Altijd wind mee met Electric Travel 0mmé' Kraker Trailers: trendsetter met uniek product kraker Geen enkele fietser heeft graag tegenwind. Met de elektrische fietsen van Electric Travel hoeft niemand nog last te hebben van de wind. Electric Travel verkoopt en verhuurt elektrische vervoermiddelen tegen concurrerende prijzen: van trendy design fiets tot quad en van scooter tot e-Solex. Verkoop De showroom van Electric Travel is ge vestigd aan het Vaartveld in Roosendaal. Daar zijn de laatste ontwikkelingen op het gebied van elektrische vervoermiddelen te zien. Electric Travel importeert rechtstreeks uit de fabriek en kan daarom leveren tegen gunstige prijzen. Directeur Jack Goense: "Onze modellen zijn met zorg gekozen en hebben een mo derne uitstraling. Alle fietsen en scooters hebben een eigentijds design en opval lende kleuren. In deze branche gaat het al lang niet meer om een fiets met trapon- dersteuning. De fun-factor is nu belang rijker. Daarom hebben we veel keuze in elektrische fietsen maar ook steps en kin- derquads." Behalve voor ontwerp heeft Electric Tra vel ook bijzondere aandacht voor kwali teit. "De accu's hebben een grote actie radius. Ze zijn allemaal fraai weggewerkt. We hebben diverse Duitse merken, zoals Winora en Hercules. Dan praat je over topkwaliteit met Duitse degelijkheid. Alle fietsen zijn afgemonteerd met topmerken als Shimano en Nexus. En gaat er toch iets kapot dan hebben onze klanten niets te vrezen. Op fietsen en scooters bieden we twee jaar volledige garantie. Ook krijgen onze klanten een Pechpas van FietsNED. Daarnaast kunnen ze rekenen op een ver vangende fiets bij pech. We zien graag dat onze klanten probleemloos rijden.We wil len met hen een goede relatie opbouwen", stelt Goense. Voor wie een nog scherper geprijsd pro duct zoekt, heeft Electric Travel een online outlet-verkoop. De levertijd van alle arti kelen is zo'n vijf dagen. Electric Travel ruilt oude fietsen in. Klanten ontvangen mini maal 200 euro voor een compleet rijwiel. De oude fietsen worden geschonken aan fietsprojecten in Afrika. Verhuur Wie milieuvriendelijk én geruisloos wil recreëren, kan ook voor de huur van een elektrische fiets of e-Solex terecht bij Electric Travel. Vanuit de vestiging in Kamperland worden alle mogelijke elek trische vervoermiddelen verhuurd. "Doordatje geluidloos rijdt, is dit vervoer middel zeer geschikt voor gezelschappen", legt Goense uit. "We kunnen verschillende vervoermiddelen leveren, waaronder een e-Solex waar een rijbewijs voor nodig is en de Velo-Solex, die zonder rijbewijs mag worden bereden. Ook de Quatrocycle is Directeur Jack Goense nieuw in ons assortiment. Dus voor ieder wat wils. We zijn bezig met de samenstel ling van een boekje met twaalf routes door Zeeland en Brabant. Wie bij ons een fiets huurt, krijgt het boekje cadeau." De voertuigen zijn te huur bij pan- nekoekrestaurant 'Spek mie stroop' in 's Heerenhoek en bij Electric Travel aan de Haven 5 Kamperland. Reserveren is gewenst om teleurstelling te voorkomen. Electric Travel kan bedrijfsuitjes of fami liedagen verzorgen tot zo'n 75 personen. Eventueel kunnen we ook bezorgen op locatie. V. JSTo&j^verhuur. info Verkoop: Electric Travel B.V. Vaartveld ?b, 4704 SE Roosendaal Verhuur: Haven 5, winkel 12 4493 BJ Kamperland Tel. 0113-656162 www.electrictravel.euwww.solexverhuur.info Kraker Trailers uit Axel is toonaangevend in Europa op het gebied van de productie en verkoop van schuifvloertrailers. Deze zijn multifunc tioneel inzetbaar: alle types zijn geschikt voor het transport van een breed aantal producten en goederen. Ook tijdens grillige economische omstan digheden blijft er de nodige vraag naar deze trailers, met name omdat je er 'slim' mee kunt vervoeren. De schuifvloertrailers van het Axelse be drijf kenmerken zich door een veelvoud aan opties. Om het proces in de werk voorbereiding en de