zeeland 127 Exploitatie Monumenten Renesse bouwt aan toekomst LEZERSVOORDEEL GERARDN Avondje ska in poppodium Brogum Zaterdag 15 oktober HERFSTMARKT van 10.00 t/m 17.00 uur BURGH-HAAMSTEDE Raad van State stelt scholen Radar in ongelijk Unieke inruil-actie LEOLUX! Opknapbeurt voor dorpshuis Ouwerkerk agnmarkt k^~n ixi> uootiJleel?/ GELDIG OP VRIJDAG 14 OKTOE III Vanaf linksboven met de klok mee; de Plompe Toren, festival Centree, koepeltje Scharendijke, Zwembad Onderdak (nog tot 2012), houtloodsen Zierikzee en het voormalige stadhuis van Brouwershaven, foto midden: Concert at Sea foto's Lex de Meester en Dirk-Jan Gjeltema verhuizingen en meubelopslag Middelburg 0118-626919 Goes 0113-217531 www.gerardbouwense.nl zierikzee - Mark Foggo speelt mor genavond in poppodium Brogum in Zierikzee. In het voorprogram ma de West-Brabantse band Groover. De negenmansformatie Groover speelt een mix van stijlen waarbij de nadruk ligt op pop, ska en reg gae. De band heeft zo'n 150 op tredens achter de rug, waaronder bij Centree dit voorjaar in Zierik zee. Groover laat zich onder anderen inspireren door Mark Foggo en die speelt pure ska. Ook Foggo weet de weg naar Zierikzee inmid dels te vinden. Hij stond eerder op het Anywavefestival. De oude punker uit Liverpool - woonachtig in Brabant - teert nog steeds op zijn succesalbum 'Ska Pig' uit 1987 en het hitje 'New Shoes'. Hij verkoopt tegenwoor dig goed in Japan en treedt daar ook regelmatig op. Aanvang 21.30 uur; entree 7,50. zierikzee - De Raad van State heeft: het beroep van het christelij ke scholenbestuur Radar verwor pen. Dat meldden B en W dinsdag in een brief aan de gemeenteraad. Radar is het niet eens met de ver deling van de 'bruidsschat' bij de verzelfstandiging van het basison derwijs in 2006. Van het bedrag dat de schoolbesturen toen van de gemeente kregen, moesten zij tien procent laten staan. Dat geld mocht alleen bij calamiteiten wor den ingezet. Radar tekende hierte gen beroep aan bij de rechter in Middelburg. Die wees dat af. Daar na stapte Radar naar de Raad van State. Maar ook hier kreeg men nul op het rekest. vrijdag 14 oktober 2011 Stichting Renesse beheert en exploiteert gebouwen en terreinen. Met het geld dat dat oplevert worden activiteiten op gebied van recreatietoerisme, cultuur en educatie gesteund. Stichting Monumenten Scchouwen-Duiveland is een dochteronderneming van Stichting Renesse. Zij zet zich in voor het behoud van cultureel en monumentaal erfgoed op Schouwen-Duiveland. Wij willen ALLE a-merk fauteuil- en bankbezitters op de hoogte brengen van een opmerkelijke actie. Op dit moment kunt u de nieuwste Leolux collectie bewonderen, profiteren van een mooie korting én een goed doel steunen. Wanneer u voor 31 oktober een nieuw Leolux model aanschaft krijgt u voor uw "inruir'meubel per zitplek 150 euro retour. Dus. bij inruil van uw fauteuil 150 euro korting, bij een 2-zilter 300 euro korting enz. tot een maximum van 10% van uw nieuwe aankoop. Uw "oude" meubel krijgt een 2e leven bij goede doelen: Leolux zorgt voor het bij u thuis ophalen en de distributie. Voor alle verdere informatie verwijzen wij u graag naar de Jonge Hoek van Dijke in BinnenUit, Schouwersweg 7 Heinkenszand, 0113 561482. www.binnenuit.nl ouwerkerk - Begin volgend jaar krijgt het interieur van het dorps huis Ouwerkerk een opknap beurt. De dorpsraad overlegt hier over met de huisbaas; woning bouwvereniging Zeeuwland. Volgens dorpsraadvoorzitter Peter Vijverberg krijgt het dorpshuis in elk geval een likje verf Later in 2012 komt de dorpsraad met een plan voor een meer ingrijpende verbouwing van het dorpshuis aan de Ring. Sinds een maand is de exploitatie van het dorpshuis in handen van lohan en Bea van Dongen. Zij na men het beheer over van Eric de Crom, van wie woensdagavond af scheid werd genomen met bloe men en een bon voor een week endje weg. Dorpsraad en De Crom verschilden van inzicht over de exploitatie van het dorps huis. JPMMI Aonbieding uit de2>? odvertentie is alleen geldig tegen inlevering vön öëze bon op de vernoemde en. 18 niet bestemd voor wederverkopers. Mox. 1 bon per klont. Prijswijzigingen en drukfouten houden. Aanbieding is geldig in Agrlmarkt. Goes, Von Doarrieslroot 2 - Agnmarkt Vlissingt Papegoolenburg 5 - Agnmarkt Roosendaal, Streuveislaon la Agnmorkt Middelburg. Kalverstraot I Zeeuwse bolussen pak a 4 stuks 2 pakken van €,4r3Cf

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 55