brood terug in het dorp zeeland 119 op onze slaapafdeling met lange geschiedenis Kinderopvang opent derde peutergroep Wii Battle tussen vier bibliotheken Nieuw wijkje gaat Lindehof heten Uitgebreid knutselen in Ambachtscentrum Proef met sterk reflecterende betonnen banden Mannenkoor Obadja in concert voor Tsjaad Knutselmiddag in Scaldis Naturalis Ouderenbond houdt lezing over beter zien www.vanbellewonen.nl dinsdag 25 oktober 2011 Zet uw foto in een album op www.pzc.nl/foto www.tmcbinnenhuisadviseurs.nl «^wraiiwfBiiMaaaa^^ RILLAND Kinderopvang De Bevelanden opent na de herfstvakantie een der de peutergroep in Rilland. De peu tergroep, die net als de andere twee groepen De Doordouwertjes heet, is gevestigd in basisschool De Reigersberg. Peuters kunnen er op maandag en donderdag terecht. Kinderopvang De Bevelanden ver wacht dat door de vestiging in de overgang van peutergroep naar de basisschool kleiner wordt. 'S-GRAVENPOLDER BibliOosterschelde houdt morgen middag (woensdag) een Wii Battle tussen de bibliotheekvestigingen in 's-Gravenpolder, Heinkenszand, Kapelle en Sint-Annaland. In de bi bliotheken nemen teams van maxi maal zestien scholieren het op te gen de teams in de andere vestigin gen. Uiteindelijk spelen de deelne mers tegen elkaar. De bibliotheken hebben Wii-appa- ratuur in huis omdat uit onder zoek is gebleken dat het gamen een positieve invloed heeft op de ont wikkeling. De battle duurt van 14.30 tot 16.00 uur. WEMELDINGE Het kleinschalige nieuwbouwplan- netje aan de Bonzijweg in Wemel- dinge gaat Lindehof heten. Dat heeft het college van burgemeester en wethouders beslist. Het nieuw aan te leggen parkje tussen de Spoorlaan en de Bonzijweg gaat Park Onder de Lindenboom heten. De eerste kavels van de Lindehof zijn al uitgegeven. Een volgende fa se volgt later. GOES In het Ambachtscentrum in het Hollandsche Hoevegebied in Goes kunnen kinderen vandaag (dins dag), morgen en overmorgen, knut selen op het middenplein met hulp van de verschillende ateliers. Van 13.00 tot 16.30 uur kunnen ze kijk dozen maken, doosjes, beeldjes, spiegeltjes en kaarsen versieren, armbandjes en panfluiten maken. Deelname is gratis. voormalige herberg De Koophandel. Inzet: een artist's impression van het nieuwe interieur. foto Willem Mieras SEROOSKERKE - De provincie be gint een proef met sterk reflecte rende betonnen banden. Deze wit te, banden worden deze week ge legd in het kruispunt bij Seroosker- ke. Eind van de week moet het werk gereed zijn. Reflecterende banden op zich zijn niet nieuw, maar wel de toevoe ging van een bepaald soon parels dat die de reflectie extra versterkt. Volgens Aard Wondergem van de provincie gaat het om een pri meur voor de provincie. „We zien dit dan ook als proef De banden zorgen niet alleen voor extra ver keersveiligheid maar kunnen ook een besparing op straatverlichting betekenen." KRABBENDIJKE Het Christelijk mannenkoor Obad ja uit Ouddorp zingt zaterdag 29 ok tober in de hervormde kerk van Krabbendijke voor zendingorgani satie Woord Daad. Het koor, on der leiding van Ab Vrioegindeweij, wordt op het orgel begeleid door Jan Hoek. Woord en Daad collec teert tijdens het concert voor een project in Tsjaad, waar kinderen nauwelijks naar school gaan. Het concert begint om 19.30 uur. Bergen op Zoom Goes j Koudekerke I Kruiningen SINT-MAARTENSDIJK In multifunctioneel centrum Scal dis Naturalis aan de Kastelijnsweg 18 in Sint-Maartensdijk wordt van daag een knutsel- en schildermid dag gehouden voor kinderen van 8 tot en met 12 jaar. Deelnemers kunnen onder begelei ding een werkstuk maken en mo gen dat mee naar huis nemen. Deel name kost 3 euro, inclusief een con sumptie. Aanvang: 13.30 uur. HEINKENSZAND De afdeling Heinkenszand van de Katholieke Ouderen Bond (KBO) houdt vandaag, dinsdag een lezing over beter zien in het dienstge bouw achter de kerk aan de Waran de in Heinkenszand. Een opticien komt over het onderwerp praten, niet alleen voor ouderen, maar voor iedereen die belangstelling heeft. De bijeenkomst begint om 13.30 uur en de toegang is gratis. MEEST CELEZEN 1. Martin Boone uit Oostdijk Nederlands kampioen Vissen. 2. Puber kan overal aan wiet komen. STUUR TIPS NAAR bevelanden@pzc.nl huidige locatie." De winkel, nu een stukje verderop in de Dorps straat gevestigd, verhuist er bin nenkort naartoe. De produc tie-unit aan de Zuidweg blijft, ove rigens. Waar nu de bouwvakkers nog druk in de weer zijn, opent 24 novem ber een bakkerij nieuwe stijl. Klan ten kunnen voortaan een goede bak koffie drinken in de tearoom, van een taartje genieten of een broodje eten. Dat kan nu eigenlijk nog nergens in Krabbendijke. En in de tussentijd kunnen ze een kijkje nemen in de bakkerij, waar wordt. „Het personeel staat niet meer traditioneel achter de toon' bank, maar loopt rond. Mensen kunnen zelf hun producten pak ken en ze dan afrekenen bij de kas sa", zegt Hirdes. Ook hoopt hij toe risten te trekken. „We zitten mid den op een knooppunt van het fietsnetwerk.." Karei van der Est als bedrijfsleider de scepter zal zwaaien. Bakkerij Hirdes biedt high teas aan, workshops voor kinderfeest jes en lunches voor bedrijven. „Dat laatste doen we nu al." Hir des speelt daarbij in op de verande rende vraag van de consumenten, die ook in Krabbendijke zichtbaar hoog oplopende kortingen tot 70% wegens leegverkoop! korting O. Pres. Rooseveltlaan 772 4382 NB Vlissingen Tel. 0118-416188

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 47