Coen Leeflang Jaap Maas GDUIIsDuüMjjU Ï&üèwiiïïn Ineke de Plaa-Eekman e'kwolitelt (D niensenlinq.nl zaterdag 15 oktober 2011 familiebe"' :hten 141 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de enorme belangstelling en het warme medeleven dat we hebben mogen ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van Het heeft ons goed gedaan. Annemiek Jasper - Wilma, Sofie en Youri Tim - Malou Jullie vriendschap en steun tijdens zijn leven, het medeleven en de warme belangstelling bij de afscheidsbijeenkomst en de vele kaarten, brieven en bezoeken die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa hebben ons zeer goed gedaan. Wij willen u daarvoor hartelijk bedanken. Middelburg, oktober 2011 Piëta Maas-Griff ioen Ellen en Leon Anneiies en Roelf en kleinkinderen Voor uw aanwezigheid, de vele kaarten, brieven of bloemen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en trotse opa Tom van der Meer willen wij u hartelijk bedanken. Dit medeleven is voor ons een grote steun geweest. Henny van der Meer-Lucas Kinderen Kleinkinderen Hansweert, oktober 2011 Hartelijk dank voor alle warme belangstelling en vriendelijke woorden bij het overlijden en afscheid nemen van onze lieve moeder, oma en overgrootoma Gerrie van der Pol-Boot Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Haamstede, oktober 2011 De vele hartverwarmende reacties, kaarten en bloemen bij het plotseling overlijden van mijn man, onze papa en opa Rinus de Reiger hebben ons diep geraakt, getroost en kracht gegeven. Hiervoor willen we iedereen hartelijk bedanken. Brechtje de Reiger-Duijnhouwer Francis en Ben Geert en Nicolle Mirte, Bent en Goos Heinkenszand, oktober 2011 Voor uw belangstelling en medeleven, in welke vorm dan ook aan ons betoond, tijdens het ziek-zijn en na het overgaan van onze lieve man, vader en opa Dick Toussaint willen wij u hartelijk dank zeggen. Addy Toussaint-de Booij Ank Toussaint Irene Jack Boon-Toussaint klein-en achterkleinkinderen Poppendamme, oktober 2011 Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk dankzeggen voor uw medeleven tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve vader, opa en overopa Joos Welleman het heeft ons erg goed gedaan. Nellie Welleman-Boone Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Goes, oktober 2011 Het verdriet en het gemis blijft, maar we zijn ontroerd door de overweldigende belangstelling die we ontvingen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, opa en overopa Johannes Pieter de Visser Hiervoor onze oprechte dank. Het heeft ons goed gedaan te ervaren dat hij bij velen zo geliefd was. J.M. de Visser-Poppe Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, oktober 2011 Omdat het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven tijdens het kortstondig ziekbed en na het overlijden van Charlotte Elisabeth van Gemert-Hazenberg betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank. Het is voor ons allen een grote steun en troost.geweest. Joop, kinderen en kleinkinderen Vlissingen, oktober 2011 - In Memoriam - 16-10-2008 16-10-2011 "Requiem" "In stille herinnering" Er is altijd een Tijd zonder einde; een leven als het laatste hoofdstuk. Het laatste boekdeel is als hel laatste uur van denken en herdenken; van hoe het is geweest en nu niet meer; De kaars is uit. Eens was de vlam brandend als een vuur. Zinnen vervagen en woorden vergaan, maar eeuwig licht is voor altijd en blijft eeuwig bestaan; Tijd zonder einde. Zo blijf ik in stille herinnering aan mijn vrouw Ineke denken. Het is als een voetstap terug in de tijd. Nooit meer iets samen doen, nooit meer iets samen vragen. Alleen wat overblijft is de herinnering die blijft, het denken aan toen. Eenzaam zwervend door het achterland; aan de rand van duin en kust hoor ik op de achtergrond een stil geluid. Het. is als hel ruisen van de zee, het klotsen van de branding; en hoog boven mij een vogel in zijn vlucht. Heel dikwijls kijk ik naar de wolken, heel ver daar boven moet het zijn, die vogel vliegt naar verre oorden, van horizon tot aan de kim, heel ver weg van onze aarde, waar het altijd stil zal zijn. Ik luister naar die stilte, soms 's morgens vroeg, of 's avonds laat, als de uren van de dag zijn weggetikt, soms gaan ze snel voort als een wandeling in de nacht. Dan zie ik plotseling in mijn gedachten het beeld van vroeger, toen we nog samen schelpen zochten aan het strand. Dit alles is als het einde van een gedicht. Het is voorgoed voorbij die voetstappen van ons beiden in het zand. In stille herinnering, je Leo Uitvaartcentrum H. Jobse bachweg 2 j 4337 xd middelburg t. 0118 46 22 05 i www.hjobse-uitvaart.nl pmoan De beste service van Nederland. Bezoek ónze bekroonde Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg Van Dishoeckstraat 620 1 4382 XW Vlissingen www.UZN-nederland.nl tel: 0118-413 417

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 41