Yinthe f c 1 Peter Brouwer Annette van Lieèurg mmu! Piet en Nellie Hengst Dys/ledüfj Elisabeth Margaretha Cornelia van der Kam O (TI0nsenunq.nl zaterdag 22 oktober 2011 familieberichten 143 r "X J Dochter van Nienke en Roderik de Nooijer Kleindochter van Annemarie van Dijke Suus Zabicki Nichtje van Amber Zabicki Goeman Borgesiusstraat 56 4384 JR Vlissingen V V Wij zijn blij u, ook namens onze ouders, te mogen meedelen dat wij op D.V. vrijdag 28 oktober 2011 om 12.30 uur hopen te trouwen in het gemeentehuis te Bergambacht. De kerkelijke bevestiging zal plaatsvinden om 13.45 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente te Berkenwoude, doords. G. Clement. U bent van harte welkom op onze receptie van 20.00 tot 21.45 uur in restaurant 'Grevelingen'-, Parallelweg 1 (Grevelingendam) te Bruinisse. Ons adres wordt: Noordkoek 13 4363 BM Aagtekerke Vandaag over een week, zaterdag 29 oktober 2011 zijn 40 jaar getrouwd. Wie hen wil feliciteren is welkom op de receptie tussen 19.30 en 23.00 uur in Westkapelle Herrijst, Markt 79 in Westkapelle. 't Hout 1 4361 CA Westkapelle Dankbetuiging Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de vele felicitaties, kaarten, en cadeaus ter gelegenheid van ons 50-JARIG HUWELIJKSFEEST Serrit en Tonny Blom U zij de glorie Vol liefde terugkijkend naar alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van onze moeder, groot- en overgrootmoeder weduwe van Jacob Coenraad Beimers in de leeftijd van 97 jaar. Uit aller naam: C.J. Beimers Middelburg, 18 oktober 2011 Correspondentieadres: Bizetlaan 2 4384 KR Vlissingen Wij hebben haar op 21 oktober in besloten kring begraven. Heden ontvingen wij het droeve bericht van het overlijden van onze geliefde en meelevende oom Rogier Boogaard Weduwnaar van Louwerina Wisse Meliskérke, 2 april 1924 Wij wensen de familie veel troost toe. t Emmeloord, 18 oktober 2011 Meliskerke: Jan en Ineke Wisse-Clarisse Jos en Lenie Wisse-Meyers Middelburg: Wim en Jitske Wisse-Elzinga Meliskerke: Bram en Janneke Wisse-Remijnse Met verdriet nemen we afscheid van onze goede vriend en fijne jachtmaat Giel Dees We wensen Corrie en Daan veel sterkte toe. Toon en Caty Kees en Willemijn Jan en Elise Kees, Joris, Lau Ontroerd zijn we door het overlijden van onze jachtvriend Giel Dees We wensen Corrie en Daan veel sterkte. Jan Verlare Kees de Jager Piet Bruynzeel Koos Verlare Rinus van Sabben André Goeree Wim van Gorsel Jan van Gorsel Jan de Jager Jeroen Nieuwenhuijse Na een vrij korte maar hevige ziekte is van ons heengegaan, onze broer, zwager en oom Giljam Jakobus Dees GIEL Wij wensen Corrie en Daan veel sterkte. Zeewolde: J.G. Dees H.P. Dees v.d. Weele 's-Gravenpolder: M.J. Dees F. Zinke Neven en nichten Krabbendijke, 20 oktober 2011 Heden vernamen wij het droevige bericht dat is overleden de heer Giel Dees Hij was gedurende vele jaren Voorzitter van Bestuur Rabobank Krabbendijke en Reimerswaal. Wij wensen zijn echtgenote, zoon en familie veel sterkte met het dragen van dit grote verlies. Namens Raad van Commissarissen, directie en medewerkers van Rabobank Oosterschelde You can't always get what you want, but if you try sometimes you might find. You get what you need Leny Geuze in de leeftijd van 55 jaar. Pascal en Ellen, Fleur Malou en Maarten Lena Geuze - Geluk Chris Geuze t Ria en Luciano Scandroglio - Geuze Elly en Pim van de Moer - Geuze Frodo en Indy %%it Kamperland, 20 oktober 2011 Correspondentieadres: Van der Baanstraat 31, 4471 BP Wolphaartsdijk De afscheidsbijeenkomst zal worden ..gehouden op woensdag 26 oktober om 14:15 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er van 14:00 tot 14:10 uur gelegenheid om afscheid van Leny te nemen in de aula. Nadien kunt u de familie condoleren in "Evenementen locatie Land en Zeezicht", St. Felixweg 3 te Kamperland. Leny houdt van rode en witte rozen. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te zenden, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Lieve Malou Je gedachten niet hier, een traan op je wang. Je bent niet alleen, wees maar niet bang. Liefs Josh Tamara Verdrietig heb ik afscheid moeten nemen van Leny De mama en schoonmama van mijn lieve vrienden Malou en Maarten In gedachten bij jullie. Liefs Suzanne Na een goed leven is van ons heengegaan Marinus Hoebeke In de leeftijd van 79 jaar. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkind 20 oktober 2011 Intens verdrietig, maar dankbaar dat wij zo lang samen mochten zijn, geef ik kennis van het overlijden van mijn geliefde levenspartner Gerardina Keja Amsterdam, 4 juni 1920 Goes, 20 oktober 2011 F.M. Kuiper Goes, Ter Valcke. Correspondentieadres: Dhr. F.M. Kuiper Wilhelminastraat 125 4484 AE Kortgene De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 27 oktober, om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de koffiekamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 41