media
47
z
n
media@wegener.nl
024-3650570
Wij in het rijke Westen kiezen voor goedkoop, maar welke prijs wordt in er
het land van herkomst betaald? 'Holland Doe: Smakelijk eten'
Zaterdag 15 oktober 2011 ,_r
07:00 Little house on
the Prairie 08:00 Tom
my Teleshopping 09:00
David Maasbach 09:55
Robs grote tuinverbou-
wing 10:55 Op vakan
tie 11:25 Hart van goud:
De mensen in de zorg
12:00 SBS 6 Autosport
13:00 Tommy Teleshop
ping 15:00 Lotto Week
end Miljonairs 16:00
Dieren op spreekuur
16:30 Omdat ik aan je
denk 17:00 Verbouwen
verkopen
06:50 RIB Rally 2011
07:20 RTL GP: Formu
le 1 - Korea (race) 09:55
RTL GP Retro 10:25
Business-Channel.nl
11:00 Business class
12:20 RIB Rally 2011
12:50 RTL GP Retro
13:20 RTL GP: Formu
le 1 - Korea (race) 16:00
RTL GP: Rally report
16:30 Nissan GT Aca
demy 2011 17:00 RTL
Transportwereld 17:30
RTL Autowereld
06:31 RTLTelekids: Fa
beltjeskrant, Wolle-
ke, Uki, Elias, De Koala
Broertjes, Brandweer
man Sam, Chuggington,
Bibaboerderij, Chloe's
closet, Sprookjesboom,
Efteling TV: TitaTover-
feest, Marjolein en het
geheim van het slaap
zand, Efteling TV: De
Schatkamer compi
latie, Burgers' Zoo en
Waarom,De Freggels,
Sprookjesboom, Chug
gington, Brandweer
man Sam, Bassie Adri-
aan 10:31 Teleshop 8:
Tel sell, Tommy Tele
shopping, Tel sell, So
you think you can dance
17:00 Wie is dechef?
07:00 Born2Cook 07:40
King of the Hill 08:10
One Tree Hill 09:00
Tommy Teleshopping
11:00 Astro TV 13:00
Tommy Teleshopping
14:10 Born2Cook 14:40
Airline 15:15 Gilmore
girls 16:05 Making over
America with Trinny
Susannah 17:05 Mas-
terChef
06:01 Disney XD: Skunk
fu, Amazing Spiez, Super
hero squad show, Poke-
18:00 Waar is De Mol?, 18:00 Ruige mannen:
Reisprogramma De tunnelgravers
van New York,
Reality
18:00 Extreme home
makeover
18:00 Veronica's fun
niest videos, Amu
sement
18:10 Ninja warrior, Rea-
lityprogramma
19:00 Het beste idee
van Nederland
(h), Amusement
19:00 De politie op je
hielen!, Serie re
portages
19:30 Bonje met de bu- 19:55 Grenzeloos ver
ren liefd, Realitypro-
gramma
19:00 Border security,
Reality
19:30 Border security,
Reality
20:30 Wegmisbrui- 20:00 The last king of 20:30 Diva's draaien
kers!, Verkeerspro- Scotland door, Realitypro-
gramma gramma
20:30 Hawaii Five-O,
Misdaadserie
21:30 Undercover in
Nederland
21:30 Wie trouwt mijn
zoon?, Reality
22:30 Hart van Neder- 22:30 Sons of anarchy,
22:30 The life of David
22:25 NCIS, Detective
land Dramaserie
Gale, Thriller
serie
22:50 Piets weerbericht
22:55 Reportage: De
studente en de
seksmoord, Serie
reportages
23:25 Stom, stommer,
stomst!, Reality-
programma
23:55 Business class
23:20 Supernatural, Hor- 23:15 NCIS, Detective-
rorserie serie
00:00 Paradise lost
00:55 Nachtmagazine
01:16 Tease TV 01:05 Airport
03:00 Stoute meiden TV 01:36 Tease TV
05:00 Car tracks 02:00 Meiden
04:30 Chat TV
05:30 Veilig scan
00:05 Extreme home
makeover (h)
02:00 Astro TV
02:30 Grenzeloos ver
liefd (h)
03:55 The bacheloret-
te (h)
00:10 World Poker
Tour 9
01:10 Nachtprogram
mering: Nacht
club live
04:10 Hart van Neder
land (late editie)
wikkeld gebeuren, te veelomvat
tend om in een film eventjes uit
de doeken te doen. Grotenhuis
lijkt dat ook te beseffen en beperkt
zich voornamelijk tot een aantal
treffende observaties. Smakelijk
eten is geen anti-globaliserings-
pamflet en zeker niet zo dramme
rig als destijds Al Gore's klimaat
film An inconvenient truth.
