Let's go DIGITAL met Helix Learning Waarom veel gerenommeerde bedrijven de Zeeuwse havens ontdekten seaports Dow Chemicals, Vopak, Total, Verbrugge en Kloosterboer. In de havens van Zeeland Seaports zijn talloze hoogwaardige industriële en logistieke bedrijven gevestigd en ze hebben daar allemaal goede redenen voor. Over de verbindingen met het achterland kunnen we kort zijn. Zowel over de weg, het spoor als het water is heel Europa snel (en filevrij) bereikbaar. Kortom, Zeeland Seaports biedt u de ideale vesti gingslocatie, waar bovendien nog volop ruimte beschikbaar is. Zoekt u een haven waar u te allen tijde op kunt bouwen? Maak dan eens kennis met de mensen van Zeeland Seaports. We zijn gespecialiseerd in de ontwikkeling van nieuwe bedrijvigheid en kunnen u op allerlei manieren helpen bij uw vestigingsvraagstuk. We zijn dag en nacht bereikbaar en even bezield als onze collega's in de Zeeuwse havens. Waar geen negen tot vijf mentaliteit heerst en waar nog wordt meegedacht met de klant. Geen wonder dat vele internationale bedrijven u al voor gingen. Bel voor meer informatie over Zeeland Seaports naar +31 115 647 400 of kijk op onze website, www.zeelandseaports.com Zeeland Seaports is direct gelegen aan open zee en met een diep gang van 16,5 meter toegankelijk voor de grootste zeeschepen. Het aantal Europese havens die dit laatste kunnen bieden, is op een hand te tellen driven by dedication mrm zeeland HELIX LEARNING Helix Learning Postbus 257 4530agterneuzen T: +31 115 641685 www.heuxlearning.nl gaan aan de slag met digitaal leren. In Zuidwest Nederland be hoort Helix Learning tot de marktleiders als het gaat om het implementeren van concepten. Naast het, in samenwerking met de klant, ontwikkelen van digitale content (leer stof), gaat het hierbij ook om het le veren en installeren van een Learning Management Systeem (LMS). Learning Management Systeem Een LMS biedt uw organisatie inte ressante mogelijkheden. Uiteraard om trainingen in uit te voeren, maar ook in het kader van interne en externe com municatie, archivering, borging van kennis en duurzame klantenbinding. Daarmee is het gebruik van een LMS ook voor kleinere organisaties aan trekkelijk. Helix Learning levert het platform Chamilo 2.0 als LMS, een sy steem dat zich goed laat koppelen aan de gebruikelijke HRM-pakketten. Helix Learning biedt u een platform tegen verrassend scherpe prijzen. Op dit moment maken duizenden mede werkers en klanten van diverse bedrij ven en instellingen gebruik van onze leerplatforms. contentontwikkeung Helix Learning heeft inmiddels voor veel organisaties in Zuidwest Neder land en daarbuiten content ontwik- keld.Voorbeelden zijn: poortinstructies, veiligheidsinstructies, bedieningsin structies, introductieprogramma's voor nieuwe medewerkers, klantgericht werkenen VCA. Bij het ontwikkelen van content is nauwe samenwerking met de klant van groot belang. De klant levert in de meeste gevallen de inhoudelijke kennis en Helix Lear ning vertaalt dit naar een aantrekkelijk, interactief leerproduct. Volgens opti male didactische modellen wordt uw informatie tot een effectief leermiddel omgevormd. Mobile Helix Learning biedt ook op het ter rein van mobiele vragen passende op lossingen. Download onze gratis "HL Oplossingen"app voor de ipad van de App Store en ontdek waarom het loont bij Helix Learning langs te gaan. Bezoek onze stand op de contacta (stand nummer 241) Bedrijven en instellin gen moeten met min der medewerkers steeds meer presteren. Om con currerend te blijven moet de kwaliteit van produc ten of diensten omhoog en moet er meer omgezet worden tegen een zo laag mogelijke kostprijs. En dat bij een toenemende ver grijzing en een tekort aan gekwalificeerd personeel op de arbeidsmarkt. Met het vertrek van personeel vertrekt er ook kennis. Hoe borgje die kennis? Hoe houd je de kennis op het vereiste niveau, ook bij instroom van minder gekwalificeerd personeel? Hoe beperk je het productieverlies bij het volgen van trainingen? Hoe zorg je ervoor dat iedereen werkt conform eenduidige procedures? Relevante vragen waarbij Helix Learning oplossingen kan bie den. Enerzijds door mee te denken over het efficiënter uitvoeren van ken nisoverdracht en anderzijds door het leveren van tools waarmee kennis kan worden beheerd zoals een Learning Management Systeem. Kennlsborging Digitaal leren Afhankelijk van inhoud, doelgroep, organisatie en budget kan Helix Lea rning u volgens passende modellen de meest effectieve vormen van digitaal leren aanbieden. U kunt rekenen op een groter leerrendement, meer ef- fiency en lagere kosten. Dat kan onder andere met docent-on afhankelijke e-learning, docent-afhan kelijke e-learning, blended learning en serious gaming. Steeds meer bedrijven en instellingen zien de voordelen en

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 144