hun mooiste creaties te laten zien. Bijzondere, zeldzame, antieke en hedendaagse poppen en beren doen het hart van menig verzamelaar sneller kloppen. Zoals de teddyberen van de Duitse kunstenares Margarete Steiff, die in 1880 onder haar eigen naam een bedrijf startte. Ook zijn er antie ke porseleinen poppen te zien van beroemde Franse ontwerpers als Jumeau, Bru en Francois Gaultier. Wie het maken van poppen of beren zelf onder de knie wil krij gen, kan de daarvoor benodigde materialen op de beurs aanschaf fen. Speciale dokters kunnen meegebrachte versleten of kapotte poppen en beren weer oplappen. De beurs is op beide dagen geopend van 10.00 tot 17.00 uur. Tickets kosten 10 euro en zijn verkrijgbaar in de voorverkoop via www.niesjewolters.nl had, kon je hoog en laag springen, je was één van de vele ontwerpers. Hiér gaan de contacten makkelij ker en sneller. Zo verkoopt Eszeth mijn herfstcollectie in de zaak aan de Loskade." „Ik ben nu bezig met een kleerma kersopleiding. Ik wil straks ook gaan lesgeven. Dat lijkt me leuk. En", verzucht Sebastian verlan gend, „ik wil het liefst meer gaan ontwerpen." foto's Lex de Meester schaal met knopen in Sebastian's winkel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 63