Apollo '69 heeft een 22 zeeland Stoomtrein blijft rijden Reken uit je win(s)t Instructieavond over binden van vliegen Goese balletschool zet de deur open Fietsen en lopen voor het landschap Introductieles yoga in kerkgebouw NPB VOETBALINSTUIF Sportvereniging uit 's-Gravenpolder wil ook {iftenPidEfc Hart ophalen bij de blues in Goes Vlissingen wil coffeeshops niet beperken Nimmerdorl I (Timarsaki I f7h zaterdag 15 oktober 2011 wwMxsg-mmmsmmmmztmf-.. 'S-HEER ABTSKERKE De Zeeuwse vliegvisvereniging Lu- re and Emerger houdt dinsdag 18 oktober weer een instructieavond vliegbinden. Onder leiding van er varen binders, worden beginners ingewijd in de kunst van het vlieg binden. Gevorderden kunnen hun vaardigheden uitbreiden. Op het programma staat het binden van twee imitaties van insecten. Alle belangstellenden zijn vanaf 19.30 uur welkom in dorpshuis Versvliet in 's-Heer Abtskerke. GOES Balletschool Dancepoint in Goes houdt van 17 tot en met 22 oktober de Curieuze Neuzen Dagen. Kinderen en volwassenen die nieuwsgierig zijn naar dans kun nen gratis een kijkje komen ne men tijdens de lessen. Zelf meedan sen behoort ook tot de mogelijkhe den. Informatie over tijden is te vinden op de website www.ballet- schooldancepoint.nl. Bellen kan ook: 0113-649812. WOLPHAARTSDIJK Stichting Landschapsbeheer Zee land houdt maandag 17 oktober een 'Loop voor Landschap' met als boodschap 'Wij houden ons cul tuurlandschap op de been'. Deelnemers gaan te voet of op de fiets van Wolphaartsdijk naar Mid delburg. Wandelaars starten om 11.00 uur, fietsers anderhalf uur la ter. Op het Abdijplein in Middel burg wordt een boodschap overge dragen aan gedeputeerde Heijning. Aanmelden via 0113-230936. THOLEN Inga de Voogd geeft dinsdag 18 ok tober een introductieles yoga in het kerkgebouw van de NPB aan de Oudelandsestraat 11 in Tholen. Wie na deze les verder wil gaan met yo ga kan zich inschrijven voor een cursus van tien avonden. De intro ductieles begint om 19.30 uur. Inga de Voogd komt uit Litouwen. Ze woont al bijna acht jaar in Ne derland, op dit moment in Tholen. Ze geeft al vijfjaar yogalessen. door Frank van Cooten Sportvereniging Apollo '69 in 's-Gravenpolder heeft een hekel aan vloe ken. Een bord bij de in gang van de accommoda tie maakt dat duidelijk. Al te fanatieke ouders worden op hun gedrag aangesproken als ze langs de lijn over de schreef gaan. „Wij staan niet toe dat ouders bij ons hun drukke werkweek afslui ten", refereert penningmeester Jan van Ooijen aan de reclamecampag ne op televisie. Deze campagne wijst ouders terecht die al vloe kend en tierend hun kroost me nen aan te moedigen. „Waar nodig treden wij corrigerend op", zegt Van Ooijen. „Daar letten wij op. Wij hebben normen en waarden hoog in het vaandel staan." Het bestuur van de vereniging pro beert met deze huisregel ook gere formeerde kinderen te verwelko men bij Apollo '69. „Gereformeer den mogen niet in competitiever band sporten. Dat staat hun geloof niet toe. Toch proberen wij daar iets aan te veranderen. Door inder daad bepaalde normen en waar den te hanteren." Zo'n veertig procent van het aan tal kinderen in 's-Gravenpolder komt van gereformeerde huize. Zij 150 andere rekenaars voor de titel. Het grootste "ÊeuUjens'1 mmmmmsm door Frank van Cooten COES - Vallende bladeren zijn voor het bestuur van de Stoomtrein Goes-Borsele (SGB) geen reden de trein binnen te houden. In de herfsvakantie wordt juist nog een aantal activiteiten gehouden. Zo rijdt 'De Nachttrein' tijdens de Zeeuwse Museumnacht op 21 okto ber en rijdt op 23,25, 26 en 30 okto ber een authentiek goederentrein tje naast de normale stoomtreinrit ten. De kinderen van de reizigers mogen helpen de goederentrein te laden met koffers. Het goederentreinprogramma start twee keer per dag, om 10.00 en om 13.00 uur. De Nachttrein vertrekt op 21 oktober om 20.45 uur uit Goes en is om 24.00 uur weer terug. In de trein is het extra gezellig met meereizende figuran ten. GOES - Vijftien Goese cafés stonden gisteravond in het teken van de blues. Het was al weer de achttiende editie van de Bluesroute. In totaal zestien bands uit binnen- en buitenland traden op. De avond werd om 20.30 uur officieel afgetrapt in 't Beest door Albatross uit Ierland (foto). Voor de ech te diehards was er een nachtconcert in Pake Sake. foto Willem Mieras VLISSINGEN - Burgemeester René Roep van Vlissingen ziet geen re den het aantal gram softdrugs, dat de coffeeshops in zijn gemeente per dag per klant mogen verko pen, te verlagen van vijf naar drie gram. Roep zei tijdens de vergadering van de raadscommissie Algemeen Bestuur deze week dat plaatsver vangend hoofdofficier van justitie Jo Valente hem heeft gevraagd 'te rug te gaan van vijf naar drie gram'. „Dat wil ik overwegen en bespreken. Maar ik vind niet dat we terug moeten", zo zei de Vlis- singse burgemeester. Volgens hem is er in Vlissingen geen overlast door buitenlandse klanten. Kinderen van de brede school De Egelantier deden gisteren mee aan de voetbalinstuif van SV Apollo '69. WOONECO Koopsom vanaf 249.000.- v.o.n Inclusief parkeerplaats op Blijvend lage woonlasten door zeer energiezuinig bouwconcept! 7 luxe en riante f koopappartementen 1 Open Huis Dotum: 22 oktober a.s van 10.00-12.00 uur Locatie: Bakkersland, Grijpskerke Complex is in aanbouw, lift nog niet aanwezig.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 74