Cornelis Koops Neeltje Helena Verhage-Louws Elly Ellie Elly Verhage-Louws ff) IHenseniinq.nl vrijdag 21 oktober 2011 familieberichten 131 Vele gelukkige jaren waren wij samen samen waren wij één. Maar nu jij er niet meer bent, moeten we zonder jou verder.dus alleen. Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee hij ons tijdens zijn leven heeft omringd, geven wij u kennis dat ten gevolge van een noodlottig ongeval van ons is heengegaan mijn innig geliefde man, onze vader, groot- en overgrootvader Kees Oudenbosch, 2 december 1925 Goes, 19 oktober 2011 Leny Koops-Groen Kinderen Klein- en achterkinderen Hof ter Veste 125 4333 HH Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 24 oktober om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Wij stellen uw bezoek na de uitvaart op prijs. Verdrietig geven wij u kennis dat op een be wonder ings- waardige manier, na een zware strijd, is overleden mijn dierbare man, onze vader en opa Marinus Leendert de Koster - Rinus - A 's-Gravenpolder, 7 februari 1942 t Goes, 19 oktober 2011 Goes: Willy de Koster-van der Kuijl 's-Gravenpolder: ErwinenEmmy Ilse, Vera Amsterdam: Ingrid Martina Kastanjestraat 92 4462 VH Goes Maandag 24 oktober is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid om afscheid van Rinus te nemen in Rouw- centrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De crematieplechtigheid zal worden gehouden dinsdag 25 oktober om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in voornoemd rouw- centrum gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Indien u door omstandigheden geen rouwkaart heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Een groot gemis, een groot verdriet. Maar herinneringen, vergeten wij niet, Met groot verdriet en diepe verslagenheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Rinus de Koster Broers, zusters, schoonzusters en zwagers Neven en nichten 19 oktober 2011 Heden is overleden ons lid tevens bestuurslid, de heer M.L. de Koster P.V. "De Rode Doffer" te Goes "De Heer is mijn Herder" Psalm 23 Vol bewondering voor haar persoonlijkheid en dankbaar voor alles wat zij voor ons en vele anderen heeft betekend, geven wij u met verdriet kennis dat, na een ernstige ziekte, toch nog onverwachts is overleden mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Lena Willemina van Sluis-Jonker Brouwershaven, 16 mei 1937 f Nieuwerkerk, 20 oktober 2011 Nieuwerkerk, J. van Sluis Zierikzee, Joka Timmerman-van Sluis Martin Timmerman Arne en Sanne Lotte en Martijn Evi en Joren Amsterdam, Peter van Sluis Paula de Vos Stad aan 't Haringvliet, Marko van Sluis Ditta van Sluis-Wessels Jesse Noah Esdoornstraat 14 4306 AH Nieuwerkerk De afscheidsdienst zal dinsdag 25 oktober om 13.45 urn- gehouden worden in "Ons Dorpshuis", Poststraat 20 te Nieuwerkerk. Aansluitend zal de begrafenis in familiekring plaatshebben. Voor de dienst is er van 12.45 tot 13.30 uur gelegenheid tot condoleren in "Ons Dorpshuis". Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Van ons is heengegaan onze lieve zus en schoonzus Lena van Sluis-Jonker Zierikzee, W.L. van Popering-Jonker B. van Popering Lekkerkerk, J.A. Jonker S.C. Jonker-Holster neven en nichten Nieuwerkerk, 20 oktober 2011 God heeft haar thuisgebracht Dinsdag is overleden onze geliefde zuster Adriana van Sluijs-Marijs in de leeftijd van 88 jaar. J.M. Janse-Marijs C. Boon-Marijs 18 oktober 2011 Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het dapper gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden, wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Rust nu maar uit. Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat is overleden Klazina Magdalena Smits Klazien Zij overleed in de leeftijd van 74 jaar. Uit aller naam: Simon Smits 18 oktober 2011 Paardenmarkt 22, Hulst Correspondentieadres: Deken Tomaslaan 32,4453 AL 's-Heerenhoek U kunt afscheid nemen van Klazien in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op zondag 23 oktober van 12.00 lot 12.30 uur De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 24 oktober om 10.30 uur in de kapel van de "Blaauwe Hoeve", Truffinoweg 2 te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aan de Van der Maelstede weg aldaar. Na afloop van de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condoleren. Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent, als je mensen ziet, maar ze niet meer herkent, als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis Ter Weel te Goes geven wij kennis dat de Here tot Zich heeft genomen onze lieve moeder en oma weduwe van Adrie Verhage in de leeftijd van 73 jaar. Sonja en Rini Bruggeman -Verhage Ingrid en Ronald van Hoffe-Verhage Naomi 19 oktober 2011 Correspondentieadres: Theo Thijssenlaan 15 4481 DX Kloetinge Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 22 oktober van 16.30 tot 17.00 uur in het rouwcentrum, Geldeloozepad 20 naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op dinsdag 25 oktober om 13.30 uur in kerkgebouw "De Hoogte", Populierenstraat 29 te Goes. Aansluitend vindt om ongeveer 15.00 uur de begrafenis plechtigheid plaats op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. We hebben afscheid genomen van onze lieve zuster Middelburg: John Louws Goes: Monika van der Linden-Louws Cor van der Linden Vlissingen: Bram Louws Ella Louws-Steenaard Aagtekerke: Walter Louws Neven en nichten "Het wezenlijke van de liefde is niet dat wij God hebben liefgehad, maar dat Hij ons heeft liefgehad" Wij gedenken onze lieve zus en schoonzus Ellie Kattendijke: Rob en Erna Louws en de kinderen Bedroefd, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Vlissingen: Henk Verhage Ina Verhage-Malgo Neuchatel(CH): Ann Verhage Pierre Weber Vlissingen: Piet Verhage Anita Verhage-Vogel Karen en Jesse Koudekerke: Mark Verhage Natja Verhage-Steuer Joshua en Josephine Heden overleed op 85-jarige leeftijd onze lieve broer, zwager en oom Marien Verschiere weduwnaar van Annie de Jonge Heinkenszand: Antjeen Leonardus t Harinck-Verschiere Heinkenszand: Ko Verschiere t Heinkenszand: Geerard en Bregtje Verschiere-Kole Goes: Lau en Hannie t Verschiere-Koster Corrie van Dalen Neven en nichten Goes, 18 oktober 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 31