tó» contacta.nl Steelwelding Group ■s^gs 8 Registreer je gratis als bezoeker op www.contacta.nl iCSSSÏZESÖ Ons visitekaartje? De gebouwen die we realiseren. Hogeschool Zeeland jaar 1 t/m 3 november 2011 Sprangers Bouwbedrijf is present tijdens CONTACTA 2011. Doet uiteraard mee aan het ritueel van handen schudden en visitekaartjes uitwisselen. Maar wat werkelijk toont wie we zijn en waar we voor staan, is de kwaliteit van de gebouwen die we realiseren. Topprestaties, op veel plaatsen in Nederland. Hoogwaardige gebouwen die alom waardering oogsten. Na de beurs in Goes - daar kunt u op rekenen - gaan we weer nuchter aan de slag. Met beide benen op de steiger, gestaag doorbouwend aan onze reputatie. standnummer 333 SPRANGERS BOUWBEDRIJF Breda Delft Terneuzen www.sprangers.nl HZ biedt nieuwe mogelijkheden aan volwassenen en bedrijven/organisaties. U kunt kleinere delen (modules) van onze bachelor-opleidingen gaan volgen. HZ biedt maatwerk en houdt rekening met uw eigen behoeftes en (werk)situatie. Scholing en training kan individueel, via uw werkgever of samen met uw team. Het 'HZ - Leven Lang Leren'-concept is gericht op uw toekomst! Ons scholingsaanbod voor volwassenen/professionals: Academie voor Economie Management Bedrijfseconomie (deeltijd) Commerciële Economie (deeltijd) Bedrijfskunde-MER (deeltijd) Human Resource Management (deeltijd) AA Accountancy (post hbo) Academie voor Zorg Welzijn Inspirerend Leiderschap (post hbo) Social Work (deeltijd) Master Verpleegkunde-Vroedkunde Academie voor Educatie Pedagogiek Leraar basisonderwijs (avond/zij-instroom) Dalton-specialisatie Academie voor Technologie Innovatie Energie- en Procestechnologie (duaal) Hematologie (post mbo) System Support Management Klinische chemie endocrinologie (post mbo) Minor Nucleaire Technologie Master Industriële Innovatie Scaldis Academy Winterschool Watersport Associate Degree Vitaliteitsmanagement &Toerisme Delta Academy Civiele Techniek (deeltijd) Aquacultuur Overigen Cambridge Certificate Engels EVC-trajecten Smart Services Boulevard Lean Six Sigma DMAIC (training) Project management (training) Innovatie (HPI-werkplek leren) (training) Praktijktraining Open Innovatie (training) Strategie voor dienstverlenende organisaties (training) Leergang Hoger Bedrijfskundig Management (training) Masterclass Leiderschapsontwikkeling (training) Leergang Praktisch Leidinggeven (training) Leergang Verandermanagement (training) Systems Engineering (training) Hogeschool Zeeland verzorgt ook deeltijdopleidingen in Terneuzen! Dé netwerkbeurs van Zuid-West Nederland en Vlaanderen Steelwelding Group, ruim twintig jaar bekend als specialist in het uitzenden en detacheren van technisch personeel, reeds jaren NEN 4400 gecertificeerd. Dit houdt in dat er een jaarlijkse controle wordt uitgevoerd voor wat betreft afdracht van de sociale voorzienin gen, controle over de be lastingafdracht, uitbetaling van salarissen eet. Dit in het kader van de wet Keten Aan sprakelijkheid. Links: Antonios Gomes Neto (mede-directeur). Midden: Gerard Hemmen (commercieel direeteur) Rechts Mieke Anthonise-Guiljam (algemene directeur) Door de krapte op de Neder landse arbeidsmarkt van ge schoold technisch personeel, heeft Steelwelding een vestiging geopend in Portugal. Deze is gevestigd aan de Ru a Tenen te Leonardo Meireles nr. 165 in Pacos de Ferreira, onder de rook van Porto. Mede-directeur Antonio Gomes Neto doet de acquisitie, regelt vervoer en huisvesting. Commer cieel directeur Gerard Hemmen, coördineert met het Nederlandse team de aanvragen en opdrach ten. Volgens algemeen directeur Mieke Anthonise-Guiljam is het een volwaardige vestiging, waar het team van Steelwelding Lda ter plaatse zorgt voor de werving van personeel, screening, en sala- risadministrarie.Voor de werkne mers is het van groot belang dat alles goed geregeld is, met name de huisvesting speelt hierbij een belangrijke rol. Kortom, de Steelwelding Group is een volwaardige partner voor het leveren van technisch perso neel in zowel binnen- als buiten land. yucELWELDiflG >i=ELV=l.DjRG life seen on<3er3?tj wei #9C69MB9IREGroup Steelwelding Group Bezoekadres: Rangeerstraat 21 4431 NL 's-Gravenpolder (Bedrijventerrein) Tel.: 0113 - 614024, Fax: 0113-614119 info@steelwelding.nl, www.steelwelding.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 124