t Karei van de Klok 28 I familieberichten dinsdag 18 oktober 2011 O ITIcnsenlinq.nl Dvar Jadsn We staan niet altijd stil bij het woord "samen". Maar het is een groot gemis als "samen" uit je leven is. Bewonderenswaardig was zijn levenskracht. Nu is in rust van ons heengegaan, mijn lieve man onze zorgzame vader, schoonvader, opa en overgrootopa Willem Carolus Bondewel echtgenoot van Jacoba Martina Torbijn Hoofdplaat, 3 maart 1929 Hoofdplaat, 16 oktober 2011 Hoofdplaat: Koosje Bondewel-Torbijn Oostburg: Marie-Louise en Eddy Boogaard - Bondewel llonka en Rico Mischa en Sandra Daan, Indy Tilburg: Bianca Bondewel Desi, Delainy Kim Tom Koningin Julianastraat 2 4513 AZ Hoofdplaat. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op vrijdag 21 oktober om 10.30 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Bedroefd delen wij u mede dat, na een liefdevol en arbeidzaam leven, onverwacht uit ons midden is weggenomen onze lieve en zorgzame vader, schoonvader en opa Roger Bruno Verhelst weduwnaar van Margaretha Alma Leopoldina de Meijer 29 - 04 - 1924 Westdorpe f 15-10-2011 Terneuzen Biervliet: Nic en Anneke Verhelst-de Meijer Alexander Stephan Jennifer Koewacht: Han en Marleen Verhelst-De Bruyne Philippe Simon Sas van Gent: Ann-Marie en Hans de Rijk-Verhelst Michiel Rogier Stan Familie Verhelst Familie de Meijer Sas van Gent, 15 oktober 2011 Corr.adres: Zandstraat 6,4551 LH Sas van Gent. De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaats hebben op donderdag 20 oktober om 10.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Sas van Gent. Samenkomst aan bovengenoemde kerk. Er is gelegenheid om de familie te condoleren na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats St. Jans Schorre te Sas van Gent. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. "Verdriet bestaat alleen als er liefde is" Karei hield van het leven, van zijn gezin, zijn familie, zi|n vrienden en zijn werk. Hij had nog zoveel plannen en de toekomst lachte ons toe, totdat op 24 april 2008 de diagnose ALS werd gesteld. Er was ineens geen toekomst meer. We hebben samen getracht alles uit de resterende tijd te halen. Wij zijn intens verdrietig om wat hij heeft moeten doorstaan en omdat we nu definitief afscheid moeten nemen van Carolus Ewalden Maria °Druten NL - 14 september 1971 f Brasschaat - 14 oktober 201 I mijn allerliefste man en maatje, onze geweldige en lieve papa, Miranda, Fleur en Mats zoon en schoonzoon van Jos en Els van de Klok-Poelmans, Gerard en José Cok-de Bakker, broer en zv»-ager van Joost en Lieke van de Klok-Huisman, Willy en Lisette Loeffen-van de Klok, Margot van de Klok, Louis van de Klok en Anke Coopmans, Erwin Cok en Audrey van Ham, oom van Roel, Roos, Guus, Ellemieke, Sem, Dex, Amber; Sander. Wij .nodigen u vriendelijk uit om samen met ons afscheid van Karei te nemen in de kerk Sint-Antonius te Brasschaat-Centrum aan de Bredabaan, op vrijdag 21 oktober 201 I om I I uur. Er is gelegenheid tot een laatste groet aan Karei op donderdag 20 oktober van 19 uur tot 20 uur in 'uitvaartcentrum Quirijnen', Augustijnslei 58 te Brassphaat. Zegersdreef 96 - 2930 Brasschaat qui.be uitvaartzorg Karei Al 28 jaar onze beste maat. Wat zullen we je missen. Mathieu en Nathalie Roel en Natasja "Groots en meeslepend wil ik leven!" Hendrik Marsman Een groots levensgenieter is veel te vroeg van ons weggehaald: Karei van de Klok heeft gevochten als een leeuw om zo lang en zo sterk mogelijk bij Miranda, Fleur en Mats te kunnen zijn. We herinneren ons Karei als een fantastische vader; echtgenoot en vriend met een groot hart en een aanstekelijke levensvreugde. De rust is verdiend en we omhelzen Miranda, Fleur en Mats met duizend armen. Ann.Astrid, Dirk, Doon Ellen, Jacobijne, Marcel, Marco, Marieke, Mark, Marlène, Mathieu, Mirelle, Natasja, Nathalie, Paul, René, Roel, Stef Met verslagenheid hebben wij vernomen dat onze neef Karei van de Klok is komen te overlijden. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Miranda Cok en de kinderen Fleur en Mats. Koos en Rinus Ko en Lenie Nellie en Han Jan en Vera Sannie en Jan Addie en Bram Neven en Nichten Kruiningen, 14-10-2011 Tot ons groot verdriet is overleden onze directeur en collega Karei van de Klok Summa was voor Karei naast zijn gezin zijn grote passie. De gedrevenheid waarmee hij zijn werk verrichtte aangevuld met de nodige humor zuilen wij als collega's nooit vergeten. Wij wensen Miranda, Fleur, Mats en overige familie veel sterkte met dit grote verlies. Bert, Martijn, Anita, Marisca, Natascha, Sandra Hij hield van het leven ondeugd zijn grootste deugd zijn levenslust eindeloos. Al heeft hij ons verlaten, hij laat ons niet alleen... Bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, geven wij u kennis van het overlijden van onze pa, schoonpa, opa en vriend Remie Verheije weduwnaar van Agnes Dezutter Sint Kruis, 22 oktober1929 Oostburg: Aardenburg: Oostburg: Aardenburg: Breskens: Aardenburg, 17 oktober 2011 Ronny Verheije Jandson, Joyce, Elisa Gerda en Bert de Baere - Verheije Lindsay en Ross,Charlotte Debbie en Klaas Luc Verheije en Svetlana Gaborov Niek Verheije Mevr. R de Bree Correspondentieadres: Hoogstraat 19 4527GK Aardenburg De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, I zal plaatsvinden op vrijdag 21 oktober om 13.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, j gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Wij willen huisarts H.de Bruijne, de buren en alle medewerkers van Zorgsaam Thuiszorg van harte bedanken voor alle zorg en aandacht. Achter de tranen van verdriet, schuilt een glimlach van herinnering. Opa Verheije We zullen je missen. Lindsay en Ross Debbie en Klaas

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 28