Wintersprookje Zwitserland 9-daagse Kerstreis Benidorm in hotel Helios pzc.nl/webwinkel Sunliner Treinromantiek Glacier Express - Arrensleetocht in Davos pzc.nl/webwinkel Mondial Tours zaterdag 22 oktober 2011 Unieke kerstreis van 20 t/m 28 december o.b.v. volpension Vier met Sunliner de kerstperiode van 2011 in Benidorm en geniet van al het moois dat Spanje te bieden heeft. Kortom 'Kerst op z'n best'. Wij hebben voor u een perfecte kerstreis samengesteld. U brengt een bezoek aan Alicante, aan de prachtige stad Valencia en bovendien nemen we u mee naar het schitterende achterland van Benidorm. Tevens hebben wij het comfortabele en goedverzorgde hotel Helios voor u gereserveerd. Hotel Helios is een zeer geliefd en verzorgt hotel nabij het Levante strand (450 meter) en het oude centrum (800 meter) van Benidorm. Ideaal voor een ontspannen vakantie! Programma 9-daagse kerstreis 20 dec: Via diverse opstapplaatsen in Nederland vertrekt u vanuit Maastricht met onze luxe Royal Class touringcar naar Spanje. Zoals u van ons mag verwachten zijn ontbijt en diner inclusief. 21 dec: Rond het middaguur zult u aankomen in hotel Helios waarna u de rest van de dag vrij kunt besteden. 22 dec: Na de lunch vertrekt u met onze luxe touringcar naar Alicante. In deze provinciehoofdstad kunt u o.a. gezellig win kelen en de sfeer proeven van het stadsleven. Alicante is een bezoek dan zeker ook meer dan de moeite waard! 23 dec: Vandaag maakt u een tocht door het achterland van Benidorm. Hierbij bezoekt u o.a. de vissershaven van Calpe, een wijnproeverij in de Jalonvallei, het pittoreske plaatsje Polop en wordt er een stop gemaakt bij het prachtige uitkijk punt Coll de Rates. 24 dec: Valencia staat vandaag op het programma. Met onze touringcar maakt u een sightseeing tour door Valencia, waar door u een uitstekende eerste indruk van deze prachtige stad krijgt. Uiteraard kunt u hierna o.a. een bezoek brengen aan de kathedraal en de zijdemarkt. categorie reizen rondreizen 25 dec: Vandaag is het 1ste kerstdag en kunt u genieten van een echte kerstlunch. 26 dec: Helaas is het vandaag uw laatste dag in Benidorm. U kunt zelf deze prachtige stad verkennen en heerlijk genieten in het oude centrum met haar talrijke winkels en terrasjes. 27 dec: Aan het begin van de middag vertrekt u met onze tou ringcar richting Nederland. Ook op de terugreis is uw ontbijt en diner bij de reis inbegrepen. 28 dec: In de loop van de ochtend arriveert u in Maastricht, waarna onze touringcar u via onze diverse uitstapplaatsen naar huis brengt. Adviesprijs 479,-* Lezersprijs 439,-* prijs per persoon is gebaseerd op een 2-persoonskamer o.b.v. vol pension. Exclusief: administratiekosten 10,- per boeking) en calami teitenfonds 2,50 per boeking) Optioneel: toeslag 1-persoonskamer 13,50 per nacht) In- en uitstapplaatsen in Nederland Almelo Amersfoort Amsterdam Apeldoorn Breda Den Bosch Den Haag Deventer Eindhoven Enschede Hengelo Maastricht Nederweert Nijmegen Oldenzaal Rotterdam Zwolle. Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel en boek online deze kerstreis. Ook kunt u contact opnemen met Sunliner op telefoonnummer 053-432 08 43 of per e-mail info@sunliner.nl Reisperiode: 28 december 2011 t/m 3 januari 2012 Lezersprijs per persoon 1.095,-* *Prijs o.b.v. tweepersoonskamer. Toeslag eenpersoonskamer 175,- Vier met uw krant een bijzondere jaarwisseling en verdeel de gezellige feestdagen tussen de winterse pracht van de Zwit serse Alpen en de zonneschijn ten zuiden daarvan, aan het Lago Maggiore. Een hoogtepunt is de tocht per arrenslee met Glühwein door het besneeuwde winterlandschap van Davos. Machtige 'vierduizenders' en eenzame diepe dalen sieren uw uitzicht tijdens deze gemoedelijke rit door Graubünden en Wallis. Ook indrukwekkend is de rit per Matterhorn Gotthard- bahn naar het beroemde Zermatt. Dan op naar Italië, waar u een heerlijk mild klimaat wacht. U viert Oud en Nieuw in het kunstenaarsstadje Ascona met een feestelijk 7-gangendiner. Op Nieuwjaarsdag wacht u een prachtig vuurwerk op de piazza aan het meer. Vervolgens door naar Bellinzona met haar middeleeuwse burchten (UNESCO) en per trein - we nemen een deel van het Wilhelm Teil-traject - naar Luzern. We nemen afscheid van Zwitserland en rijden naar Weil am Rhein voor diner en overnachting, waarna we huiswaarts keren. Win tersprookje Zwitserland; een ervaring om nooit te vergeten! Deze prachtige reis is inclusief: Busreis vanaf gekozen opstapplaats in comfortabele touring car conform programma 6 overnachtingen op basis van halfpension, inclusief raclette avond en 7-gangen oudejaarsavonddiner met live muziek Treinrit met de Glacier Express (2e klasse) van Chur naar Visp, incl. lunch Tocht met een arrenslee in Davos incl. een glaasje glühwein Treinrit van Bellinzona naar Luzern (in panoramawagon) Aperitief op het nieuwe jaar met vuurwerk in Ascona Bezoek aan de zondagmarkt in Cannobio Gekwalificeerde Nederlandssprekende reisbegeleiding categorie reizen rondreizen I E-MAIl J Stuur deze bon naar: Mondial Tours, Postbus 500,7500 AM Enschede i De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming j Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Opstapplaatsen: Almelo, Apeldoorn, Arnhem, Den Bosch, Eindhoven, Enschede, Goes, Nijmegen, Roosendaal, Tilburg, Zwolle Meer informatie en boeken Vraag vrijblijvend het uitgebreide dagprogramma aan! U kunt contact opnemen met mondial-tours.nl, tel. (053) 484 25 26, maandag t/m vrijdag tussen 10.00 en 17.00 uur of per e-mail: lezersreizen@mondial-tours.com Bon LEZERSREIZEN - WINTERSPROOKJE Stuur vrijblijvend het Mondial Tours informatiepakket en boekingsformulier naar: VOORLETTERSVOORNAAM NAAMO M O V ADRES

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 102