Is het tragisch dat de nog traditio
neel levende indianen in een Brazi
liaans reservaat zich door de op
rukkende soja in hun bestaan be
dreigd voelen? Dat laat Grotenhuis
aan ons eigen oordeel over. Hij
maakt duidelijk dat de voedselpro
ductie in veel delen van de wereld
voor grote veranderingen zorgt en
dat er winnaars en verliezers zijn.
Holland Doe: Smakelijk eten, 23.30 uur,
Nederland 2.
O
mon Black White, Jon-
ge leeuwen, Phineas
Ferb, De Speurneuzen,
Phineas Sc Ferb, The sui
te life on deck, Phineas
Sc Ferb, Kickin' it, Duck-
tales, Pair of kings, Zeke
Sc Luther, Kick Buttow-
ski, Oscar oasis, Cory in
the house, De Vervan
gers, Amazing Spiez,
Phineas Sc Ferb, Totally
spies, Iron Man armou
red adventures, Phine
as Sc Ferb, Zack Sc Cody,
Wizards of waverly place
00
10
hJ
21:30 The bachelorette, 21:25 NCIS Los Angeles,
Realityprogramma Detectiveserie
K>
IO
N>
W
In Holland Doc: Smakelijk eten wordt gekeken naar de herkomst van drie in
grediënten: varkensvlees, boontjes en garnalen. foto GPD
18:00Trugkieke 18:10 Zeeuws
water 18:20 Op mijn stoep
18:35 RegioNed 18:55 Zeeland
in vogelvlucht 19:00 Herhalin
gen
09:00 Herfstbeelden 09:30
Programma van de MTRO
10:30 Televox 11:00 De zeven
de dag 13:00 Het journaal
13:30 Het weer 13:35 Half uur
natuur 14:05 Julius Caesar
16:10 Night of The Proms 2010
17:10 Kijk uit 17:15 Vlaanderen
vakantieland 18:00 Het journaal
18:10 Groenland 18:30 Dage
lijkse kost 19:00 Het journaal
19:20 Sportweekend 19:55
Het weer 20:00 Dublin Zoo
20:30 Flikken Maastricht 21:20
Het goddelijke monster 22:20
Brazilië voor beginners 23:15
Het journaal laat 23:35 Het
weer 23:40 De zevende dag
07:10 Musti 07:15 Bob de Bou
wer 07:25 Kwiskwat 07:50 Ka
tjes tralalaatjes 08:00 Mega
Mindy 08:25 Ketnet King Size
08:40 De avonturen van Bibi
Tina 09:05 Ketnet King Size
09:20 Mijn monsters Sc ik 09:45
X-peditie X-treem 10:25 De
week van Karrewiet 10:33 Jes
Clips 10:35 Twisted Whiskers
10:45 Disney's The emperor's
new school 11:10 Spring 11:32
Jes Clips 11:35 6tien 11:56
CANVAS 12:00 Liebrecht Van-
beckevoort speelt Liszt 12:40
Liebrecht Vanbeckevoort speelt
Prokofiev 13:10 CANVAS 14:00
Sporza 17:58 KETNET 18:00
De Elfenheuvel: Compilatie
18:45 De week van Karrewiet
18:55 Kulderzipken 19:25 Ge
boren jagers 19:53 CANVAS
20:00 Het journaal 20:15 De
Canvasconnectie 20:45 Goud
vis 21:40 Geen probleem 22:10
Disgrace
07:00 Autosport: Formule 1
10:15 The Andrew Marr show
11:15 Sunday morning live
12:15 The politics show 13:15
Weekweerbericht 13:20 A
question of sport 13:50 Match
of the day live 16:00 Autosport:
Formule 1 18:00 Lifeline 18:10
