J.P. de Witte Krijn en Lena Brouwer Pieter Willem Geelhoed Pieter Geelhoed 0 IDens9nlinq.nl iurj zaterdag 15 oktober 2011 SÜS m familieberichten 139 65 65 en C.D. de Witte-Paauwe Zijn op 17 oktober 2011 65 jaar getrouwd. Wilt U ons feliciteren dan bent U van harte welkom op de receptie, die wij houden op 18 oktober 2011 van 16.30 uur tot 17.30 uur in het Lunch café stadhuis te Goes (ingang Korte Kerkstraat) In plaats van cadeau's, liefst een gift voor de Nierstichting Afscheid en jubileum Het was hartverwarmend te ervaren dat zoveel mensen ons kwamen feliciteren met ons prepensioen en 40-jarig jubileum. Ook voor de vele mooie cadeaus en kaarten zeggen we iedereen hartelijk dank Hans en Annie Nonnekes Paula Stroosnijder 40 jaar getrouwd Van harte gefeliciteerd! Miranda, Mario en Dian 15 oktober 2011 Hartelijk bedankt Wimen Truus Braamse-Minnaard bedanken iedereen voorde warme belangstelling, kado's en attenties waardoor het 65-jarig huwelijksfeest onvergetelijk was voor ons en onze kinderen. 15 oktober 2011 's-Gravenpolder Ül/üiÉüiüfJ 't Verlies was er al voor het einde, het gemis voordat het afscheid kwam. Toen die onzekere verwarring hezit van jouw gedachten nam. We leefden met je mee en deelden ons verdriet. Nu rouwen wij, maar treuren niet. Op 12 oktober 2011 is toch nog plotseling overleden onze zorgzame vader, schoonvader en opa Jacobus Huibrecht Frangoys Ko weduwnaar van Maria Fran?oys-van Eenennaam weduwnaar van Hendrika Johanna Dongelmans in de leeftijd van 90 jaar. Kees en Hildegard Frangoys Marjolein en Wim Daniëlse-Frangoys Gerard en Simone Grootveld Hans en Femke Grootveld Peter en Mariëlle Grootveld Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van St. Willibrord en Ter Reede voor de liefdevolle verzorging. Vlissingen, Ter Reede, Vredehoflaan 370 Dinsdag 18 oktober 2011 zal om 12.00 uur de begrafenis plechtigheid plaatshebben in de aula van de Algemene Begraafplaats te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben. Voorafgaand aan de plechtigheid is er vanaf 12.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in eerdergenoemde aula. Na afloop ontmoeten we elkaar in de ontvangkamer van de begraafplaats. Opa Ko Bedankt voor wie je voor ons was. Laureina en Renee Tamara en Frans Joëlle en Jorrit, David Charissa en Marijn, Lisanne Lennart en Rieneke Op zoek naar rust nam hij een eenzaam maar moedig besluit 1 april 1982 - 12 oktober 2011 onze lieve zoon en broer Mary en Nico Eversdijk-Lupker Piet Geelhoed Edith en Gert Jan Roland Arnold en Katja Troelstrapad 2, 4463 VM Goes Pieter is overgebracht naar rouwcentrum Peter Butler te Kapelle, alwaar geen gelegenheid is tot afscheid. De afscheidsbijeenkomst die we voor Pieter houden zal plaatsvinden op woensdag 19 oktober om 13.15 uur in kerkgebouw "De Open Haven", Oranjeplein 2 te Oost- Souburg. Aansluitend begeleiden we Pieter naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats in Oost-Souburg. Hierna ontmoeten we elkaar in "De Open Haven". Pieter kende veel mensen, mocht u geen rouwkaart ontvangen dan nodigen we u hierbij uit. Met grote verslagenheid ontvingen wij het bericht van het plotseling overlijden van onze collega Met veel passie en humor heeft hij ons meegenomen in zijn ICT-wereld. Maar meer dan dat, was hij er ook gewoon als vriend. