Mercure Hotel Koblenz Uitnodiging Plafondshow Geen 1-persoonskamer toeslag! pzc.nl/webwinkel vrijdag 21 oktober van 14.00 -18.00 uur zaterdag 22 oktober van 10.00 -16.00 uur terwijl de meubels blijven staan zonder hak- en breekwerk 1982 Deze lezersaanbieding is geldig aankomst dagelijks tot 31 maart 2012 en op basis van beschikbaarheid en eigen vervoer. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of u kunt telefonisch contact opne men met Mercure op 040 - 232 6113. of per e-mail: wegener@futuretravel.nl Wij berekenen géén reserveringskosten! uture Travel De stad Koblenz heeft romantische steegjes, historische pleinen en schilderachtige straatjes. U treft hier vele oude basilieken aan en een boottocht op de Rijn mag hier ook zeker niet ontbreken. Aan het 'Deutsches Eek' bij de samenloop van Rijn en Moezel staat het Kaiser Wilhelm monument. De oude vesting Ehrenbreitstein op 118 meter boven de Rijn bezorgt een betoverend uitzicht. Dit is één van de grootste burchtcomplexen van Europa. Mercure Hotel Koblenz Geniet van een prachtig panorama in het viersterren Mercure Hotel Koblenz. Dit uitstekende viersterren hotel is onlangs compleet gerenoveerd en ligt op enkele minuten loopafstand van het voetgangersgebied en de Rijn promenade. Het hotel is tevens de ideale uitvalbasis voor heerlijke wandel- en fiets tochten. 's Avonds kunt u ontspannen in de sauna en fitness van het hotel. Tip: bezoek ook de gezellige kerstmarkt van 18 november tot 22 december 2011. Lezersaanbieding: 2 overnachtingen in een luxe kamer 2 x zeer uitgebreid ontbijtbuffet 1 x driegangen welkomstdiner (menu/buffet) informatie over de regio op uw kamer gratis gebruik sauna en fitness categorie reizen hotelovernachtingen Kinderkorting: Kinderen t/m 12 jaar (max. 2) verblijven gratis op de kamer van de ouders op basis van logies met ontbijt (familiekamers op aanvraag). Lezersprijs 99,-* *prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. Let op: geen 1-persoonskamer toeslag! - Schone montage in één dag. - Zonder hakken en breken. - De meubels kunnen blijven staan. - Voor elke interieurstijl. - Verlichting naar wens. - Uit één geheel op maat gemaakt. Tijdens deze show kunt u zich uitvoerig laten voorlichten over de vele mogelijkheden van de unieke en bepoefde PLAMECO plafonds. mts PLAMECO Plafonds van Gilst v.o.f. Columbusweg 3 4462 HA Goes Tel. 0113 - 27 00 00 ILflMECff Goes - "Je moet het product 1 zelf zienaldus Benno van Gilst plafondadviseur van Plameco- dealer van Gilst v.o.f. te Goes. Voor elke ruimte in huis; woon kamer, keuken, hal, badkamer of slaapkamer is een Plameco plafond de perfecte en vooral duurzame oplossing. Het Plameco plafond is er in vele varianten, naar eigen keus en smaak Het Plameco plafond wordt vlak onder het bestaande plafond aangebracht; snel, vakkundig en zonder rommel. Dankzij de voorbereidingen in onze werk plaats en het slimme systeem kunnen de meubels gewoon blijven staan. Er is bijzonder veel keus in zowel structuur, kleur als afwerking en dus geschikt voor iedere stijl. Overalls functionele verlichting en/of sfeerverlichting te realiseren, dimbaar en/of met afstandbediening als men dat wil. Alles uit één hand, 's ochtends beginnet en dezelfde dag klaar. www.plameco. nl PLAFONDS 16 donderdag 20 oktober 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 16