V*9 Marinus Hoogerheijde Janna Moerman - Verijzer 44 I familieberichten zaterdag 22 oktober 2011 0 IDenseniinq.nl Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren.- Rom. 14:8 Van ons is vredig heengegaan onze lieve vader en opa echtgenoot van Cornelia van Liere f Gapinge, 10 augustus 1925 f Middelburg, 20 oktober 2011 Rinus en Janneke Hoogerheijde Robert Hoogerheijde Hannah Hoogerheijde Bert en Tanja Hoogerheijde Correspondentieadres: Markt 12 4351 AH Veere De afscheidsdienst zal plaatsvinden op dinsdag 25 oktober a.s. om 14.00 uur in de 'Kleine Kerk' aan de Kapellestraat 27 te Veere. Na de dienst is er in de kerk gelegenheid de familie te condoleren. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Geen toespraken. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Jezus, Uw verzoenend sterven, blijft het rustpunt van ons hart. Als wij alles, alles derven, blijft Uw liefd' ons bij in smart. Onverwacht is door de Heere uit dit leven weggenomen onze geliefde oudste broer en oom Marinus Hoogerheijde Gehuwd geweest met Cornelia van Liere overleden op 3 juli 2005 Wij leven mee met de kinderen en kleinkinderen. Middelburg: J. Wisse-Hoogerheijde S. Wisse (in herinnering Zwijndrecht: M. den Breejen-Hoogerheijde A.P. den Breejen (in herinnering) Ulvenhout: J. Hoogerheijde (in herinnering) Breda: A.P.M. Hoogerheijde-van den Berg Middelburg: K. Hoogerheijde L. Hoogerheijde-de Visser Hilversum: J. Hoogerheijde C.J.H. Hoogerheijde-Reijnen (in herinnering) Neven en nichten Middelburg, 19 oktober 2011 Wanneer we al het werk gedaan hebben waarvoor we naar aarde zijn gezonden mogen we ons lichaam afleggen dat onze ziel gevangen houdt zoals een cocon de latere vlinder omsluit. En wanneer de tijd is gekomen kunnen we het loslaten en zullen we vrij zijn van pijn, vrij van angst en zorgen vrij als een heel mooie vlinder en terugkeren naar huis bij God. Het is goed zo Dankbaar omdat we haar zolang in ons midden mochten hebben en met mooie herinneringen in ons hart, nemen we in liefde afscheid van onze zorgzame, lieve moeder, oma en omi Janna Moerman-Verijzer weduwe van Hubregt Moerman *21 april 1920 - t 21 oktober 2011 NieuwdorpNico en Ina Jacqueline en Richard, Enzo Hubért en Monique, Mika Petra en Sander, Sanne, Geert Hilco en Irma, Sophie, Eva Correspondentieadres: Pr. Margrietstraat 105,4455 AW Nieuwdorp Maandag 24 oktober is er van 20.00 tot 21.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. We willen samen met jullie afscheid van haar nemen dinsdag 25 oktober om 15.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot samenzijn. Lieve omi Niet meer zondagsmorgens om de thee. Met iets lekkers en dan soms nog een advokaatje met slagroom. Niet meer de tuin doen en de bloemetjes voor je planten. Niet meer samen de Margriet lezen. Niet meer samen bruinebonensoep maken. Dag lieverd, Jacqueline Ik ga slapen ik ben moe 'k sluit m'n beide oogjes toe Heere houd ook deze nacht, Over oma getrouw de wacht Amen Dag lieve Omamoerman en Omi Sanne Geert Sophie Eva Enzo Mika Heden bereikte ons het droeve bericht dat is overleden Australië F. Verijzer J. Verijzer Kraaijeveld Kruiningen N. Verijzer Almekinders Neven en nichten Janna Bedankt voor de jarenlange vriendschap Buurman Theo Heden is na een geduldig gedragen ziekte van mij heengegaan mijn lieve, zorgzame man Adriaan Kwaak Adrie in de leeftijd van 79 jaar. Lenie Kwaak-Smalheer 20 oktober 2011 Zaagmolen 13 4301 NK Zierikzee Maandag 24 oktober zal er om 13.30 uur een samenkomst worden gehouden in het kerkcentrum van de Gasthuiskerk aan het Havenplein te Zierikzee (ingang en parkeren via Hoge Molenstraat). Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee, omstreeks 14.30 uur. Na. de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het kerkcentrum. Heden is overleden onze lieve broer, zwager en oom Adrie Kwaak in de leeftijd van 79 jaar. Maatje Leurs-Kwaak Jan Leurs f Laura Braam-Kwaak Jan Braam f Neeltje Kwaak f Jaap Kwaak f Riet Kwaak-van de Steen f j Coby Tanis-Kwaak - Jaap Tanis Gré Kouijzer-Kwaak Hubert Kouijzer neven en nichten Zierikzee, 20 oktober 2011 Intens verdrietig moesten wij u 12 september j.l. het overlijden melden van Sanny van Keulen - Eggebeen Intens dankbaar zijn wij voor het meeleven dat u ons gezin en familie betoonde en wat wij nog dagelijks mogen ervaren. De persoonlijke gesprekken, bloemen, brieven, kaarten, mails etc. waarderen wij in hoge mate. Het is voor ons onmogelijk u allen hiervoor persoonlijk te bedanken. Kees van Keulen Comeline en Jean-Paul, Emma, Rens en Eline, Lisanne Bram, Maryth, Tom Fam. Eggebeen Fam. Van Keulen Middelburg, oktober 2011 Frans Buijsrogge Hij blijft dichtbij, omdat wij en velen met ons over hem herinneringen blijven ophalen. Lieve mensen, dank voor alle reacties na het heengaan van Frans. Marleen Buijsrogge kinderen en kleinkinderen Familie Buijsrogge Familie Wermenbol Goes, 22 oktober 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 42