tekenkamer verder te optimaliseren en beheersbaar te hou den, maakt Kraker Trailers gebruik van een geavanceerde productconfigurator. Het zorgt voor een kortere doorlooptijd en nog betere schuifvloertrailers. ,,We maken 'slechts' één product, maar het is wel een uniek product met een enorme verscheidenheid waarbij het nodig is om permanent te innoveren. Wij wil len namelijk trendsetter zijn en blijven in ons specifieke vakgebied. We passen de nieuwste ontwikkelingen bewust toe in onze voertuigen, via onze eigen en- gineeringafdeling. We hebben software laten ontwikkelen (de productconfigu rator) waardoor we standaardtrailers in minder dan een halve dag van order tot productie kunnen brengen. Als je wilt ontwikkelen moetje zorgen datje niet te veel tijd kwijt bent met repeterend werk. Door toepassing van deze software is de voorbereiding heej eenvoudig en blijft er tijd over voor het produceren van hogere aantallen schuifvloertrailers en het engi- neeren van nieuwe productontwikke lingen. Opties kunnen via het software programma tot in het oneindige worden ingevoegd op het standaard model. Het programma zorgt ervoor dat het allemaal past.Je hoeft als constructeur je wensen in te voeren, vervolgens staat de computer een uur te draaien en alles is geconfigu reerd. Door ons modulair bouwsysteem zijn we in staat om de voorbereidings- kosten tot een minimum te beperken. We zijn kien genoeg om incidentele gevallen te ondèrscheiden van een trend. Het heeft uiteraard geen nut om veel te ontwikke len van een incidenteel geval", aldus Jan de Kraker. Groei Hij is 22 jaar geleden begonnen met het runnen van zijn eigen bedrijf dat ieder jaar met ongeveer vijftien procent groeit. Ondertussen zijn er 75 mensen werkzaam. „Groei is nodig om de kostprijs onder controle te houden. Je hebt een bepaalde schaalgrootte nodig voor de continuïteit van de onderneming. Door een hogere omzet is er ook ruimte om te investeren, zoals we onlangs hebben gedaan met een Kraker Trailers Vaartwijk 7 Axel Tel: 0115-561740 info@krakertrailers.nl www.krakertrailers.eu De innovatieve ondernemer Jan de Kraker. nieuw bedrijfskantoor. We moeten de slag maken van handmatig naar geauto matiseerd produceren. We richten ons op heel Europa en proberen ons netwerk ieder jaar met een land uit te breiden. Ons geluk was dat we net doorbraken in Scandinavië, toen de recessie zijn intrede deed. Onze kracht is innovatie gekop peld aan een steeds grotere naamsbekend heid. mede door deel te nemen aan een groot aantal internationale beurzen; maar de chauffeurs zijn onze ambassadeurs, dat zijn we ons terdege bewust en daar han delen we ook naar." De vraag van de markt om een trailer met twee beweegbare wanden was koren op de molen van de ontwerp- en construc tieafdeling van de Axelse onderneming. „Onze filosofie is dat tachtig procent van onze producten min of meer standaard ontwerpen zijn. Daarmee wordt de fun dering voor de winstgevendheid van ons bedrijf gelegd. Twintig procent van onze producten mag innovatief zijn. Dat is ook nodig om onze leidende positie te hand haven. Deze trailer behoort duidelijk tot die twintig procent. Bij de ontwikkeling is de kracht van ons 3D-computersysteem goed naar voren gekomen." Om verder door te blijven groeien richt Kraker Trailers zich op nieuwe marktge bieden. „We willen onze afzet vergroten aan de voormalige Oostbloklanden, met name Polen, Tsjechië, Bulgarije, Roeme nië, Rusland en Oekraïne. Als de finan ciële markten zijn gestabiliseerd, moet de groei daar vandaan komen." Kraker Trailers beschikt in Axel over een eigen servicecenter waar schuifvloertrai lers compleet kunnen worden gereviseerd en waar reparaties als gevolg van schade worden uitgevoerd. De Axelse trailerfa brikant heeft door heel Europa een net werk van gecertificeerde servicepartners opgezet.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 150