coioton 3i FapillebyÊpchtei m v> (f> DlensenLinq.nl donderdag 27 oktober 2011 familieberichten 133 Nog maar zo kort na het overlijden van onze vader is heel onverwachts en kort voor haar 80-ste verjaardag van ons heengegaan onze zorgzame moeder en trotse oma Magdalena Krombeen-Korstanje Lenie Kloetinge 9 november 1931 Vlissingen 24 oktober 2011 sinds 29 januari 2011 weduwe van Jan Krombeen Sint Laurens: Lonia Rijnberg-Krombeen Willem Rijnberg Michiel en Liesbeth Tom Martien Krombeen Jeannette Krombeen-de Smit Melissa Ashley Sjaak Krombeen Trees Krombeen-Verbeke Jerryt en Paulien Roar Vlissingen/Leiden: René Krombeen t Susanne Sprenkels Zij leven in onze herinnering voort... Oost-Souburg: Middelburg: Correspondentieadres: Noordweg 507, 4333 KG Sint Laurens Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op zaterdag 29 oktober van 12.45 tot 13.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Vrij onverwachts is van ons heengegaan onze lieve zuster, schoonzuster en tante Lenie Krombeen-Korstanje Noordgouwe: D.P. Korstanje t T. Korstanje-Roelse t Krabbendijke: J.M. Korstanje P. Korstanje-Olivier Goes: P. Korstanje M. Korstanje-Bruijnzeel Neven en nichten Diep bedroefd zijn wij door het overlijden van onze schoonzus en tante Lenie Krombeen-Korstanje Geerard en Betsie Corrie en Dirk Diny en David Joop en Betty Frans en Jenny Neven en nichten Wij wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Kijk naar me uit in de regenboog hoogin.de lucht. Kijk naar me uit als de zon weer opgaat en de hele wereld nieuw is. Hou dan van me zoals ik zoveel van jullie gehouden heb. Na een zorgzaam leven is toch nog onverwacht overleden onze lieve moeder en oma Janny de Visser-de Rijke weduwe van Jac. de Visser Middelburg 2 januari 1932 Middelburg 25 oktober 2011 Middelburg: Abenjitske Onne Anniek en Jaco Breda: Arjan en Margreet Elle Wij willen alle medewerkers van het Sint Jans Hospice De Casembroot danken voor alle goede zorgen. Correspondentieadres: Molenwater 85 4331 SE Middelburg Vrijdag 28 oktober is er gelegenheid afscheid te nemen van 16.00 - 16.30 uur in het uitvaartcentrum H. jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 31 oktober om 13.30 uur in voornoemd uitvaartcentrum, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.30 uur op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het uitvaartcentrum. Wij zijn verdrietig door het overlijden op dinsdag 25 oktober 2011 van onze Iieve zus, schoonzus en tante Janny de Visser-de Rijke Wij bewaren goede herinneringen aan haar. Pieten Joke de Rijke David en Rini de Rijke Leida en Piet van Gilst Neven en nichten Met droefheid geven wij u kennis, dat voor ons toch nog onverwacht is overleden onze geliefde schoonzuster en tante Janny de Rijke weduwe van Ko de Visser in de leeftijd van 79 jaar Wij hopen dat de kinderen en de kleinkinderen de kracht mogen ontvangen om dit grote verlies te dragen. Middelburg: A.C. de Visser-Houterman Goes: M.J. de Visser-de Bart Middelburg: C.Jansen 's-Gravenzande: J.C. Gideonse-de Visser J. Gideonse Middelburg: J.M. de Visser-Poppe neven en nichten Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mervoor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 33