Hutchinson revalideert in een 241 sport Van Lent opgestapt bij Brouwershaven Doelman Vermeer één duel aan de kant Sulejmani onzeker voor bekerduel Ajax Dekker binnenkort in gesprek met Wada Oranje heeft nog geen speelschema Bridgeteams naar halve finale WK VOETBAL PSV'er Atiba Hutchinson bewoont tijdelijk een oud studen tenflatje in het multiculturele Antwerpse stadsdeel Borger- hout. De voetballer herstelt van een zware knieblessure. Hondsmerk snel op vrije slag en vlinderslag dinsdag 25 oktober 2011 AMSTERDAM Kenneth Vermeer mag één duel het doel van Ajax niet verdedigen. De doelman accepteerde gisteren een schikkingsvoorstel van twee duels schorsing, waarvan één voor waardelijk. Vermeer kreeg zondag tijdens de thuiswedstrijd tegen Feyenoord (1-1) de rode kaart, na dat hij de doorgebroken Guyon Fer nandez had gevloerd. Hij mist het bekerduel van woensdag met Roda JC. Vermeer was in Kerkrade sowie so niet in actie gekomen omdat doelman Jasper Cillessen in het be kertoernooi speelt AMSTERDAM Miralem Sulejmani weet nog niet of hij morgen met Ajax in het na tionale bekertoernooi tegen Roda JC kan voetballen. De vleugelspeler heeft een liesblessure overgehou den aan de thuiswedstrijd tegen Feyenoord (1-1). Hij moest zich hal verwege de tweede helft laten ver vangen. Sulejmani beslist vandaag na overleg met de medische staf of hij de groepstraining kan hervat ten. Aras Ozbiliz sluit vandaag wel weer aan bij de groepstraining. Hij ontbrak de afgelopen weken we gens een enkelblessure. RIJSWIJK Wielrenner Thomas Dekker meldt zich binnenkort bij vertegenwoor digers van het wereldantidopingbu- reau Wada om de instantie waar mogelijk te helpen in de strijd te gen dopegebruik. „Eerst moet zijn contract met een ploeg rond zijn, daarna reist hij naar Lausanne voor een gesprek met Wada", zei Dek kers manager Martijn Berkhout maandag. Dekker keerde in juli terug in het peloton na een dopingschorsing van twee jaar. AMSTERDAM Bondscoach Bert van Marwijk van het Nederlands elftal heeft gisteren zonder resultaat over het speelsche ma van het kwalificatietoernooi voor het WK van 2014 in Brazilië vergaderd. Hij bereikte in Amster dam geen overeenstemming met zijn collega's van de tegenstanders in groep D. De bijeenkomst werd afgebroken omdat Roemenië in maart 2013 niet tegen Oranje wil voetballen. Oranje is ook gekop peld aan Turkije, Hongarije, Est land en Andorra. VELDHOVEN Zowel de Nederlandse mannen- als vrouwenploeg heeft zich in Veldho ven geplaatst voor de halve finale van de WK bridge. De mannen con solideerden gisteren de een dag eer der vergaarde grote voorsprong te gen IJsland en wonnen met 233-142. De mannen treffen in de strijd om een plaats in de finale van de Ber muda Bowl topfavoriet Italië. De vrouwenploeg versloeg de Vere nigde Staten. Oranje won uiteinde lijk het spannende duel met 200-172. frkrï' r,r'i"v PSV'er Atiba Hutchinson, revaliderend in Antwerpen en tijdelijk bewoner van een zo goed als leeg en helemaal wit geverfd studentenflatje, hoopt na een knieoperatie snel weer te kunnen voetballen. foto Sarah Van den Elsken door Klaas Verspoor BROUWERSHAVEN - De voetbalwed strijd tegen Stavenisse was voor Ed van Lent de laatste als trainer van Brouwershaven. Een aantal op merkingen vanuit de spelersgroep aan zijn adres waren de druppel die de emmer deed overlopen. Voor het duel wees Van Lent zijn spelers op het karakter bij Stavenis se, want een aantal spelers onder