Points of view 18:25 Songs of
praise 19:00 BBC News 19:15
Regionaal nieuws en weer
bericht 19:25 Countryfile
20:20 Weekweerbericht 20:25
Strictly come dancing results
21:00 Antiques roadshow
22:00 Spooks 23:00 BBC News
23:15 Regionaal nieuws en
weerbericht 23:25 Have I got a
bit more news for you
08:00 Roar 08:30 Sam and
Mark's Big Friday wind up 09:30
Bernard 09:35 Match of the day
11:00 Something for the week
end 12:30 Motorsport 13:45
Hondo 15:05 EastEnders omni
bus 17:00 WK Turnen 18:25
Dances with wolves 21:15 Top
gear 22:00 Fry's planet word
23:00 Match of the day 2
07:05 Die Schule der kleinen
Vampire 07:10 Willi wills wis
sen 07:30 Meister Eder und
sein Pumuckl 08:30 Die Pfeffer-
körner 09:00 Tigerenten Club
10:00Tagesschau 10:03 Der
gestiefelte Kater 11:00 Kopfball
11:30 Die Sendung mit der
Maus 12:00Tagesschau 12:03
Presseclub 12:45 Wochenspie-
gel 13:15 ARD-exclusiv 13:45
Pilgerfahrt nach Padua 15:10
Die grol?e Show der Naturwun-
der 16:30 ARD-Ratgeber: Ge-
sundheit 17:00 Tagesschau
17:03 W wie Wissen 17:30
Gott und die Welt 18:00 Sport-
schau 18:30 Bericht aus Berlin
extra 18:49 Ein Platz an der
Sonne 18:50 LindenstralSe
19:20 Weltspiegel 20:00 Tages
schau 20:15Tatort: Das
schwarze Haus 21:45 Giinther
Jauch 22:45 Tagesthemen
23:03 Das Wetter im Ersten
23:05 ttt - extra: 63. Frankfur
ter Buchmesse 23:50 Wenn wir
zusammensind
07:20 Bibi Blocksberg 07:45
Bibi und Tina 08:10 Löwenzahn
08:35 Löwenzahn Classics
09:00 heute 09:02 sonntags
09:30 EvangelischerGottes-
dienst 10:15 blickpunkt 11:00
Friedenspreis des deutschen
Buchhandels 2011 12:15 ZDF
SPORTextra: WK Turnen 13:00
heute 13:02 Peter Hahne 13:25
planet e. 13:55 Dr. med. Fabian
- Lachen ist die beste Medizin
15:15 heute 15:20 Junior 17:00
heute 17:10 ZDF SPORTrepor-
tage 18:00 ZDF.reportage:
Kampf in der Küche 18:30 Terra
Xpress 19:00 heute 19:10 Ber
lin direkt 19:30 Terra X: Die
Macht der Elemente - mit Dirk
Steffens 20:15 Emilie Richards:
DerZaubervon Neuseeland
21:45 heute-journal 22:00
Nordlicht - Mörder ohne Reue
23:25 ZDF-History: Unsere Ge-
schichte. Das Gedachtnis der
Nation
Duitsland 3 WDR
07:10 Aktuelle Stunde 07:50
Land und lecker 08:35 Ein Fall
für die Anrheiner 09:05 Linden-
straEe 09:35 Kölner Treff 11:00
west.art Talk 12:25 west.art
Meisterwerke 12:30 Für immer
3014:00 Fünf-Sterne-Kerle in-
klusive 15:30 SülS und lecker
16:00 Cosmo TV 16:30 Engel
mit verletzten Seelen 17:00
GroRstadtrevier 17:45 Ein Fall
für die Anrheiner 18:15 Tiere
suchen ein Zuhause 19:10 Ak
tuelle Stunde 19:30 Westpol -
Politik in Nordrhein-Westfalen
20:00 Tagesschau 20:15 Wun-
derschön! 21:45 Bundesliga am
