t l Staf 0 mensenlinq.nl vrijdag 14 oktober 2011 familieberichten 139 Juist nu je er niet meer bent, zul je altijd bij ons zijn. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn dit in saamhorigheid voor je te mogen doen.Je was voor mij een lieve man en voor ons een trotse vader, schoonvader en opa. Augustinus Theophilus Gernaert Staf echtgenoot van Cobie van de Linde in de leeftijd van 59 jaar Sluis: Sluis: Sluis: Cobie Gernaert-van de Linde Vanessa en lan Indy Jethro en Mireille Matz Sluis, 12 oktober 2011 Grote Maagdenstraat 15 4524' ER Sluis De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op dinsdag 18 oktober om 10.00 uur in de RK kerk H. Johannes de Doper te Sluis. Aansluitend zal de begrafenis in besloten familie kring plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in 't Hart van Sluis. De familie komt samen aan de kerk om 9.45 uur. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Opa Staf Ik zal jou grapjes heel erg missen. Indy Te kortJe was zó trots. Matz Maar je naam staat geschreven in de palm van mijn hand. Veel te vroeg heb ik afscheid moeten nemen van mijn dierbare zoon Gustaf Van je liefhebbende moeder En dan ineens komt het bericht. Je zoon, je broer, je schoonbroer, je oom is overleden... Diep bedroefd nemen we afscheid van Gustaf Voor ons allen blijf je voor altijd in ons hart. Je moeder Rosita - Sjaak Anita - Tonny Mario - Conny Theo - Brigitte - en kinderen - We wensen Cobie en de kinderen veel sterkte toe met dit zware verlies. En toen werd het stil. Heel verdrietig zijn wij om het overlijden van mijn lieve schoonzoon, onze zwager en oom Staf Gernaert We zullen je nooit vergeten. We wensen Cobie, Vanessa, Ian, Indy, Jethro, Mireille en Matz veel sterkte toe. C.C. van de Linde-de Bruijne Ineke Sjaak en Karen Daphne en Jacco Yvette en Kenny Bijzonder was je Bijzonder blijf je Met groot verdriet hebben wij kennis moeten nemen van het veel te vroeg heengaan van onze geliefde neef Gustaf Gernaert Annie en tGerard Wies en f Achiel Roos en Arnold fTheo Henny en Ko Chariot en Louis Kinderen en kleinkinderen Wij wensen Cobie en kinderen en onze zus Marie en kinderen veel sterkte toe in dit grote verdriet. Je kunt tranen laten omdat hij er niet meer is, maar je kunt ook glimlachen omdat hij heeft geleefd. Vaarwel, Sluis: Marie-José, Marnick Maaike, Joey Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Staf Gernaert de vader van onze collega Jethro. We wensen Jethro en verdere familie veel sterkte toe met de verwerking van dit verlies/ Restaurant le Répertoire en 't Hart van Sluis. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Staf Gernaert vader van onze lieve collega Vanessa. Wij wensen Coby, Vanessa, Ian en Indy, Jethro, Mireille en Matz, verdere familie en vrienden veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Je collega's van Brasserie Sint Jan Sluis Dan blijft geloof, hoop en liefde Dankbaar voor zijn leven maar met groot verdriet om het af scheid delen we U mee dat overleden is: Hendrik van de Haar Geb. 19-1-1942 te Jaarsveld Overl. 13-10-2011 te Temeuzen Echtgenoot van Hanny van de Haar-Liefhebber Alain, Ester, Hannah en Hugo Els Pieter, Alies, Anne, Maaike en Henk Wilco En namens hen alle andere kinderen die een thuis bij Henk en Hanny hebben gehad. De herinneringviering zal worden gehouden in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen op 18 oktober 201 1 om 13.30 uur. Voorafgaand aan de dienst kunt u hier afscheid van Henk nemen van 12.45 tot 13.15 uur. Na de begrafenis op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28b te Terneuzen kunnen we elkaar weer ont moeten in de Opstandingskerk. De vraag aan een ieder één bloem mee te nemen om vazen te vullen. Gouwestraat 34 4535 CS Terneuzen Henk van de Haar is overleden, met liefde omringd. 1988 was het begin van een jarenlange vriendschap in vele facetten. Van "op de bres staan voor....", maar ook de warme omhelzing! Henk en Dineke Krutwagen ''Niemand leeft voor zichzelf niemand sterft voor zichzelf, in leven en sternen: wij zijn van de Heer, aan Hem behoren wij toe" Romeinen 14: 7,8 Teruggekeerd tot haar Schepper Dina Willy Fondse - de Klerk echtgenote van Jan Fondse 129-4-2002 Rotterdam 13-2-1929 t Goes 11-10-2011 Wij verwachten een nieuwe hemel en een nieuwe aarde" 2 Petrus 5:13 In liefde en goedheid liet zij ons en haar medemensen delen. Amsterdam: 's-Gravenpolder: Goes: Amsterdam: Serooskerke (W.): Roosendaal: lleinkenszand: Hilversum: Nijmegen: Middelburg: I. Fondse t Peter Fondse Wilke Fondse Hannelore Fondse t Lucie en joop de Willigen Kees en Johannetta. Marinka, Irene, Remco Jacintha en René f. Carlo, joey Addy en Thijs Matthijsse Mariëtte en Werner, foel, Nathan, Fabian, Rafaël Emiel en Wendy, Timo, Robin, Milan Charlotte Matthijsse Pim Fondse Correspondentieadres: Van Hoekenstraat 10,4431 CB 's-Gravenpolder Gelegenheid tot afscheid nemen is mogelijk op vrijdag 14 oktober 2011 in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes van 18.00 tot 18.30 uur. Wij willen haar gedenken in een dienst van Woord en Gebed op maandag 17 oktober 2011 om 10.00 uur in de Grote of Maria Magdalenakerk aan de Singelstraat te Goes. Gelegenheid tot condoleren direct na de gedachtenis- dienst in de kerk. De begrafenis zal plaatsvinden in familiekring op de Nieuwe Ooster Begraafplaats te Amsterdam. Wij bedanken alle medewerkers en vrijwilligers van St. Thuiszorg Nederland Erasmusflat en van zorgcentrum Randhof die haar met veel liefde en aandacht hebben verzorgd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 79