Toasten op netwerkevenement netwerkborrel 05 Rob Scharff: 'Standhouders gaan toch al spontaan netwerken.' CONTACTA.NL: Het leggen van contacten is het belangrijkste doel. Een volle bak met borrelende netwerkers, CONTACTA.NL wil records boeken. CONTACTA.nl is jarig en dat moet gevierd wor den! Beursmanager Rob Scharff nodigt iedereen uit, op woensdag 2 november om 22.00 uur op de beursvloer in de Zeelandhallen Goes samen met hem het glas te heffen op het zilveren jubileum van dit puur Zeeuwse netwerkevene ment en daarmee een plaatsje te veroveren in het wereldbe roemde Guinness Book of Re cords. door Loes van der Hoeven GOES - "Tijdens voorgaande edi ties van CONTACTA.NL.nl wer den er met name op de eerste en tweede beursdag na sluitingstijd bor rels georganiseerd door de diverse pleinen. Die waren over het alge meen heel succesvol, maar het ge beurde nog al eens dat mensen van de ene naar de andere borrel liepen en daarvoor de inmiddels gesloten beursvloer moesten doorkruisen. Daarom hebben wij besloten op de woensdagavond één grote netwerk- borrel op de hele beursvloer te orga niseren. Hein eken/Vrumona heb ben wij bovendien bereid gevon den, het eerste drankje te sponso ren. De cateraars/barkeepers zullen met een rijdende bar alle stands be voorraden. Dat biedt ook standhou ders de gelegenheid om exact om 22.00 uur op 'ludieke wijze' het glas met ons als beursorganisatie te heffen. Hoe wij dat precies gaan doen, blijft nog een verrassing. Het enige wat ik wel kwijt wil, is dat ook de optredens die avond mobiel zullen zijn", licht Rob Scharff toe. "Via grote LED schermen zullen in de drie beurshallen beelden worden geprojecteerd van de borrelende mensen in de andere twee hallen. Daarmee creëer je dus één grote net werkborrel die zonder twijfel de grootste van Zuidwest-Nederland wordt! Aan de hand van de registra tiecodes van de bezoekers, weten wij precies hoeveel personen er op dat moment op de beursvloer aan wezig zijn, wie dat zijn en waar zij vandaan komen. Dat vergemakke lijkt het tellen. Honorering van aan vragen voor plaatsing in het Guin ness Book of Records worden door die organisatie doorgaans pas op het allerlaatste moment verleend. Maar ook zonder die officiële honorering weten wij dus exact hoeveel men sen er op die avond hebben geto ast." De woensdag is een bewuste keuze van de beursorganisatie, want op die dag verwachten zij zeker 8.000 mensen tegelijk op de beursvloer. De spraakmakende seminars die Bram Moszkovicz en Jan van der Halst op die dag tijdens de beurstijd verzorgen, zijn enorme publiekstref- fers. Op die tweede beursdag zijn er ook allerlei sportdemonstraties en andere activiteiten op het nieuwe Sport en Businessplein die veel pu bliek zullen trekken. Bovendien vindt die avond op de beursvloer de jaarlijkse uitreiking plaats van de Startersprijs van de Kamer van Koophandel. Social networking Wat hebben Nederlands grootste bierbrouwer en Zuidwest-Neder lands grootste bedrijvenbeurs nu met elkaar gemeen? Social Networ king! De eerste al sinds 1873 en de tweede sinds 1982. Onder het ge not van een of meer glaasjes gerste nat passeren heel wat onderwerpen de revue. Niet zelden resulteren die gesprekken in interessante contrac ten of duurzame relaties. "En als wij dat met 8.000 mensen tegelijk doen, zal dat ongetwijfeld een mooi record opleveren". Daarvan is Rob Scharff overtuigd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 123