25% korting op kathedraal concert in Oudenbosch 10,- korting p.p. Home Abonneeyo&fcSeei verweven maken de avond compleet met indrukwekkende, klassieke koorar rangementen. Het concert begint om 20:00 uur aan de Markt 57 te Oudenbosch Zo profiteren abonnees Reserveer uw kaarten via www.kathedraalconcerten.nl of de reserveerlijn: 06 - 5228 1279. U kunt uw gereserveerde kaarten afhalen en betalen voorafgaand aan het concert bij de ingang van de kerk. Tegen inlevering van onderstaande bon bij de kassa betaalt u de speciale abonneeprijs. Maximaal 5 personen per bon. Normale prijs 32,50 p.p. Abonneeprijs 22,50 p.p. BON Kathedraal concert Oudenbosch Ja, ik ben abonnee van de PZC en betaal slechts 22,50 entree p.p. Aantal personen Kathedraal Oudenbosch, 16 november 2011,20.00uur. Maximaal 5 personen per bon. Voorletters voornaam Naam Om Ov Adres Postcode woonplaats Telefoon e-mail PZC.nl/abonnee abonnee mmm voordeel Op woensdag 16 november 2011 is er een Kathedraalconcert met Allure geïnspireerd door het klassieke genre in de kathedrale Basiliek in Ouden bosch. Zangeres Petra Berger, pianist Jan Vayne en organist en dirigent Martin Mans met zijn Martin Mans Formation en vocalgroup VOICE betreden de bühne van deze imposante kathedraal. De jongeren van vocalgroup VOICE dragen voor het eerst bij aan de sfeervolle kathedraalconcerten en dat belooft adembenemend te worden. De Kathedraalconcerten in november staan in het teken van Classical Inspira tion. Pianist Jan Vayne en zangeres Petra Berger brengen prachtige vleugel- en zangduetten ten gehore geïnspireerd door klassieke meesterwerken. Martin Mans en Jan Vayne leggen de focus op klassieke improvisaties op orgel en vleugel en The Martin Mans Formation zingt onder andere het bijzondere Hallelujah van Leonard Cohen. De enthousiaste, jonge zangers en zangeressen van Vocalgroup VOICE maken hun debuut met daarin Keltische invloeden Selectie uit AbonneeVoordeel Kijk voor een compleet overzicht op www.pzc.nl/abonneevoordeel The Queen Experience 25% korting www.pzc.nl/abonnee Bezorgklachten doorgeven Abonnementwijzigingen doorgeven Informatie over abonnementsvormen PZC webwinkel Lijst met veel gestelde vragen Algemene voorwaarden PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle Informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. Op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Vakantieservice Wanneer u langer dan 6 dagen op vakantie gaat, kunt u gebruik maken van de vakantieservice. U kunt bijvoorbeeld de bezorging stop laten zetten of uw krant gratis bij buren/kennissen laten bezorgen. Wilt u 2 weken voor uw vakantie contact met ons opnemen? Ga naar www.ozc.nl/abonnee of bel 088 - 013 99 10 Contact Heeft u een vraag over de bezorging van uw krant, uw abonnement of AbonneeVoordeel? Ga naar www.pzc.nl/abonnee 24 uur per dag, 7 dagen per week Bel met 088 - 013 99 10 Maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 17.00 uur Zaterdag van 08.00 tot 12.00 uur bezorgklachten vanaf 07.00 uur inspreken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 44