SAUERLAND Exclusief Bloemeneiland MADEIRA ALL INCLUSIVE ga kras.nl Wijkbeheerder (m/v) Fulltime INCLUSIEF voor de lezers van deze krant! I zaterdag 22 oktober 2011 31 WOONGOED ZEEUWS-VLAANDEREN 8-daagse super-de-luxe zonvakantie incl. ontbijt en diner v.a. 629 VERTREKDATA LR 31379 Voor meer informatie en boekingen: p.p. o.b.v. 2 pers. Woongoed Zeeuws-Viaanderen Communicatielaan 2, Terneuzen Tel 0115-636000, fax 0115-636099 info@woongoedzvl.nl www.woongoedzvl.nl Boek nu uw vakantie naar het bloemeneiland Madeira, dé Portugese parel in de Atlantische Oceaan! Geniet van de prachtige natuur met de mooiste bloemen en planten. Ook de gezellige dorpjes aan de kust evenals het ruige vulkanische binnenland zijn een bezoek meer dan waard. Wij selecteerden voor u een 8-/11-/12-/15-/22-daagse zonvakantie naar Madeira met verblijf in het Quintinha Sao Joao*"" incl. ontbijt en diner. Als lezer van deze krant krijgt u nu tijdens uw gehele verblijf het dagelijks diner t.w.v. 175,- p.p.p.w. gratis! Uw voordeel kan oplopen tot wel 525,- p.p. bij een verblijf van 22 dagen. Zorg dat u er snel bij bent, want voor deze actie zijn slechts enkele kamers beschikbaar... ONTDEK MADEIRA De combinatie van weelderige natuur, gezellige dorp jes en steden vol cultuur maken Madeira tot één van de meest geliefde vakantiebestemmingen. Veel plaatsen op Madeira zijn bijzonder vanwege hun mid deleeuwse karakter en architectuur. Wat dacht u van Camacha, beroemd om zijn rietvlechtwerk of Porto Moniz, een dorpje aan de noordwestkust met vulka nische zwembaden? Funchal is de levendige hoofd stad van het eiland, waar u in het gezellige centrum heerlijk kunt slenteren door de oude smalle straatjes, wandelen over de boulevard of rondneuzen.in talloze winkeltjes. Ontdek nu zelf dit heerlijke eiland en laat u betoveren! QUINTINHA SAO JOAO***** Dit super-de-luxe hotel ligt in een prachtig aangelegde tuin, op ca. 1,5 km van het centrum van Funchal. Er is 2 keer per dag een shuttleservice naar Funchal (ma. t/m vr.) en een bushalte op 200 meter afstand. Het hotel beschikt o.a. over een lobby met receptie, lift, draadloos internet (gratis), bar, restaurant, binnen- en buitenzwembad met terras en badhanddoekenser vice, sauna (gratis), fitnessruimte (gratis) en spacenter met diverse behandelingen (tegen betaling). Ma. en do. van 20 oktober '11 t/m 22 maart '12 8 dagen vanaf .629 15 dagen vanaf 948 11 dagen vanaf 782 22 dagen vanaf 1248 12 dagen vanaf 822 Dé prijzen zijn per persoon, o.b.v. 2 personen. Incliisief vliegreis Amsterdam-Funchal v.v. met transavia.com, luchthavenbelasting, brandstofheffing, transfer luchthaven- accommodatie vV., verblijf in Hotel Quintinha Sao Joio incl. ontbijt en diner en Nederlandssprekende reislelding. Exclusief: niet genoemde maaltijden, reis- en annuleringsver zekering, reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht) en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking van max. 9 personen (verplicht). Optioneel bij te boeken: huurauto v.a. 18 per dag, excursie pakket 62 p.p. en een wandelpakket 75 p.p. Boeken via internet: Typ in de adresbalk www.kras.nl/LR31379. Kies uw vertrekdatum, bekijk de prijsberekening en klik op de button BOEK NU. Telefonisch boeken? Bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reis- nummer LR31379. ESSfl waarom zou je meer betalen Profiel: Om deze functie succesvol uit te voeren, moetje minimaal beschikken over een ruim VMBO-niveau. Je bent een persoon die overtuigend is in woorden en daden en je beschikt over goede contactuele eigenschappen. Ook op gebied van automatisering beschik je over ruime ervaring en kennis van het MS Office-Pakket. Arbeidsvoorwaarden: Het dienstverband wordt voorlopig aangegaan voor de periode van twee jaar. Het salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn, afhankelijk van kennis en ervaring, conform de CAO Woondiensten, schaal E. Daarnaast kun je rekenen op een goed pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie: Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer R.P. Bakels, manager Woondiensten of de heer J. de Feijter, beleidsmedewerker Woondiensten via telefoonnummer 0115-636014. Heb