Henk van de Haar Cornells Jacobus Weeland Peter Woudstra I Bram de Kam 40 I familieberichten zaterdag 15 oktober 2011 fflensenlinq.nl Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van onze oud-collega, Wij wensen de familie veel sterkte en kracht toe voor de komende tijd. Terneuzen Styron Netherlands Voor altijd in ons hart. Collin Rust zacht. Jan en Matty Oranje Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante )anna Gerardina Kooman-van Splunder Geboren Overleden 17 november 1920 13 oktober 2011 Uit aller naam, M.P. van Splunder neven en nichten Wij blijven haar in liefde en dankbaarheid gedenken. Op 10 oktober, ging van mij heen, mijn lieve man en maatje Ko Jakobus de Rijcke in de leeftijd van 74 jaar. H.A. de Rijcke-Deen Borssele, 10 oktober 2011 4454 BT, Borszeestraat 38 De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 17 oktober om 12.00 uur, op de algemene begraafplaats aan de Oostsingel te Borssele. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte aan de Borszeestraat te Borssele. Thuis, omringd door alle liefde en zorg die zij zo verdiende, heeft Katrien zonder pijn afscheid van het leven genomen Catharina Paulina de Smit-de Bruijn echtgenote van Cornells Jacobus de Smit overleden in de leeftijd van 77 jaar. Rilland: Kees de Smit Bergen op Zoom: Rien en Celine de Smit Dieuwertje en René, Nino Sanneke Maartje en Eric Cappelle a/d IJssel: jan en Lucille de Smit Ling en Ramses Michiel en Amy 9 oktober 2011 Bosgatdam 6 4411 DD Rilland De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Zondag 9 oktober is onze lieve schoonzus en tante overleden in de leeftijd van 77 jaar. Catrien de Smit - de Bruijn Echtgenote van Kees de Smit Wij wensen Kees, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Colijnsplaat: Lenie en Bas Wissenkerke: Truus en Jan Kamperland: Ko en Marie neven en nichten Rilland Cod is liefde 1 Joh. 4:8 Hij heeft verlaten wie hij lief heeft, om te gaan naar wie hij lief heeft Kees Vlissingen, Zoutelande, 17 oktober 1923 13 oktober 2011 't Liefste wat ik heb bezeten, 65 jaar de spil van mijn bestaan In liefde verbonden met: Grace Weeland-Woodfield Dankbaar voor alle liefde die hij ons heeft gegeven Helen en Bram Wijlhuizen-Weeland Jurrien Marsha en Mathieu Rob en Wietske Weeland-Spanjer Marlisa Colin en Esmée Swaalingestraat 52 4374 BZ Zoutelande De afscheidsdienst, waarin ds. C.E. van der Ploeg voor gaat, zal worden gehouden op dinsdag 18 oktober om 13.30 uur in de Adventkerk, Kerklaan 19 in West-Souburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Tijdens de condoleance zullen de kleinkinderen samen met de predikant hun opa naar het crematorium in Middelburg begeleiden. Wij zijn verdrietig nu niet meer bij ons is. Oorspronkelijk en stimulerend boegbeeld van 'Delta Anders' in de Zeeuwse politiek. Constant van Waterschoot Ankie Smit Marten Wiersma Onze gewaardeerde en deskundige sparringpartner. Authentiek en eigenzinnig, ook in jouw humor... Peter Woudstra We gaan je missen. Communicatiecollega's van de Provincie en de Zeeuwse gemeenten De overweldigende belangstelling en het meeleven, in de vorm van bezoek, kaarten, brieven en telefoontjes, tijdens haar ziekte en na het overlijden van Suzanna Jannetje van Belzen - van Belzen Suus heeft een diepe indruk op ons gemaakt, en heeft ons zeer goed gedaan. Joos van Belzen Thea en Henk Cees Leon Amemuiden, oktober 2011 Voor de overweldigende belangstelling en het medeleven, ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve, zorgzame man, mijn vader en mijn schoonvader Franciscus Johannes Elzakkers Frans betuigen wij u onze hartelijke dank. De genegenheid die hieruit sprak heeft ons erg goed gedaan. Catrien Elzakkers-van der Jagt Francisca en Jurgen Marijs-Elzakkers Yerseke, oktober 2011 Achter elke traan die vloeit, schuilt een glimlach van herinnering." Een hand, een woord, een kaart, een gebaar deed zo goed na het overlijden van onze moeder Neeltje den Engelsman - de Looff Hiervoor onze oprecht dank. Willem en Kees Oud-Sabbinge, oktober 2011 Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het mede leven na het overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Jannigje den Engelsman-de Baat -Jans- heeft ons erg goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Oost-Souburg, oktober 2011 Voor de vele blijken van medeleven die wij van u mochten ontvangen na het onverwachts overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Klazina Faasse-Jobse betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, oktober 2011 De leegte en het gemis zijn bij ons achtergebleven na het overlijden van onze (schoon)moeder en oma Cornelia Maatje Flipse-Begthel - Corrie - Voor het medeleven en de steun in deze moeilijke tijd willen wij iedereen hartelijk bedanken. Dit hebben wij bijzonder op prijs gesteld. Bedankt voor alle kaarten, telefoontjes, bloemen en een luisterend oor. Wilma Frans Moerman-Flipse Monique Jordy, Ilse Paula Flipse Mickei de Jonge Amemuiden, 15 oktober 2011 Het heeft ons goed gedaan dat wij zoveel hartelijk medeleven mochten ontvangen door de vele lieve kaarten, de persoonlijke gesprekken en andere blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder CorneCia Theodora IViCCemse-TCendrifcs Corry Wij willen u daarvoor hartelijk bedanken. Maarten Bernard en Lia Reimond en Mieke Lidwien en Tonnie Oktober 2011 Uw blijken van medeleven, de vele hartelijke reacties, kaarten en prachtige bloemstukken, ontvangen na het overlijden van onze vader, opa en over-opa waren overweldigend. Wegens enorme belangstelling is het ons niet mogelijk u allen persoonlijk te bedanken. Het is ons duidelijk geworden dat Bram niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen De Kam Zoutelande, oktober 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 40