.nl/abonnee Welkom 323 nieuwe abonnees! 15 jaar abonnee! Bob van Lint Zierikzee Agathe Vermeulen Goes PZC De PZC mocht in de maand september 323 nieuwe, vaste abonnees welkom heten. Wij hebben (willekeurig) een van die nieuwe abonnees uitgenodigd voor een kort interview. De PZC bedankt onderstaande abonnees voor hun trouwe lidmaatschap! U krijgt de speciale jubileumpen per post thuis gestuurd. Deze abonnees zijn in de maand oktober precies 15 jaar (zonder onderbreking) abonnee van de PZC. C. Bax, Nieuwerkerk J.A.I. Hoogstrate, Kloetinge R. Meijer, Middelburg P. Stokman, Goes M.L. Beekman, Kloetinge J.P. de Jonge, Kortgene K. de Muijnck, Vlissingen K. Toutenhoofd, Goes J. Blankers, Kortgene R. Joosse, Lewedorp W. Mulders, Sirjansland M. van der Valk, Burgh-Haamstede J. Blommaert, Zierikzee A. Kaljouw, Lewedorp M. v/d Neut, Vlissingen C. Verhage, Zoutelande L.C. Boone, Kruiningen M.C. Kapelle, Vlissingen P. den Outer, Heinkenszand J.A. Verhelst, Terneuzen A. Brandenburg, Krabbendijke A. Kasse, Middelburg I.S. de Pan, Hoek L. Verhoeven, Goes M.A.H. Brasser, Vlissingen A.P.H. Kats, Wolphaartsdijk P.C.M. Pieters, Hulst A. Vermeulen, Goes J. Bron, Biervliet C. Kerstens, s-Gravenpolder J. Pietjouw, Kapelle AVermue, Heinkenszand M.J. de Buck, Vlissingen A. Kieviet, Terneuzen M. van de Plasse, Retranchement R. Versteeg, Kattendijke M.L. Calle, Terneuzen W.M. Kooman, Noordgouwe J. Priem, Poortvliet J. de Visser, Aagtekerke J.G. Craje, Oostburg R. Kouijzer, Oostburg J.F. Put, Oost-Souburg C.P. de Visser, Oostkapelle J. Crucq, Veere C.J. Kuijper, Hoek Pv/d Putte, Middelburg R. v/d Voorde, IJzendijke J. van Espen, Sluis M A Lako, Aardenburg E.F. Reekers, Middelburg J. de Vos, Heinkenszand M.K. Feleus, Goes A. Lako, s-Heer Hendrikskinderen K. de Rijke, Zierikzee M.F. de Vjs, s-Heerenhoek F. Groenier, Vlissingen M. Looise, Koudekerke C.J. van Rijs, Axel C.T.A. van Waterschoot, Oostburg A. Hartog, Veere M. Ludikhuijze, Middelburg M.E.A.G. Ruijten - van Uden, Terneuzen J. v/d Wege, Hoek M.J. Heijnen, Heinkenszand M.A. v/d Maas, Burgh-Haamstede J J Schippers, Sluis E M van t Westeinde, Nieuwdorp J.H. v/d Heuvel, Vlissingen H.J. Meerman, Middelburg S.L. Schot, Nieuwerkerk J.F. Wisse, Middelburg J.J. Hollebrands, Kortgene G.L. Meeuwisse, s-Heer Hendrikskinderen J. Slabbekoorn, Krabbendijke J. de Wolf, s-Gravenpolder W. Hoogendoorn, Middelburg N. Meijer, Yerseke H.J. Steenbakker, Heinkenszand G.Zegers, Sas van Gent Welkom! Woont u al lang in de regio? Ik ben geboren in Dirksland en woon sinds 1988" in Zierikzee. Waar en wanneer heeft u de PZC voor de eerste keer gelezen? Thuis bij mijn ouders. Zij hadden een abonnement op de Zierikzeesche Nieuwsbode en die krant werd overgenomen door de PZC. Wat spreekt u aan in de PZC? Het regionale nieuws. Ik had een abon nement op een andere krant en las het regionale nieuws op de website van de PZC. Maar in de krant staat veel meer dan op de website. Ik ben actief bij de scouting en in de handbalvereniging, daar staat regelmatig iets over in de krant. Wat is uw tip voor de krant? De leesvriendelijkheid zou verbeterd mogen worden, de PZC komt soms wat kil over. Bedankt! Waar en wanneer leest u meestal de krant? 's Ochtends vroeg pak ik eerst de krant uit de brievenbus. Ik bekijk de voorpagina en blader het Zeeuwse nieuws door. Later, bij het ontbijt, lees ik hem goed door. Wat zou u niet willen missen in de PZC? De Zomerkrant! Ik heb de afgelopen jaren vele foto's ingestuurd voor de dagelijkse 'Zomerfoto'. De aanbiedingen in de krant vind ik ook erg leuk. Recent heb ik gebruik gemaakt van een Sweetdeal-aanbieding en de actie met het Zeeuwse tafelkleed. Welk nieuws van de afgelopen 15 jaar is u bijgebleven? De aanslagen in New York natuurlijk. Maar ook het nieuws over de CT-scan van een Egyptische mummie uit het Zeeuws Museum in 2005. Daar heb ik als röntgenlaborant aan meegewerkt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 111