je interesse in deze functie? Stuur je reactie dan voor 7 november aan Woongoed Zeeuws-Viaanderen, Postbus 269, 4530 AG TERNEUZEN, onder vermelding van 'sollicitatie'. Je kunt je reactie ook sturen aan info@woongoedzvl.nl. Woongoed Zeeuws-Viaanderen is aangesloten bij Aedes, vereniging van woningcorporaties. Ivf GOED VOOR ELKAAR Woongoed Zeeuws-Viaanderen heeft circa 6.300 woningen in bezit en beheer in 41 dorpen verspreid over de hele streek. We zijn per direct op zoek naar een De wijkbeheerder assisteert bij het beheer van woningen en gemeenschappelijke ruimtes en onderneemt activiteiten ter bevordering van de leefbaarheid. De voorkomende taken zijn onder andere: - het uitvoeren van eenvoudige technische werkzaamheden voor het onderhoud aan woningen en gemeenschappelijke ruimtes; - bemiddeling en afhandelen van sociale klachten; - coördineren en controleren van schoonmaakwerkzaamheden; - ondernemen van activiteiten ter bevordering van de leefbaarheid en het woongenot. Gratis dagelijks diner t.w.v. €175 n. per «eek INCLUSIEF: vliegreis Amsterdam-Funchal v.v. met transavia.com verblijf in een 5-sterren hotel dagelijks ontbijt en diner luchthavenbelasting en brand stofheffing transfer vliegveld-accommo datie v.v. Functie-inhoud: 8 dagen vanaf voor de lezers van deze krant! Supercomplete 3-/4-/5-/8-daagse autovakantie Duitsland Nü vanaf AANKOMSTDATA LR73611 Voor meer informatie en boekingen: Haus Keuthen Boek nü deze supercomplete autovakantie naar één van de mooiste streken van Duitsland, het Sauerland. Gekenmerkt door prachtige heu vellandschappen is dit een perfect gebied voor wandelingen en in de winter volop wintersport- plezier. Wij selecteerden voor u het sfeervolle 3-sterren hotel Haus Keuthen in Elleringhausen in de omgeving van het bekende Winterberg. Het intieme Haus Keuthen heeft slechts 27 kamers, dus wacht niet te lang met boeken... 20 korting bij 2 personen ELLERINGHAUSEN Het kleine gouddorp Elleringhausen wordt omge ven door een prachtig heuvellandschap waar u o.a. de bekende wandelroute Rothaarsteig kunt bewandelen. Tijdens het winterseizoen zijn in de wintersportplaatsen Willingen en Winterberg, op 30 minuten rijden van uw hotel, volop ski-, lang lauf- en winterwandelmogelijkheden. Voor authentiek Sauerland bezoekt u de pittoreske dorpen Olsberg en Goldhausen. Aankomst mogelijk van 17/10/2011 t/m 28/03/2012 Bij 3 dagen aankomst op ma. en wo.. Bij 4 of 8 dagen aankomst op vr.. Bij 5 of 8 dagen aankomst op ma 3 dagen (v/a 1/11) normaal v.a. £--79 nü v.a. 69 4 dagen normaal v.a. nü v.a. 89 5 dagen normaal v.a. £-139 nü v.a. 129 8 dagen normaal v.a. £-359 nü v.a. 219 Prijzen zijn per persoon, bij 2 personen Inclusief: verblijf, ontbijtbuffet, picknicklunch, diner buffet. drankjes van 18.00-21.00 uur (fris. wijn. bier. koffie en thee) en een Sauerlandkaart (gratis open baar vervoer en kortingenkaart). Exclusief: vervoer, niet genoemde maaltijden en reis- en annuleringsverzekering Toeslagen: reserveringskosten 17,50 per boeking, bijdrage Calamiteitenfonds 2.50 per boeking van max. 9 personen en toeristenbelasting ca. 1,50 p.p.p.d. (ter plaatse te betalen, allen verplicht). HAUS KEUTHEN Dit zeer sfeervolle familiehotel ligt in het centrum van Elleringhausen en beschikt o.a. over een receptie, restaurant en fitnessruimte met sauna en solarium (tegen betaling). Uw kamer is voorzien van televisie en een badkamer met bad en/of douche, toilet en haardroger. Boeken via internet: typ in de adresbalk www.kras.nl/LR73611 Kies uw aankomstdatum, bekijk de prijsberekening, en klik op de button BOEK NU. Klik in het volgende scherm op 'de actiecode invoeren' en typ hier WEG40002 Nu wordt uw korting geactiveerd! Telefonisch boeken? Bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR73611 en actiecode WEG40002 Boeken met deze korting is mogelijk t/m 24 oktober 2011. De in de advertentie genoemde aan komstdata en prijzen zijn onder voorbehoud. Actuele aankomstdata en prijzen vindt u terug op onze website. verblijf in Haus Keuthen ontbijtbuffet picknicklunch dinerbuffet met drankjes Sauerlandkaart waarom zou je meer betalen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 33