28 familieberichten dinsdag 25 oktober 2011 O mensentfnq.nl Dapper gestreden. Dapper gedaan. In onze gedachten, blijf je altijd bestaan. Vol bewondering voor de manier waarop hij zijn ziekte heeft gedragen geven wij u kennis van het overlijden van Joop Hagen In de leeftijd van 70 jaar Teunie f Linda en Erik Raymond en Emmylou Fiona Scharendijke, 22 oktober 2011 Correspondentieadres: Minderbroederstraat 49 4301 EV Zierikzee We willen afscheid van Joop nemen op vrijdag 28 oktober om 13.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijk Oude Havendijk 3. Hierna is er gelegenheid de familie persoonlijk te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Vertrouwt op den Here voor immer, want de Here Here is een eeuwige rots. Jesaja 26:1-6 Na een lange periode van zorgen is toch nog onverwacht van ons heengegaan, mijn lieve man, onze vader en trotse opa Jan de Jonge 20-08-1935 123-10-2011 Janny de Jonge-Begthel Peter en Marion, Razita, Sendro, Shifra Janneke en Erik, Sander, Tim Marco en Rianne, Marit Ronika en Onno Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van verpleeghuis 't Gasthuis te Middelburg voorde liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Mosselkreekstraat 59 4335 TG Middelburg Woensdag 26 oktober is er van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 28 oktober om 11.30 uur op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na afloop is er in de koffiekamer van de begraafplaats gelegenheid om de familie te condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden ontvingen wij het droevige bericht van het over lijden van onze lieve broer, zwager en oom Jan de Jonge In de leeftijd van 76 jaar. Krijn de Jonge (in herinnering) Tanny van Sparrentak-de Jonge en Jan (in herinnering) Tonny en Leunis Schoe-de Jonge Nel en Piet Kesteloo-de Jonge Cathrien en Sjaak Groen-de Jonge Ko en Tiny de Jonge-Hengst Neven en nichten Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze lieve, zorgzame vader en opa Cornells Jacob van de Kreeke Cees *19 juli 1929 - Haamstede - f 23 oktober 2011 Naast ons verdriet is er veel dankbaarheid voor alle goede jaren die we samen mochten beleven. Burgh-Haamstede, Corrie van de Kreeke-Hanse Westervoort, Peter en Liedeke Marjet en Behnam Aleid Spijkenisse, Leo en Sylvia Robert en Shirlex Annouschka Marlissa Rotterdam, Martin Irene Julia Kees Allévo "Duinoord" Kloosterweg 18, kamer 288 4328 GB Burgh-Haamstede De dankdienst voor zijn leven zal donderdag 27 oktober om 13.30 uur worden gehouden in de Hervormde kerk aan de Ring te Burgh. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraafplaats "Vredehof" aan de Oude Lagezoom te Haamstede, omstreeks 14.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in uitvaartcentrum "Vredehof". We danken dr. Baas en het verzorgend personeel van zorgcentrum "Duinoord" heel hartelijk voor alle meeleven, alsook de goede en liefdevolle verzorging en begeleiding. In de leeftijd van 82 jaar is overleden onze lieve broer, zwager en oom Cornells Jacob van de Kreeke Burgh-Haamstede, J. van de Kreeke Krimpen aan den IJssel, J.G. van de Kreeke N.P.C. van de Kreeke-Mol neven en nichten Burgh-Haamstede, 23 oktober 201 Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve, behulpzame zwager en oom Cees van de Kreeke We zullen hem missen Kilsyth, Australië, Maarten Hanse Burgh-Haamstede, Alie Hanse Gerbert, Liesbeth en kinderen Janine Burgh-Haamstede, 23 oktober 2011 Het is de Heer die mij behouden zal uit het Liedboek psalm 27:1 Bedroefd om zijn sterven, maar dankbaar voor de herinnering aan een mooi voltooid leven, melden wij u het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, opa en overopa Jacob (Jaap) van Iwaarden sinds 30 oktober 1983 weduwnaar van Neeltje Dek *Kruiningen, 16 november 1913 tKapelle, 23 oktober 2011 St. Kruis: Janny en Leen Eversdijk - van Iwaarden Zeist: Cocky en Pieter van Mancius(t) - van Iwaarden Heinkenszand: Thijs en Tannie van Iwaarden - Nieuwenhuize Klein- en achterkleinkinderen Zorgcentrum "Cederhof". We willen het personeel en vrijwilligers van "Cederhof" hartelijk bedanken voor hun aandacht en verzorging aan vader besteed. Correspondentieadres: Honingklaver 5,4415 TC Heinkenszand Er is gelegenheid tot afscheidnemen op woensdag 26 oktober van 19.30-20.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 31 oktober om 13.30 uur in de Johanneskerk, Burg. Elenbaasstraat te Kruiningen. Aansluitend begeleiden we hem lopend naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in"Ons Dorpshuis" aan de Berghoekstraat 3 te Kruiningen. Een moeder sterft altijd te vroeg. Je bidt dat God haar sparen zal, omdat je van haar houdt. Maar als de jaren knellen gaan, zij ziek wordt, moe en oud, bid je dat God haar halen zal, omdat je van haar houdt. Omdat wij dankbaar zijn voor al haar zorgen gedurende een lang leven, zijn wij nu verdrietig dat na een moedig gevoerde strijd van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma Geertruda Joanna van Haaren-Emmerik Truus weduwe van Martinus van Haaren Teteringen, 10 februari 1923 Goes, 23 oktober 2011 Toine Kristian Marion en Pieter Paul Ymke Jilt en Daphne Correspondentieadres: Paalhoofd 9,4386 HB Vlissingen. Tél.nr. 0641943962 Mama is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes, waar gelegenheid is om afscheid van haar te nemen op vrijdag 28 oktober van 9.30 tot 10.00 uur. De Heilige Mis zal aansluitend worden opgedragen om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena 'aan de Singelstraat te Goes. We brengen' mama om 12.00 uur naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats aan het Geldeloozepad te Goes. Gelegenheid tot condoleren en samenzijn na de begrafenis in het bovengenoemd rouwcentrum. Wij willen het personeel van unit 7 van Maria Ter Weel heel hartelijk bedanken voor hun liefdevolle verzorging van onze moeder en oma. Bedroefd ontvingen wij het bericht dat toch nog onverwachts is overleden onze altijd optimistische zwager en oom Jan de Jonge Kamperland: Hans Begthel (in herinnering) Catrien Begthel-Boone Vlissingen: E.M.A. Hollestelle. A.J. Hollestelle-Begthel Neven en nichten "Zijn is de ziel" Verdrietig om het verlies van een dierbare vriend Cees van de Kreeke Burgh, Mientje 23 oktober 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 28