CAMPOMAGGI handtassen en modeassesoires Marie-Gaux Oude Kerkstraat 3 Sluis www.marie-gaux.nl te zijn (al mag Veel belangrijl wie het is bed merk of precie favoriete ondr Persoonlijk Wie iets speci Waar een wil i Het allerbelan dat het haar p onderscheidei zelf. Een zonm denken aan di even anders. Exclusief voor iMUCHO GUSTO! handtassen en modeassesoires Marie-Gaux Oude Kerkstraat 3 Sluis www.marie-gaux.nl voor haar Wachten op een verjaardag, op een trouwdag of een ander moment om iets te vieren? Helemaal niet nodig! Een vrouw is altijd wei blij te maken met iets moois. Zeker als het met liefde en zorg is uitgezocht. En de vrouw die daar niet op wil wachten is mans genoeg om tijdig zelf een keuze te maken. Inspiratie Toch geldt vaak dat geven een kwestie is van inspiratie hebben. Of geïnspireerd wórden. Om de keuze wat makkelijker te maken is dit brede scala aan tips bedoeld. Met kennis aangedragen en overzichtelijk bijeen gebracht. Maar vergeet niet: geven is zeker zo leuk als krijgen. Match Het hoeven niet altijd heel grote of kostbare dingen Bijzondere sieraden voor bijzondere mensen. Exclusieve sieraden in eigen huis ontworpen en vervaardigd. Atelier de Bruijn goudsmid - ontwerper Lange Nieuwstraat 30 Hulst www.atelierdebruijn.nl Ook deze winter weer de nieuwste mode bij Verburg Schoenmode Grote Markt 9 Goes www.verburgschoenmode.nl In ons assortiment een groot aanbod sportbh's van o.a. Odlo, Shockabsorber,Triumph. Voor een degelijk advies. Wilma Mode Onderkleding Brouwerijstraat I Koudekerke www.wilmamode.eu Reiss van den Berghe damesmode Steenstraat 4 Hulst www.reissvandenberghe.nl Grootste aanbod Vespa scooters van Zeeland! Scooter Lifestyle de Voogd Bedrijfsweg 4 Vlissingen www.scooterandlifestyle.nl Juwelier Postma Dam 7 Zierikzee www.juwelier-postma.nl STOER en SPORTIEF Om stijlvol en warm de winter in te gaan! O.a. Mistral en Le Coq Sportif laarzen vind je bij: de BOUWMAN lifestyle filialen: Domburg Middelburg Renesse en Zoutelande en op: www.bouwmanlifestyle.nl 8 BY BRIDGET Seven Womenswear 't Groentje 1-3, Domburg Langstraat 7, Zoutelande www.sevenzeeland.nl Dagje uit? beautyarrangement voor 3 generaties Stern bèauty-kuur-chaletpark Oosterweegje 5 Noordgouwe www.beautydagen.nl Marie-Gaux Oude Kerkstraat 3 Sluis www.marie-gaux.nl DJI DJI ITAUA handtassen en modeassesoires Een inspirerende winkel met aansprekende merken en een persoonlijk styling advies! Gemm's Fashion Raadhuisstraat 108 Hoogerheide www.gemssfashion.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 30