f oOE MEE 1 PZC IE^ U kunt weer allerlei mooie prijzen winnen! i SCHRUF u j NU INI Hoe werkt het? 3. Houd vanaf 11 november uw krant en de actiewebsite in de gaten voor de bekendmaking van de prijswinnaars Schrijf u gratis in vóór 6 november 2011 om mee te doen met alle trekkingen! www.pzc.nl/winweken 088-01399 22 Mw. J. Tampoebolon - Winnares reischeque t.w.v. 7.500 4= Schrijf u eenmalig in op www.pzc.nl/winweken 2. U dingt automatisch mee naar de prijzen in de 5 weektrekkingen en de eindtrekking Lokaal tarief. Openingstijden telefoonnummer: ma. t/m vr. 10.00 tot 17.00 uur, zo. 10.00 tot 12.00 uur. ABONNEE VOORDEEL1 De eerste trekking van de Abonnee Win Weken komt in zicht. Op 12 november geven wij maar liefst 160 prijzen weg. U maakt onder meer kans op een LCD-televisie en een weekendje weg. Laat deze kans niet liggen en schrijf u gratis vóór 6 november in! Meerdere weektrekkingen Als u zich voor 6 november inschrijft doet u automatisch mee met alle vijf de weektrekkingen en de eindtrekking. U maakt dus meerdere malen kans om een prijs te win nen. Op 11 januari sluiten wij de Abonnee Win Weken af met de eindtrekking. Hierin zal de hoofdprijs worden weggegeven waarmee één van onze abonnees zijn interieur volledig kan restylen met een interieurcheque van 10.000, Prijswinnaars Elke zaterdag na de trekking zullen de prijswinnaars be kend gemaakt worden in .de krant en op de actiewebsite van de Abonnee Win Weken. Gratis wenskaart Bij inschrijving op de actiewebsite, krijgt u van ons een gratis wenskaart cadeau op Greetz.nl. Hiermee kunt u online een zelfontworpen kaart versturen, die vervolgens door PostNL echt wordt bezorgd. Heel veel geluk! Voorwaarden U dient op het moment van de trekking een doorlopend abonnement te hebben-bij PZC Alle trekkingen vinden plaats onder toezicht van een notaris en worden gepubliceerd op de actiewebsite. Prijswinnaars krijgen de gewonnen prijs op het opgegeven adres toegestuurd. Medewerkers van Koninklijke Wegener NV zijn uitgesloten van deelname. Alle prijzen zijn na heffing van kansspelbelasting. De volledige actievoorwaarden vindt u op de actiewebsite. Geweldige actie, zeker als je ook nog een prijs wint. Omdat er zoveel prijzen zijn is er bijna wel een kans om iets te winnen. Juist als je het niet verwacht, kan het toch zomaar gebeuren dat je een prijs wint. En eigenlijk hoefje er helemaal niets voor te doen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 66