n op elkaar vertrouwen sport 127 ndernemer Puzzelrjt van Mac De Zeeuwen BC Vlissingen wil wat rechtzetten Druk weekeinde voor driebanders Thuisdebuut RBVM in eredivisie Wat kunt u in de komende Ondernemer verwachten Peter Schep is drie jaar ouder dan Jens Mouris. Schep is 34, Mouris vier de in maart zijn 31e verjaardag. 'Ik zal er niet omheen draaien, het was een redelijk heftige operatie. Ik ben nu nog op zoek naar de laatste procentjes'.' Peter Schep vrijdag 21 oktober 2011 Kijk voor de volledige agenda op www.pzc.nl/sportagenda De sportredactie van de PZC geeft elke week tips over belangrijke of bijzondere evenementen in de regio. Tips voor de rubriek Hotspo(r)ts kunt u mailen naar sport@pzc.nl Zesdaagse van Amsterdam mee om de ereplaatsen. Over Mouris maakt Schep zich evenmin zorgen. „Brandwonden kosten altijd veel energie. Maar aan zijn benen zal het niet liggen." Tot zaterdagnacht nog opponen foto Marco de Swart/ANP ten in Amsterdam, zijn ze zondag morgen vroeg in Apeldoorn weer partners. Zoals in 2007: In Alk maar werden ze destijds Europees kampioen op de koppelkoers, rond die tijd wonnen ze ook twee wereldbekers. Toen het EK deze zo- Programma EK Vandaag: Finales van ploegenach- tervolging (mannen en vrouwen), teamsprint (mannen en vrouwen), puntenkoers (mannen en vrou wen). Morgen: Finales van sprinttoernooi (mannen en vrouwen). Zondag: Finales van koppelkoers (mannen), keirin (mannen en vrou wen) en slot van omnium (mannen en vrouwen). mer alsnog aan Apeldoorn werd toegewezen, keken Mouris en Schep elkaar nog eens goed aan. Schep: „Dat wilden we beiden wel meemaken." Schep won dit voorjaar, met Theo Bos, brons tijdens de wereldtitel strijd in een volgepakt Omnisport. Een combi met de Rabo-prof was dit keer onmogelijk. „Wil Theo de ze winter nog een poging wagen de Spelen op de baan te halen, dan zal hij één of twee wereldbe kers moeten rijden en piekmomen ten plannen. De rust na het weg- seizoen heeft hij nu dan ook hard nodig." Ook Mouris heeft zojuist een lang wegseizoen afgesloten. In Putte- Kapellen reed hij zijn laatste race voor Vacansoleil, ook al met val. „Ik heb nu gewoon even heel veel pech." Vanaf januari draagt de lange Noord-Hollander het shirt van GreenEdge, de nieuwe Australi sche formatie. Mouris kijkt uit naar de verandering van werkge ver, die ook een verandering van cultuur zal betekenen. Hoewel ze in Australië helemaal maf van baanwielrennen zijn, en Mouris verwacht dat veel van zijn nieuwe ploegmaten ook voor een olym pisch baanticket zullen opteren, heeft hijzelf Londen nog niet in zijn agenda gezet. „Ik kijk liever uit naar een grote ronde, zou graag nog eens de Tour de France rij den." De Zeeuwse eredivisieteams in het driebanden werken dit weekeinde een dubbel programma af Frans Bevers speelt morgen thuis in Hotel Dal- linga te Sluiskil vanaf 13.00 tegen Ai Biljarts. Mar tens Cleaning gaat in Utrecht op bezoek bij Dek ker Keukens. Een dag later bindt het team uit Ka- pelle in thuishaven De Vroone vanaf 13.00 de strijd aan met TOW.NL/MCR2. Frans Bevers gaat op bezoek bij Snellen Recycling in Zundert. Motor en Autoclub De Zeeuwen organiseert morgen een puzzel-gezelligheidsrit voor het hele gezin, waar iedereen aan mee kan doen met au to of motor. Inschrijven is mogelijk van 13.30 tot 14.00 uur, bij Rasenberg Wegenbouw aan de Oostpolderweg 13 te Krabbendijke. Het is een eenvoudige puzzelrit voor beginners, die gereden wordt met een mooie route door het oosten van Zuid-Beveland. Rolstoel Basketbalvereniging Middelburg (RB VM) speelt morgen de eerste thuiswedstrijd in de eredivisie. Tegenstander op het allerhoogste landelijke niveau is Devedo uit Ermelo. Het duel in sporthal Nadorst aan de Nassaulaan in Mod- delburg begint om 19.30. RBVM debuteerde in de eredivisie met een nipte 60-58-nederlaag te gen het veel sterker geachte Antilope Utrecht. Een week na de grootste nederlaag uit de geschie denis, azen de basketballers van BC Vlissingen op revanche. In sporthal Baskensburg is zondag vanaf 15.00 uur WCAA Giants de tegenstander. In de eerste drie competitiewedstrijden in de eer ste divisie, ging de mannenploeg twee keer on deruit. De nederlaag van vorige week bij Pendra gon (97-43) vormde een absoluut dieptepunt. Nooit eerder verloor het eerste mannenteam van BC Vlissingen met zulke cijfers. Stefan Schrier (foto) en zijn me despelers hebben dus iets recht te zetten tegen de Brabantse opponent. Datum Thema 19 november Gemeentespecial Kapelle 17 december Branchespecial: De Ondernemer en zijn. Meer informatie? deOndernemer Zeeland T 0118-434 070 E teamzeeland@bndestem-pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 27