brak een vakantie voor de inhaal wedstrijd. Van Lent: „Toen kreeg ik te horen: 'dan ga je daar toch lek ker trainen'. In de rust heb ik mis schien mijn stem iets teveel ver heft. Toen riep er iemand: 'Jij al tijd met je grote mond'. En toen ben ik de kleedkamer uitgelopen." Van Lent was bezig aan zijn derde seizoen in Brouwershaven. Een vijftal spelers uit Numansdorp stopte aan het begin van dit sei zoen en mede daardoor kampt Brouw momenteel met een chro nisch spelerstekort. Van Lent: „Ik had tegen Peter van Ast gezegd: 'tot de laatste snik, maar het werd me teveel. Dit is het allemaal niet waard. Het is mooi geweest. Er is totaal geen respect meet, de spe lers maakten de dienst uit. Ik ben dertig jaar trainer, maar heb dit nog nooit meegemaakt." Voorzit ter Peter van Ast reageerde gistera vond vanuit huize Van Lent: „Ik heb begrip voor wat Ed gedaan heeft. Ik was er gelukkig zelf bij. Het is elke keer wat. We zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het is droevig!" Speler Clement van Splunder neemt voorlopig de trainingen voor zijn rekening. Hans van de Rafelaar is aan zijn laatste jaar bezig bij De Meeuwen. Hij neemt in mei na drie seizoe nen afscheid bij de derdeklasser. p. AUTOSPORT Herfstrit Krabbendijke. A-klasse: 1. R. v.d. Zande, Wissenkerke 261, 2. J. Leendertse, s-Gravenpolder 310, 3. N. de Kok, Krabbendij ke 330, 4. K. de Jonge, Heinkenszand 356, 5. J. Terpstra, Vlissingen 357. B-klasse: 1. R. Beere- poot, Kruiningen 341, 2. A. Cevaal, Ritthem 472, 3. D. de Kok, Breda 473, 4. E. v.d. Maas, s-Gravenpolder. C-klasse: 1. M. Wolff, Oost-Souburg 348, 2. A. Baert, Terneuzen 369, 3. J. van Liere, Oostdijk 403, 4. H. de Bruijn, Tholen 404, 5. L. Kreft, Oostkapelle 408. BADMINTON Derde klas: Den Ossaert 1-Zeeland 1 4-4. Stand: Kats 1 28-4, Rillandia Smashers 2 17-3, Den Ossaert 1 15-3, Zeeland 1 13-3, Sjuttul 1 11-4, Terneuzen 2 9-4, Pluumpje 2 6-2, Marathon 1 5-3. Vierde klas: Schepnet 1-Den Ossaert 2 1-7, Den Ossaert 2—Rillandia Smashers 3 4-4. Stand: Rillandia Smashers 25-5, Astroïden 1 19-3, Den Ossaert 2 18-4, Marathon 2 16-3, Zierikzee 1 6-2, Terneuzen 3 3-3, Schepnet 1 1-2, Zierikzee 2 0-0. Vijfde klas: Den Ossaert 3-Terneuzen 4 8-0, Schepnet 2—Rillandia 4 6-2. Stand: Den Ossae rt 3 25-4, Marathon 3 22-4, Rillandia 5 21-5, Rillandia 4 17-5, Schepnet 2 12-3, Terneuzen 4 10-4, Sjuttul 2 9-5, Zierikzee 3 4-2. VOETBAL Jupiler League. Volendam-AGOW 6-1 WIELRENNEN Landelijke jeugdveldritten. Breda. Categorie 2: 2e: Shirin van Anrooij (Kapelle) Berghem. Categorie 2: 2e Shirin van Anrooij (Kapelle). Reuver. Nieuwelingen. 7e: Erik Boer (Wolphaartsdijk). 16e: Marquerite de Neve (Middelburg). VLISSINGEN - Tijdens de tweede zwemwedstrijd in de Zeeuwse hoofdklasse kwam Kevin Honds- merk uitstekend voor de dag. De Terneuzenaar, die in Eindhoven studeert, was de rapste op de too meter vrije slag (53.23) en de 50 meter vlinderslag (26.86). Honds- merk kwam uit voor Nayade, de studentenzwemvereniging waar hij doordeweeks traint. Simon Edenburg (DZK) toonde zich als vanouds op de 200 meter schoolslag (2.25.88). Op de 150O meter vrije slag was het Casper Zwier (DZK) die indruk maakte. Hij noteerde de vijfde snelste tijd (17.17.94) ooit gezwommen door een Zeeuw. Bij de vrouwen won Manon Aers- sens (Scheldestroom) de 200 me ter rugslag. De eindtijd (2.35.41) le verde haar een startbewijs voor de NK junioren op.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 24