7 Buiten êt B TroAreibwcL Mimamvfm- mmm JRB39D dinsdag 18 oktober 2011 Een andere innovatieve oplossing is te zien in de TEC Travelbird 390. Het is de enige caravan met een soort 'garage' waarin twee fietsen passen. In de caravan krij gen de fietsen ruimte doordat het bed erboven tijdens het rijden schuin open kan blijven staan. Eenmaal op de camping laat je het bed zakken waardoor een tweepersoonsbed ontstaat. Met de TEC Travelbird 390 kun je de fietsen dus 'diefstalveilig' vervoe ren. Deze tweepersoonscaravan kost 11.500 euro. Meer is te lezen op www.tec-caravan.de Je zult heel wat bekijks hebben als je met de Splash achter je auto naar je vakantiebestem ming rijdt. Dit caravannetje van Camp Run ner is niet alleen schattig klein, maar heeft: ook een futuristisch design. De Splash is de lichtste caravan op de markt, hij weegt maar 250 kilo. Zelfs met een Fiatje 500 kun je de Splash nog naar de camping trekken. De buitenkant is van fiberglas, wat de Splash duurzaam, sterk, licht en roestbestendig maakt. Volgens de fabrikant is het caravannetje, uitgerust met koelkastje en tweepersoonsbed, ook ideaal voor festivalgan gers. De basisprijs van de Splash is 4990 euro. Meer is te lezen op www.camp-runner.nl De nieuwste ontwikkeling op het gebied van campers is de minicamper. Deze is ideaal voor mensen die zich een grote camper niet kunnen veroorloven en voor hen die het niet zien zitten om op een sukkeldrafje naar bijvoorbeeld Zuid-Frankrijk te tuffen. De Ford Transit Connect vormt de basis voor de mini- camper. Het is een compacte, sportieve en zuinige auto, ingericht met het comfort van een camper. De minicamper is uit gerust met een pop-up dak, een kachel, uitneembare koelkast en keuken en een tweepersoonsbed. Het is mogelijk het minicamper-interieur te laten inbouwen in een occasion Ford Transit Connect. Dat kan vanaf bouwjaar 2003. De minicamper kost dan 19.500 euro. Het duurste model, een nieuwe Ford met de zwaarste motor kost 36.900 euro. Meer info: www.mini- camper.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 63