Jubileum Contacta wordt feest De beste starter van Zeeland contacta 28 Wie jarig is, geeft een feest je. Dat doet CONTAC TA..nl, dè netwerkbeurs van Zuidwest Nederland. Noteer even in uw agenda en hou deze dagen vrij: dinsdag 1, woensdag 2 en donderdag 3 november. Plaats van handeling: de Zeelandhallen in Goes. De grootste busi- ness-tot-businessbeurs van Zuid- Nederland bestaat 25 jaar. door Ron Gregoor GOES - Voor het tweede jaar is LMG Exhibitions organisator van de beurs. Vorig jaar maakte zij al een klapper door de toen nog maar juist afgetreden premier Balkenende en zijn Belgische ambtgenoot Yves Leter- me te strikken voor de officiële ope ning. Dit jaar ligt de nadruk op het aantal deelnemers. Zelden waren er de laatste jaren meer inschrijvingen dan dit jaar. Dat leidde tot een extra hal. Veel deelnemers, nog meer be zoekers en vele genodigden zullen het historische feest van CONTAC TA meevieren. CONTACTA is niet alleen een toon aangevende beurs voor Zeeland en West- Brabant, de laatste jaren is er erg veel belangstelling uit Vlaande ren. Zeeuwen doen overigens steeds meer zaken met hun Vlaamse colle ga's en dat is vooral ook te merken aan het evenement in Goes. CONTACTA bestaat 25 jaar en heeft een geschiedenis van groei en ontwik keling. Op de beurs wordt daaraan ruim aandacht besteed. Maar mis schien nog belangrijker is het om bij een jubileumviering stil te staan bij de toekomst. Hoe doen we zaken bin nen nu en een jaar of tien? Wat bete kenen internet, e-commerce en social media voor ondernemers? Hoe doen we zaken tijdens een financiële crisis of is de crisis al voorbij? Allemaal vra gen die nu, in 2011 spelen. Met het thema Visie op de Toekomst zal er op de beurs ingegaan worden op on dernemen nu en in de toekomst. Di TA 2011 tot een netwerkbeurs met maar liefst 15.000 vierkante. Het biedt alle mogelijkheden om bedrij ven en ondernemingen optimaal te presenteren. Uiteraard verwacht organisator Perry Kentin veel bezoekers, het liefst nog meer dan vorig jaar. Toen haalde de beurs een record aantal bezoekers van meer dan 15.500 gehaald. De beurs is opgedeeld in diverse plei nen die elk een regio of specialiteit vertegenwoordigen. Als ondernemer uit deze regio's kunt u zich gezamen lijk presenteren tijdens dé netwerk beurs van Zuidwest Nederland. Dit le vert schaalvoordeel op en u kunt sa men eigen catering en programma verzorgen. Een prominente ruimte is gereserveerd voor de pleinen Beve land, Brabant, Plieger, Schou- wen-Duiveland, Walcheren en Zeeuws-Vlaanderen. De branches, die op CONTACTA 2011 te vinden zijn: automatisering, bedrijfsinrichting, bouwnijverheid, communicatie en reclame, delfstoffen energie en afvalverwerking, financiële dienstverlening, fotografie, audio en video, grafische sector, groenvoorzie ning, handel, horeca, toerisme en ac commodaties, industrie, overheid, profit en non profit organisaties, trans port en techniek. Naast standruimte zijn er meer moge lijkheden gecreëerd op het gebied van special advertising. Hierbij kunt u denken aan vlaggen en spandoeken Foto: Marijke Folkertsma langs de aanrijroute of beplakking op deuren, wanden en ramen Het programma: 1 November 17:30 Officiële opening - Karla Peijs 18:00 Beurs open 19:30 Seminar - Wubbo Ockels 22:00 Beurs einde dag 1 2 November 14:00 Beurs open 15:00 Seminar - Bram Moszkowicz 19.30 Seminar Jan van Halst 20.00 Beurs einde dag 2 3 November 14:00 Beurs open 17:00 Workshop - Rabobank Ooster- schelde 22:00 Beurs einde dag 3 verse bekende sprekers zullen met dit thema inspirerende seminars verzor gen. Opening Commissaris van de Koningin van Zeeland Karla Peijs opent op dinsdag 1 november om 17.30 uur CON TACTA 2011 officieel. Natuurlijk is LMG erin geslaagd om ook dit jaar spraakmakende sprekers naar Goes te halen. Wubbo Ockels geeft op dins dag 1 november een seminar, een dag later spreken onder meer Jan van Halst en Bram Moszkowicz., Om alle ondernemers de gelegenheid te geven om standruimte te realiseren is de beursvloer uitgebreid met een derde hal. Dit vergroot CONTAC- Karla Peijs opent de Contacta 2011. Eddy van Os en Monique van Os. Marcel Remijn van BiciMon- do uit Wemeldinge, Jeani- ne Dekker van Inhistory uit Mid delburg en Eddy van Os en Moni que van Os van Restaurant 't is Boven uit Oostburg zijn de drie kanshebbers die meedingen naar de Zeeuwse Startersprijs voor 2011. U kunt ook uw stem uit brengen op de ondernemer die volgens u dit jaar de beste starter van Zeeland is. Het starten van een eigen bedrijf be gint met een goed ondernemingsplan. Alle belangrijke aspecten van onderne men komen aan bod. Niet alleen de plannen voor de nieuwe onderne ming, maar ook de financiering en commerciële doelen worden meege nomen. Een goed ondernemingsplan vergroot aanzienlijk de kans op suc ces. Daarom reikt de Kamer van Koophandel Zuidwest-Nederland elk jaar de Startersprijs uit aan de onderne mer met het beste ondernemingsplan. De winnaar ontvangt 1.000 euro om in het bedrijf te investeren. Stem mee! Dit jaar kunt u ook uw stem uitbren gen op een van de genomineerden. Naast het oordeel van de jury telt de publieksstem voor 25 procent mee in het eindoordeel. Laat uw stem horen en beoordeel welke jonge onderne mer deze prijs het meest verdient. Ga naar www.kvk.nl/startersprijs en breng snel uw stem uit! Marcel Reinijn, BiciMondo. Jeanine Dekker, Inhistory.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 162