Sonntag 22:15 Zimmer frei! -
Prominente suchen ein Zu
hause 23:15 Fun(k)haus 23:45
Zeiglers wunderbare Welt des
FuRballs
07:15 Future weapons: Fire
power 08:05 Smash lab: Hurri
cane proof house 08:55 Things
that move: Episode 1 09:45 De
slimste race 10:35 River mon
sters: Demon fish 11:30 Flying
wild Alaska: Indian summer
12:25 Gold rush: Alaska: Run
ning dirt 13:20 The amazing
race 14:15 Coal 15:10 Rising:
Rebuilding Ground Zero: Sto
ries from the Pile (5) 16:05
Auction Kings: Vampire Hunt
ing Kit 16:35 Auction Kings:
Hand Cannon 17:05 Factory-
Line 18:05 American chopper:
Senior vs Junior 19:05 Mytfv
busters: Dumpster diving 20:00
South Beach Classics: Wheeling
Dealing 20:30 South Beach
Classics: Holding down the fort
21:00 Deadliest catch: Behind
the scenes 22:00 Race Across
America with James Cracknell
National Geographic CNN
parents: Live action movie
17:10 SupahNinjas 17:35 The
penguins of Madagascar 18:00
True Jackson 18:25 Narajina
18:50 Big time rush 19:15 iCar-
ly 19:35 Victorious 20:00
Spongebob Squarepants 20:25
T.U.F.F. Puppy 20:50 League of
super evil 21:00 Gigantic 21:20
True Jackson 21:45 Naked Bro
thers Band 22:10 Victorious
22:35 Degrassi: The next gene
ration 23:00 Big time rush
23:25 Mr. Meaty 23:50 iCarly
00:15 Gigantic
10:15 My life as Liz 10:40 Aud-
rina 11:05 Moneymakers 11:30
MTV Was Here 11:50 Awkward
12:15 My life as Liz 16:55 Awk
ward 18:10 Audrina 18:35 My
life as Liz 19:00 Awkward 19:25
Plain Jane 20:20 When I was 17
21:05 Jersey shore 22:55 Dex-
pedition 23:20 Gamekings
23:40 Nitro circus
06:30 Et si vous me disiez toute
la vérité? 06:55 Reflets sud
07:50 Le dessous des cartes
08:00 Canadees nieuws 08:30
Stars parade 09:00 Flash 09:05
TiVi5monde 10:55 Paroles de
clip 11:05 Le code Chastenay
11:30 La vie en vert 12:00 Flash
12:05 Jour de rugby 12:50 Sur
mesures 13:00 Epicerie fine
13:30 Belgisch nieuws 14:00
Vivement dimanche 15:30
Flash 15:35 Nec plus ultra
16:00 Nieuws 16:30 Acoustic
17:00 Flash 17:05 Kiosque
18:00 Flash 18:10 Internationa
les 19:05 Grandeurs nature
19:55 Flash 20:00 Maghreb-
Orient-express 20:50 Frans
nieuws 21:20 Au revoir les en-
fants 23:00 Korte film 23:15
Nieuws 23:25 Zwitsers nieuws
23:45 Afrikaans nieuws 00:00
Mon ange
Eurosport
08:30 Schermen 09:30 Mara
thon 12:00 Tennis 12:45 Su-
perbike corner 13:00 Motor
sport: Superbike 14:00
Motorsport: Supersport 15:15
WATTS 16:00 Motorsport: Su
perbike 17:30 Tennis 18:30
Schermen 21:00 Boksen 23:00
Motorsports weekend 23:15
Tennis
07:00 Richard Hammond's en
gineering connections: Earth
quake bridge 08:00 Alaska state
troopers: Manhunt 09:00 Great
