zeeland 123 van Zout Zilt' worden Lichte groei starters in Zeeuws-Vlaanderen KÓW*6 4 j HM Bert Jeucken Tom Willaert Speeltuin komt nog 15.000 euro tekort Herfstwandeltocht door dorp en polder Jolige bonte avond 'Vaneighenst T(wèè)' Dokter Donor gast in ziekenhuis ZorgSaam OP ZONWERING donderdag 20 oktober 2011 mm 'Om het thema Zout gestalte te geven, zou een aparte stichting moeten worden opgericht Een themagebouw aan de Bierkaai vergt een investe ring van 2,5 tot 3 miljoen euro. Binnen 10 jaar is een sluitende exploitatie haalbaar.' 'Een moderne mediatheek hoort bij de binnen stad die Hulst wil zijn. Met multimedia en hot spots voor internettoegang. We zien dat als een verrijking van het product Hulst. Een me diatheek kun je ook zien als leasure.' Het dak van de oude zoutziederij in de Kleine Bagijnestraat stortte in 2009 in. Op deze plaats komen straks woningen. foto Peter Nicolai TERNEUZEN Speeltuin Het Oranjekwartier in Temeuzen komt nog 15.000 euro te kort op de begroting voor de nieuwbouw en uitbreiding. Dat be tekent dat een aantal nog te bepa len ideetjes wordt geschrapt of uit gesteld. De afgelopen tijd is het hekwerk tussen het oude en nieu we gedeelte gesloopt, zodat de con touren van de nieuwe speeltuin zichtbaar zijn. Het nieuwe gebouw bij de speeltuin is vanaf maart te huur voor activiteiten. IJZENDIJKE In IJzendijke wordt aanstaande za terdag een herfstwandeltocht ge houden. Wandelaars kunnen kie zen tussen afstanden van 6, 13, 20 of 28 kilometer. De langere routes gaan door de polders en deels over onverharde wegen. Iedere zes a ze ven kilometer is een rustplaats met dranken en toiletten voorzien. In schrijven kan vanaf 8.00 uur 's och tends in de voetbalkantine aan de Mauritsweg. Kosten 2,50 euro. Con sumptiebon inbegrepen. AXEL In De Halle in Axel wordt zaterdag avond de bonte avond 'Vaneig henst T(wèè)' gehouden. Mariëtte Schoot en Jan van den Broeke doen een sketch, dans wordt verzorgd door Balletschool Petrella Lion, er zijn vertellingen van Jan Hamelink en Frank Deij. Gilbert Brandt zorgt voor begeleidende beelden en Pim van Hilten verzorgt de presentatie. Aanvang 20.00 uur. Kaarten (7,50 euro) via De Halle. TERNEUZEN In de centrale hal van ziekenhuis ZorgSaam in Terneuzen is morgen, ter afsluiting van de nationale do- norweek, 'Dokter Donor' te gast om bezoekers te informeren over orgaandonatie. Er is ook een gelijk namig spel dat bezoekers kunnen spelen door ballen door gaten in een grote dokter te gooien. De ga ten stellen plaatsen voor te trans planteren organen voor. Bij genoeg punten, zijn prijsjes te winnen. Uit een exploot van t.k.-gerechtsdeur- waarder L. de Braai te Terneuzen d.d. 17 oktober 2011, blijkt dat ten verzoeke van de Coöperatieve Rabobank Terneuzen-Sas van Gent U.A., gevestigd te Terneuzen en de Rabohypotheekbank N.V., statutair gevestigd te Amsterdam, aan Komal Yugesh Kalloe en Renu Ramadhin, beide zonder bekende woon- en of verblijfplaats in Nederland of daarbui ten, is aangezegd de executie door requiranten van de in dat exploot omschreven hypotheek op de onroe rende zaak. Executoriale verkoop zal plaatsvinden op datum en tijd zoals in het exploot vermeld. Van dit exploot kunnen belangheb benden een afschrift verkrijgen op onderstaand adres. Van Damme c.s. - Gerechtsdeurwaarders Axelsestraat 12 4537 AJ TERNEUZEN Tel.: 0115-613651 door Raymond de Frel terneuzen - Het aantal startende ondernemers in Zeeuws-Vlaande- ren groeit licht. In de eerste drie kwartalen van dit jaar begonnen 439 jonge ondernemers voor zich zelf. Dat is een groei van drie pro cent ten opzichte van vorig jaar. Vooral een eigen bedrijf in per soonlijke dienstverlening en de de tailhandel zijn in Zeeuws-Vlaande ren in trek. Dat blijkt uit cijfers van de Kamer van Koophandel. Die constateert tegelijkertijd dat de helft van de starters er binnen vijfjaar de brui aan geeft door ge brek aan succes. Daarom organiseert de Kamer sa men met de drie Zeeuws-Vlaamse gemeenten de Week van de Star ter. Die begint op dinsdag 8 no vember om 17.30 uur met de bij eenkomst 'Starten met succes in Zeeuws-Vlaanderen' in Bio Base Europe Training Center in Terneu zen. Tijdens deze avond worden het huidige ondernemersklimaat en de kansen voor een eigen zaak in beeld gebracht. Verschillende ondernemers vertellen hun ver haal, onder wie Wout den Doel- der (Wout ServicePoint in Nieuw- vliet), Wouterien Dees (Wow Fas hion in Zaamslag) en Angelo de Mul (AWWS in Kapellebrug). Mortiereboulevard 40 Middelburg 0118-441 944 info@ascozeeland.nl www.ascozeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 65