Dvsrlsdsfi COl Of 0 |T^||p||gri||jte| JL ft, 3 6 I familieberichten Verslagen en vol verdriet geven wij kennis dat totaal onverwacht is overleden mijn lieve man, onze vader en trotse opa Jan Marinus Kievit geb. 4-8-1944 overl. 18-10-2011 We zullen hem zo missen. Yerseke: Corry Kievit-Sonke Boudewijn (in herinnering) Maurik: Conny en Jeroen Frank, Linda Azalealaan 44 4401 GV Yerseke De afscheidsdienst, geleid door Ds. S. Dierx, wordt zaterdag 22 oktober om 13.30 uur gehouden in het Hervormd Kerkelijk Centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in "De Haven" gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Opa Nooit meer: "PSV, weg er mee" Rust zacht, we zullen je missen. Frank, Linda Met droefheid geven wij u kermis van het plotseling overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Jan Kievit Tholen: Greet Hoogedeure-Kievit Piet Hoogedeure Goes: Carla Kievit-Pietersen Gameren: Janny van der Wal-Kievit Giel van der Wal Neven en Nichten Laat varen die van varen lusten Ik heb gevaren ik wil rusten vrij naar Nol Maas) Jan Kievit onze sympathieke en geliefde zwager en oom is dinsdag geheel onverwacht overleden. Wij treuren om hem en onze gedachten zijn bij Corrie, Conny, Jeroen, Frank en Linda. Mien Sonke-Poelman Dick de Koning Co en Geerard van der Plasse-Sonke Paul en Hannie Sonke-Marchand Ko en Yvonne Sonke-Paanakker Jan en Matty Sonke-Koopman Els en Clemens Staphorst-Sonke neven en nichten Het onverwachte overlijden van onze vriend Jan Kievit maakt ons stil. Hanneke Rinus, Laura, Mirjam en Redmar Bos Verbijsterd en diep bedroefd moeten wij afscheid nemen van onze vriend Jan Kievit We zullen zijn altijd warme vriendschap missen. Paul en Jopie Sonke Bedroefd zijn wij door het veel te vroeg overlijden van onze zeer gewaardeerde oud-collega Jo de Rijke Wij wensen zijn familie veel troost toe. Medewerkers, directie en bestuur van Woongoed Middelburg donderdag 20 oktober 2011 Bedroefd, maar met mooie liefdevolle herinneringen aan haar, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en overoma Grada Aleida Scheffer - van Brink Epe, 17 juli 1920 Goes, 18 oktober 2011 J.C. Scheffer Joke van Willegen - Scheffer Jan van Willegen Henk Scheffer Janna Scheffer - Sinke Roos en John Jet en Pieter Toon Nine en Ferry Wiebe en Dave Schalklaan 3 4481 BN Kloetinge We willen haar herdenken op zaterdag 22 oktober om 12.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke j Oude Havendijk 3. Voorafgaande hieraan is er gelegenheid om afscheid te nemen vanaf 11.50 uur. Hierna is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Oma Scheffer Je was voor mij een geweldige schoonmoeder Rob en voor ons een lieve oma Maya David en Maryam Maresh en Eveline Woon in het land en betracht getrouwheid' Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht is overleden onze lieve vader en opa Marinus Jacobus Verschiere - Marien - weduwnaar van Annie Verschiere-de Jonge ri- Heinkenszand, 4 mei 1926 - f Goes, 18 oktober 2011 Heinkenszand: Geerard en Mattie Marco en Naomi Jeroen, Ferdi Ovezande: Leunie Goes: Poul en Liduine Jesper, Thijs, Olaf Correspondentieadres Clara's pad 56,4451 HG Heinkenszand. Vrijdag 21 oktober is er van 19.00- 19.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b" te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 24 oktober om 11.00 uur in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Voor aanvang van de dienst is er van 10.15 tot 10.50 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in bovengenoemd rouwcentrum gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve dan deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij zijn verdrietig door het overlijden maandag van ons betrokken clublid Cor Visser Cor was initiatiefnemer van ons clubblad Cronyck en dirigent van ons clubkoor De Zierikzeese Havenzangers. Wij danken Cor voor wat hij voor onze vereniging heeft betekend en wensen Leny en de kinderen veel sterkte in de komende tijd. Bestuur en leden van de JM j| h Watersportvereniging Zierikzee /Jrj jfyj\ (H IHensenlfnq.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vérmeiden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl ÉpNll

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 36