Peter Woudstra Collin Kokelaar 40 vrijdag 14 oktober 2011 0 IDcnsenlinq.nl 'Zijn handen hebben voor ons gewerkt, zijn hart heeft voor ons geklopt. Bedroefd, maar dankbaar voor de vele gelukkige jaren die wij samen hadden, geven wij u kennis van het onveiwachte overlijden van mijn dierbare man, onze lieve vader en onvergetelijke opa Petrus Goense Piet echtgenoot van Maria Wilhelmina Vermuë in de leeftijd van 83 jaar. Middelhamis: M.W. Goense-Vermuë Nieuwe-Tonge: Johan Goense Anne-Marie Goense-Taale Julianne Pim Nieuwe-Tonge: José van Eesteren-Goense Adrie van Eesteren Manouk Eline 12 oktober 2011 Frans Halslaan 37, 3241 AB Middelharnis De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op maandag 17 oktober om 10.00 uur in de Parochiekerk van de Heilige familie, Langeweg 52 te Middelharnis. Gelegenheid tot condoleren in het Prieel van 'De Staver', Olympiaweg 32 te Sommelsdijk, zaterdag 15 oktober van 15.00 tot 16.30 uur en na afloop van de uitvaartdienst. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Leven is vast willen houden en toch los moeten laten Na een moeizame laatste levensfase is overleden onze onvergetelijke moeder Dina Antonia Houtman - Jongepier sinds 29 september 1981 weduwe van Cornelis Houtman Hontenisse, 25-12-1915 Krabbendijke, 12-10-2011 Rinus Houtman (in liefdevolle herinnering) Corrie Houtman - Cok Correspondentieadres: Eindje de Rondte 53 4416 CP Kruiningen Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen zaterdag 15 oktober van 16.30 tot 17.00 uur in het mortuarium van Nieulande te Krabbendijke. Ingang mortuarium via de Nieulandestraat. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Met dank aan de verzorgenden en vrijwilligers van Ter Weel. Het gemis was te groot. Zeven maanden na de dood van zijn vrouw Rie is op 92-jarige leeftijd overleden onze (schoon)vader, opa en overgrootvader. We zullen hem herinneren om zijn zachte, vriendelijke karakter en zijn ontwapenende glimlach. Matthijs de Jonge - Thijs - Ar 's-Heerenhoek, 50 januari 1919-t 13 oktober 2011 Hans de Jonge t Mariè-Louise de Jonge-de Vos Burchart t Siiedrecht: Sandra en Rick Sara, Maud, Sam Rotterdam: Désiréeen Jan Teunis Arnhem: Carola Kim, Amy Goes: Peter en Addi Voorburg: Mario en Jolan Felice Rotterdam: Guido Leiden: Suzan en Arjen Correspondentieadres: P.J.F. de Jonge, Westwal 914461 CN Goes. De uitvaartdienst wordt gehouden maandag 17 oktober om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. kerkhof achter de kerk. Voor aanvang van de dienst is er van 9.45 tot 10.15 uur in het mortuarium naast de kerk gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er in 'De Jeugdhoeve' gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Blijf om je heen kijken en geniet het leven is zo mooi. Na een kort maar hevig gevecht tegen een niet te overwinnen ziekte, is mijn allerliefste maatje en onze allerliefste papa gestorven. Waardig, zoals hij dat wilde, in onze armen en op zijn moment. Utrecht 21 januari 1960 Middelburg 112 oktober 2011 Margreet Woudstra - de Hullu Marianne Anneke en Glenn Torentrans 177 4336 KJ Middelburg De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op dinsdag 18 oktober om 13.30 uur in Van der Valk Hotel Middelburg, Paukenweg 3. Aansluitend zal Peter worden gecremeerd. Er is gelegenheid tot kort condoleren vanaf 13.00 uur. Na de bijeenkomst is er de mogelijkheid om samen met ons herinneringen op te halen en het glas te heffen op het leven. Peter hield van kleurige bloemen. leder die zich betrokken voelt bij Peter of de familie is welkom. Kom zoals je bent. M Verdrietig hebben we afscheid moeten nemen van de echtgenoot van mijn dochter en onze zus Margreet Peter Woudstra We bewonderden hem in zijn bewuste levensstijl die gekenmerkt werd door vriendelijkheid, humor, originaliteit en interesse voor natuur en milieu. Zijn gezin stond bij alles wat hij deed centraal. Wij wensen Margreet, Marianne, Anneke en Glenn