migrations: Born to move
10:00 Secrets of Egypt: Ramses
the Great 11:00 Shark men:
The Holy Grail 12:00 Alaska
state troopers: Arctic force
13:00 Breakout: The running
man 14:00 The dog whisperer:
Cesar's toughest cases 15:00
The dog whisperer: The power
of the pack 16:00 The dog
whisperer: Kiko, Tootsie Gin
ger, and Binkey 17:00 Storm
worlds: Deadly dust 18:00 Ani
mal Mega Moves: Sharks 19:00
Breakout: The running man
20:00 America's hardest pris
ons: Chaos control 21:00 In
side: Pint-sized Preachers 22:00
White House through the lens
23:00 Taboo: Prison Love
Animal Planet
07:15 Breed all about it: Clum
ber Spaniel 07:40 The really
wild show 08:10 Baby planet:
Human intervention 09:05 Nat
ural born hunters: Weapons
09:30 Jeff Corwin unleashed:
Snake-a-Thon 10:00 Crocodile
hunter: Wildest baby animal
videos 10:55 Dogs 101English
Sheepdog, Chow Chow, Toy
Fox Terrier, Brittany, Miniature
Schnautzer 11:50 Speed of life
12:45 Mutant planet: New Zea
land 13:40 Must love cats
14:35 Bad dog: Crafty critters
and pesky pets 15:30 My cat
from hell 16:20 Into the pride:
A tale of two alphas 17:10 Ven
om hunter with Donald Schultz:
Rampage 18:00 Beauty the
Geek Australia 19:00 Toddlers
tiaras: Precious moments
pageants 20:00 The next great
baker: Here comes the bride!
21:00 Sister Wives Special
22:00 Bigamist bride 23:00
Skins
07:00 World report 07:15 CNN
Marketplace Middle East 07:30
CNNGo 08:00 World report
08:15 CNN marketplace Africa
08:30 The gateway 08:45 Fu
ture cities 09:00 World sport
09:30 Open court 10:00 Afri
can voices 10:30 Talk Asia
11:00 World's untold stories
11:30 Inside Africa 12:00
World report 12:30 World
sport 13:00 Piers Morgan to
night 14:00 Fareed Zakaria GPS
15:00 State of the Union with
Candy Crowley 16:00 Interna
tional desk 16:30 Inside Africa
17:00 The gateway 17:15 Fu
ture cities 17:30 World sport
18:00 Prism 18:45 CNN Mar
ketplace Middle East 19:00 In
ternational desk 19:30 CNNGo
20:00 World report 20:30
Open court 21:00 Piers Morgan
tonight 22:00 Fareed Zakaria
GPS 23:00 African voices 23:30
World sport
06:25 Roary the racing car
06:35 Dora the explorer 07:00
Mr Bean the animated series
07:25 Power Rangers - Samurai
08:15 Riens planeet 08:25 Pop-
pixie 08:40 The penguins of
Madagascar 09:05 Nick Battle
09:30 T.U.F.F. Puppy 09:55
Nick Battle 10:20 Big time rush
10:45 Victorious 11:05 Fairly
odd parents 16:20 Fairly odd
O zie onze websi-
te:showentv
Trailers van de films
van vandaag, het laat
ste shownieuws, de
bioscooptip en actuele
ontwikkelingen rond
het proces tegen de lijf-
.arts van Michael
Jackson vindt u online.