Johannes Fraanje Jan Verstel Ie TruusPlopmeijer- Veen Adriaan Korstanje IDensenlinq.nl zaterdag 22 oktober 2011 familieberichten 145 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van (T^errie ■L Overmans - SLegerdingk Alle blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Brasschaat: A. G. J. Hermans Wemeldinge: Conny Hoondert - Hermans Jan Hoondert Yomaxii en Salvador Samuel, Perron Giorgio en Rachelle Sorayda en Yanick Wemeldinge. 22 oktober 2011 'm wt Voor uw blijken van medeleven na het overlijden en tijdens de begrafenis van onze broer, schoonbroer, oom en oud oom voormalig direkteur van de Rabobank Zuid-West Zeeuws-Vlaanderen te Oostburg willen wij u hartelijk dank zeggen. Fam. Fraanje Fam. de Feijter Nieuw en Sint-Joosland, oktober, 2011 Zoveel kaarten Zoveel warme woorden Zoveel belangstelling Zoveel troost Het is voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het medeleven dat wij hebben ontvangen voor en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Ali Breedijk-Lodder Hiervoor onze welgemeende dank. Jan Breedijk Tom&Maroesja Marisa, Thijs Inge Roderick Serooskerke, oktober 2011 Wij danken iedereen voor de grote belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve en bijzondere zus, schoonzus en tante Corrie Schout De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Familie Schout. Middelburg, 22 oktober 2011 Niemand kan zo'n uniek mens vervangen. Toch willen wij iedereen die geprobeerd heeft ons, in ons verdriet te steunen hartelijk bedanken. Lies Verstelle-Zandee, kinderen en kleinkinderen Tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn man, onze pa en opa Jan de Bruijne heeft u enorm met ons meegeleefd. Het is helaas onmogelijk u allemaal persoonlijk te bedanken. Het is voor ons een grote steun geweest zoveel reacties te hebben mogen ontvangen in de vorm van uw aanwezig heid, kaartjes, bezoekjes, bloemen en telefoontjes. Iedereen heel hartelijk bedankt. Wilma en kinderen de Bruijne Yerseke, oktober 2011 We denken aan jou in de stralende zon Zoals je was toen je alles nog kon Voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve pa en opa Pieter Hubrecht Ossewaarde Piet willen wij u hartelijk bedanken. Uw belangstelling, mooie woorden, bloemen en fijne brieven en kaarten hebben ons Familie Ossewaarde Kloetinge, oktober 2011 Het verdriet en het gemis dat blijft, maar we zijn ontroerd door de belangstelling die wij van u hebben mogen ontvangen tijdens de ziekte en het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Alfonsus Marinus Meulblok Fons Dank voor alle kaarten, bezoekjes, telefoontjes, bloemen en een luisterend oor, het heeft ons erg goed gedaan. Maatje Meulblok-Raas Lia en Rudie John en Joyce Klein- en achterkleinkinderen Orchideeën zijn een wonder van de natuur, zo zuiver, zo puur. Een orchidee is speciaal niet voor mij alleen, f|ïmaar ook voor u allemaal. Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg wijlen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van rtypdeleven, in welke vorm dan ook, tijdens haar ziekte en 'ha het overlijden van mijn echtgenote Het heeft ons goed gedaan te jnp'geri'ervaren, dat zij bij zovel en geliefcf was. Ter neuzen, oktober 2011 d Klopmeijer ■n kinderen Zoveel brieven, zoveel kaartjes, zoveel warme belang stelling na het overlijden van mijn man, papa en opa Kees de Bruijn hebben ons diep ontroerd en is ons tot grote troost geweest. Daar het ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te benaderen willen wij u langs deze weg hier hartelijk voor bedanken. Jo de Bruijn Kinderen en kleinkinderen Sint Laurens "De Singelhoek", Oktober 2011 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling, die wij hebben mogen ontvangen na het zo onverwachte over lijden van mijn lieve man, onze zorgzame papa, zoon en schoonzoon Ko Joossen betuigen wij u onze oprechte dank. Lenie Joossen-van 't Westeinde Melissa, Anouk Fam. Joossen-van de Vrede Fam. van 't Westeinde-Rijk Krabbendijke, oktober 2011 Na het plotseling overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Maria Pieternella Muller-Houtekamer hebben wij vele blijken van medeleven ontvangen. Dat heeft ons erg goed gedaan en wij danken u hiervoor hartelijk. Familie Muller Oktober 2011 Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van mijn innig geliefde man, onze zeer zorgzame vader en opa Johannes Weststrate betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. K. Weststrate-Jobse Kinderen en kleinkinderen Krabbendijke, oktober 2011 De vele hartverwarmende blijken van medeleven na het overlijden van onze vader en grootvader hebben ons goed gedaan. Wij willen u hiervoor hartelijk bedanken. André en Helmi Korstanje en kinderen Middelburg, oktober 2011 Voor het medeleven en de belangstelling, zowel schriftelijk als persoonlijk, na het overlijden van mijn man Leunis Barentsen betuig ik u mijn oprechte dank. A. Barentsen-Goozen Oost-Souburg Zoute Viever kamer 124 Oktober 2011 Hartelijk dank voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve zoon, broer, zwager en oom Sjaak de Bue Het verlies is groot, maar uw medeleven heeft ons erg Janna de Bue-Ruster Kees en Tineke en kinderen Borssele, oktober 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 43