Üvö/Jtüdüf] 3 2 I familieberichten donderdag 27 oktober 2011 (J) IHensenlinq.nl Als je de voet op de andere oevèr zet en het blijkt de hemel te zijn, als je dan door een hand wordt aangeraakt en het blijkt Gods hand te zijn, als je muziek hoort en het blijken engelen te zijn, dan ben je niet heengegaan maar naar Huis gegaan. Wij geven kennis van het overlijden van Johannes Cornelis Arnoijs weduwnaar van M.J. Minderhoud Oost-Souburg, 20 februari 1915 t Oost-Souburg, 25 oktober 2011 Met dankbaarheid en respect voor de mensen die hem met zorg omringd hebben. Familie Pleijte Familie Janse Familie van Schaik Correspondentieadres: Blom en De Ridder Uitvaartverzorging Pieter Louwersestraat 37 4388 EJ Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 28 oktober van 19.00 tot 20.00 uur, Vlissingsestraat 149 te Oost-Souburg. De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 29 oktober om 8.45 uur in De Open Havenkerk, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 10.00 uur op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in De Ark, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg (naast de kerk). Indien u geen kaart heeft ontvangen kunt u deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze geliefde zwager en oom Johannes Cornelis Arnoijs sedert 19 november 1980 weduwnaar van Maria Johanna Minderhoud in de leeftijd van 96 jaar Met zijn positieve levenshouding, wilskracht en doorzettingsvermogen was hij een voorbeeld voor ons allen. Yerseke: J.F. van Schaik-Minderhoud J. van Schaik Bilthoven: Jan en Ina Caroline, Eric en Suzanne Wassenaar: Frans en Jacquelien Christiaan, Frederik en Alexandra Amsterdam: Anneke en Hansje Benyamin, Hannah en Vita 25 oktober 2011 Jacomina den Hollander Mieke Na een kort en hevig ziekbed is heengegaan onze lieve zus en schoonzus je was dapper tot het einde miene m. Westkapelle Piet en Yvonne Geschokt en verdrietig zijn wij door het overlijden van Mieke Castelein Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Len en Hannie Bakker Jan Burhan en Petra, Mike Manfred en Karin Verdrietig moeten wij afscheid nemen van onze schoonzus en tante Rie Geelhoed-Aamoudse Wij zullen haar missen. Colijnsplaat: Johan en Annie Kapelle: Nellie en Dries Strijen: Kees en Ina Brussel: Rita Kamperland: Riny en Willy Neven en nichten Na een volle week te hebben genoten van zijn 80ste verjaardagsfeest, met Paula, kinderen en kleinldnderen, stond plotseling zijn hart stil Adrie Groenenberg 21 oktober 1931-25 oktober 2011 Paula Marian en Hans Annemieke V en fob Marloes Ven Jasper, Elin Susan Leon en Gida Anneloe, Suus Bergweg 49 4461 LZ Goes De uitvaartdienst zal worden gehouden op zaterdag 29 oktober om 11.00 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena aan de Singélstraat te Goes. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 10.15 tot 10.45 uur in de Doopkapel van de H. Maria Magdalena kerk gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. Na de crematieplechtigheid is er in het crematorium gelegenheid tot condoleren, Liever geen bezoek aan huis. Indien u door omstandigheden geen rouwkaart mocht ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Ons bereikte het droevige bericht dat Joop Hagen oud lid en vrijwilliger van onze vereniging, is overleden. Wij wensen Linda, familie en vrienden veel sterkte toe. Bestuur en leden sv ZSC'62 We kregen het droevige bericht dat loop Hagen vader van onze medespeelster Linda, is overleden. Wij leven met jou en je familie mee en wensen je veel kracht en sterkte toe in deze tijd. Damesteam sv ZSC'62 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve oudste zus, schoonzus en tante Prina Koole-Lorier in de leeftijd van bijna 96 jaar. Weduwe van Paulus Koole Grimsby, Ontario, Canada Overleden: 24-10-2011 Dresden (Canada): J. Poppe-Lorier P. Poppe Veere: A. Kasse-Lorier W. Kasse (in herinnering) Nichten en neven Zacht en kalm is tot ons verdriet onze oudste schoonzus en tante, Prina Koole-Lorier in Canada overleden. Zij is ruim 95 jaar geworden. Ondanks dat zij ver weg woonde was zij het middelpunt van de familie. Driebergen: Grijpskerke: Canada: Canada: Hattum: Oost Souburg: Middelburg: Kloetinge: 's Hertogenbosch: Canada: Grimsby, 23 oktober 2011 Ton ten Maria t Leen en Suzan f Marinus t en Bep Ko f en Maap David t en Janny t Boudewijn en Koos Gideon en Krina Leny en Pieter t Wim en Fons Riet Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32