Antonio (14) alle fronten bij maken clip zeeland 127 Steden willen bijdrage provincie voor projecten LEZERSVOORDEEL Unieke inruil-actie LEOLUX! GERARD «4 Taakstraf geëist voor aanranden buurmeisje uf 'Mfa .GELDIG OP VRIJDAG 14 OKTOBER agrimarktgjH vrijdag 14 oktober 2011 De shockrockers van Nehalennia op de set waar de videoclip werd opgenomen. foto's Lex de Meester Zet uw foto in een album op www.pzc.nl/foto Wij willen ALLE a-merk fauteuil- en bankbezitters op de hoogte brengen van een opmerkelijke actie. Op dit moment kunt u de nieuwste Leolux collectie bewonderen, profiteren van een mooie korting én een goed doel steunen. Wanneer u voor 31 oktober een nieuw Leolux model aanschaft krijgt u voor uw "inruir'meubel per zitplek 150 euro retour. Dus, bij inruil van uw fauteuil 150 euro korting, bij een 2-zitter 300 euro korting enz. tot een maximum van 10% van uw nieuwe aankoop. Uw "oude" meubel krijgt een 2e leven bij goede doelen: Leolux zorgt voor het bij u thuis ophalen en de distributie. Voor alle verdere informatie verwijzen wij u graag naar de Jonge Hoek van Dijke in BinnenUit, Schouwersweg 7 Heinkenszand. 0113 561482. www.binnenuit.nl door Luc Oggel GOES - De colleges van de Z4, de vier grote steden Goes, Middel burg, Vlissingen en Terneuzen, wil len dat de provincie de komende vier jaar 3,5 miljoen euro extra be schikbaar stelt voor transformatie- projecten binnen die gemeenten. Daaronder wordt verstaan de om vorming van binnenstedelijke be drijventerreinen tot woon-, werk en leefgebieden. Bijvoorbeeld Goe- se Schans en het Scheldekwartier in Vlissingen. Dat schrijven de Z4 in een brief aan gedeputeerde Sjoerd Heijning. Door de economische crisis heb ben die projecten het moeilijk, maar Z4 wijzen op de economi sche impuls die ze kunnen geven. De provincie zou zitting moeten nemen in gemeentelijke project groepen, zodat de rol verschuift van controleur naar stimulerende participant, aldus Z4. De vier ge meenten stellen ook voor om sa men met de provincie een visie te ontwikkelen op de veranderende samenstelling van de bevolking. De inzichten die daaruit voort vloeien, kunnen volgens de Z4 worden gebruikt bij de totstandko ming van een sociaal-maatschappe lijke, ruimtelijke en economische koers voor de hele provincie. „Vanochtend toen ik wakker werd had ik een beetje buikpijn van de spanning, maar het is echt gaaf om te doen. ledereen is enthousiast en we hoeven ten minste niet in de banken te zitten. verhuizingen en meubelopslag Middelburg 0118-626919 Goes 0113-217531 www.gerardbouwense.nl MIDDELBURG - Een 58-jarige Vlissin- ger, die gisteren in Middelburg te recht moest staan omdat hij een twaalfjarig buurmeisje zou heb ben betast begreep er niets van. Hij had niets gedaan, had het meis je nog nooit gezien en geen idee wat er gebeurd zou kunnen zijn. Volgens het meisje had hij in het portiek van de Vlissingse flat waar zij woonden onverwacht over haar kleren heen haar borsten be tast en had hij geprobeerd haar te kussen. Wat de rechters de man ook vroegen: een zinnig antwoord kwam er niet uit. Volgens de ge dragsdeskundigen had de man naast een alcoholprobleem een ge heugenstoornis en hoorde hij in een verzorgingstehuis thuis. Voor de officier van justitie stond vast dat de man een grens had overschreden. Hij eiste een taak straf van 120 uur en een voorwaar delijke celstraf van drie maanden. Ook zou de Vlissinger het meisje 350 euro smartengeld moeten beta len. De rechtbank doet donderdag 27 okto ber uitspraak. MEEST CELEZEN 1.Nieuw park en theater moeten zich in de praktijk bewijzen (foto) 2.Vlissingen roept scootmobiel terug STUUR UW TIPS NAAR redactie@>pzc.nl sfeer, iedereen is enthousiast. Het enige minpuntje is dat het best koud is in deze hal. Normaal mo gen wij van de MTV vooral dan sen en zingen, maar vandaag moet ik de visagie doen. Zo leer je hoe alles er op een set aan toe gaat." Wie je overal tussendoor ziet ban jeren is Antonio (14), die de ICT-opleiding heeft gekozen. Hij is verantwoordelijk voor het maken van de backstagevideo. Antonio filmt alles wat achter de schermen gebeurt. „Vanochtend toen ik wak ker werd had ik een beetje buik pijn van de spanning. Maar het is echt gaaf om te doen we hoeven ten minste niet in de banken te zit ten. Bij 1CT verdiepen we ons vooral in omgaan met video, foto grafie en computers. Nu mogen we alles voor het echie doen." Cultuurcoördinator Mommers vindt het belangrijk dat de leerlin gen in het echt oefenen met wat ze op school leren. „We willen de tieners niet laten droogzwemmen, maar echt in het water loslaten. Het is voor iedereen een hele bij zondere dag. Zowel op het po dium als voor iedereen achter de schermen." Zeifis Mommers niet zenuwach tig. „Nee het geeft mij juist een machtig gevoel, hier leef ik voor. Ik ben de vader van het project en daarom hoop ik ook dat deze videoclip een succes wordt. Maar met onze podiumbeesten heb ik daar het volste vertrouwen in." Zeeuwse bolussen pak a 4 stuks 2 pakken van .4j30 ITTT il deze advertentie is alleen geldig tegen inlevering von deze bon op de v is ruet bestemd voor wederverkopers. Mo». 1 ben per klont. Prijswijzigingen en orukfouten voort* ?!d>g in Agrirrwrkt Goes. Voo Docmeslroat 2 - Agrimorkt Vli: Streuvelstcon lo - Agrimorkt Middelt

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 47