voor de toekomst dezelfde kracht toe waarmee ze de afgelopen tijd elkaar als gezin steunden. |.M. de Hullu-de lager Lia en Han Corrie en Guido K.o en Marja lack en Natascha Het bestuur van de Gemeente Middelburg heeft met grote verslagenheid kennis genomen van het overlijden van Peter Woudstra in de leeftijd van 51 jaar. Peter heeft zich 12 jaar vol overgave ingezet voor de gemeente als communicatieadviseur van college en gemeenteraad. Zijn verantwoordelijkheidsgevoel, zijn flexibiliteit en vooral zijn gevoel voor het omgaan met de media waren hierbij kenmerkend. Als collega's herinneren we Peter als iemand die genoot van de politiek-bestuurlijke aspecten die verbonden waren aan zijn functie van communicatieadviseur en plaats vervangend raadsgriffier. We hebben veel respect voor de manier waarop hij hier invulling aan heeft gegeven. Hij had een eigen gevoel voor humor wat we ons zeker zullen blijven herinneren. Wij verliezen in Peter een zeer gewaardeerde collega die door ons allen gemist zal worden. We weten dat Peter als echt familiemens trots was op zijn vrouw en dochters. Zij waren alles voor hem. We wensen Margreet, Marianne en Anneke en verdere familie heel veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. - Burgemeester, wethouders en raadsleden van Middelburg, Mr. J.M. Schouwenaar, burgemeester, Mr. A. van den Brink, secretaris, E.T. Israël, raadsgriffier Woorden schieten tekort. We wisten dat hij ziek was en niet meer beter zou worden, maar het is nu wel heel definitief. Met verslagenheid hebben Wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Peter Woudstra Afdeling bestuursondersteuning Aart, Adrie, Agaath, Alex, Angelique, Anja J., Anja Z., Ans, Astrid, Bianca, Carolien, Chris, Christine, Edwin I., Edwin van der V., Geraldine, Grace, Han, Hans, Henny, Huub, Jan, Jacky, Jennifer, Johan, Journey, Juul, Karei, Ko, Lize, Marinus, Marja, Mark, Mirjam, Nadiene, Peter van E., Peter Wi., Rens, Rianne, Ruth, Ruud, Sabine, Stefanie, Willem, Yfke, Yvonne G. en Yvonne R. Woorden schieten tekort voor dit plotselinge verlies, vader van onze schoondochter, schoonzus en tante Peter Woudstra Wij wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies. Lieve Margreet, Marianne en Anneke we zijn er voor jullie! Willem en Marijke Jerney, Alex Jelysa Wesley, Nimra Sharon Bedroefd door het overlijden van Peter Woudstra de vader van onze beste vriendin Anneke. We wensen Margreet, Marianne, Anneke, Glenn en verdere familie veel sterkte Veel liefs, de zeven vriendinnetjes Stilte. En dan kunnen we alleen maar stil zijn, Waar halen we nu onze woorden vandaan? Verdrietig zijn wij om hét overlijden van Peter Woudstra De man van onze collega, en van onze juf Greet. Team, leerlingen, ouders en medezeggenschapsraad van CBS De Rank, 's-Gravenpolder. Kostbaar is de zoijsheid die door ervaring wordt verkregen. Omringd door allen die hem lief waren, is te vroeg overleden mijn onvergetelijke zoon, broer, zwager en oom Vlissingen, 28-12-1973 t Middelburg, 12-10-2011 De liefde is sterker dan de dood. Zelfs de dood kan de liefde niet veranderen. Oost-Souburg: Maastricht: Ada Kokelaar - Oranje Wim Kokelaar t Robert-John Kokelaar Mariska van Dalen Kwinten Beatrixstraat 6 4388 JH Oost-Souburg Op dinsdag 18 oktober om 13.00 uur willen wij het leven van Collin herdenken in uitvaartcentrum Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20, Vlissingen. Voorafgaand kunt u afscheid nemen van Collin van 12.30 tot 12.45 uur. Na afloop van de herdenkingsdienst brengen wij Collin naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats, M.A. van de Puttestraat, Oost-Souburg. Na de begrafenis bent u welkom in café De Vriendschap, Kanaalstraat 84, Oost-Souburg om ons te condoleren. Wij zijn huisarts J.F.M. Bergen en het personeel van hospice Sint Jans de Casembroot dankbaar voor de liefdevolle ondersteuning.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 80