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe om het verlies van Pieter te dragen. Alle medewerkers van het Nbbe Beste, lieve, collegiale, vrolijke Pieter, We hebben nog nooit zo'n unieke, geinige maar ook professionele vent gekend in onze club. We zullen je missen op elk vlak waarin we zoveel plezier beleefden. In je werk, het gamen, je liefde voor techniek en auto's en ook buiten het werk. We zouden willen dat je jezelf net zoveel plezier had gegeven als wij van je hebben gekregen. Zoals je zelf altijd zei, je bent pas dood als je laatste vriend dood is, is helemaal waar. Daarom ben je voor ons nog springlevend. Het gaat je goed lieve Pieter. Je collega's van RealNetwork, 12HostIT en Esrocom Met groot verdriet geven wij u kennis, dat na een leven wat gekenmerkt werd door eenvoud, bezorgdheid en liefde plotseling van ons is heengegaan, mijn geliefde man, onze vader en perfecte opa Ben Bogte Wicki Wolff - Bogte Kinderen en kleinkinderen Ovezande, 5 oktober 2011 Naar zijn wens heeft de crematie in stilte plaatsgevonden. Van d'Ee tot Hontenisse Van Hulst tot aan Cadzand Dat is ons eigen landje Maar deel van Nederland Refrein Zeeuws-Vlaams volkslied Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve broer, zwager en onze neef Jan Pieter Geensen 16 juni 1946 - f 13 oktober 2011 Tot het laatst heeft hij de regie in handen kunnen houden. Wij hebben grote waardering voor de wijze waarop hij alle pijn heeft doorstaan. Marijke Harthoorn-Geensen Bas Harthoorn M.I. de Jong-Geensen Neven en nichten Correspondentieadres: Van der Hooft Uitvaartzorg Schoorkenszandweg 8 b 4431 NC 's-Gravenpolder Wij willen zijn leven gedenken op woensdag 19 oktober om 12.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoor kenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden fan hield NIET van gele bloemen! Onze dank gaat uit naar de Thuiszorg in 's-Gravenpolder en Hospice Het Clarahojje in Goes voor de liefdevolle zorg. Mocht u persoonlijk geen uitnodiging hebben ontvangen, dan kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Tot ons groot verdriet is overleden onze dierbare, trouwe vriend Jan Geensen Wemeldinge: Robert en Liesbeth Zonnevylle Rudolph, fan Adriaan, Emilie en Maarten Wemeldinge: Joep en Anja Zoeteweij Nathalie en Isabel 13 oktober 2011 Na 52 jaar vriendschap nu herinnering Jan Geensen Dierbare vriend en inspirerende 'meester Geensen' Voor Robert, Sabine en Bastiaan Thijs en Corry Bierens 'Molenwerf' Kloetinge Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Jan Geensen Oud-medewerker van de gemeente Goes bij het gemeente archief. Jan Geensen is tot juni 2011 in dienst geweest, waarvan de laatste jaren als beheerder historische en topografische atlas. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Burgemeester en Wethouders van Goes, de secretaris, de burgemeester, drs. C.G.M. Maas. mr. L.J. Verhulst. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-collega Jan Geensen Hij was voor ons een fijne collega. Zijn vriendschap, collegialiteit en humor blijven in onze herinnering. Onze gedachten gaan uit naar zijn familie. Collega's en vrijwilligers gemeentearchief Goes Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons bestuurslid Jan Geensen Jan heeft zich gedurende een tiental jaren als uiterst deskundig specialist - met name op het gebied van interieurs van boerenhuizen - met vele adviezen en activiteiten tot een zeer gewaardeerd bestuurslid gemaakt. Wij zullen zijn inbreng, zijn humor, zijn deskundigheid en zijn vriendschap zeer missen. Namens het bestuur van de Boerderijenstichting Zeeland, Gerard Smallegange Nisse, 14 oktober 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 39