Bram Maljaars Jo Maljaars-Jasperse üvsr Isdsn Margaretha Wilhelmina Barends - den Hollander 3 8 familieberichte!! 1961 2011 Donderdag 20 oktober zijn onze ouders en grootouders en 50 jaar getrouwd Wilt U hen feliciteren dan bent U van harte welkom op vrijdag 21 oktober van 16.00 uur tot 18.00 uur in "Anno Nu" Dorpstraat Oostkapelle Kinderen en kleinkinderen Oostkapelle, 4356 AW, E.D. van de Broeckestraat 15 Op dinsdag 25 oktober wordt Elza Steijaert-Schillemans 100 jaar Wilt u haar hiermee feliciteren, dan bent u van harte welkom op deze dag van 15.30 tot 17.00 uur in brasserie Truffino (Blaauwe Hoeve) in Hulst. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Dankbetuiging Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de vele f elicitaties ter gelegenheid van ons 60-JARIG HUWELIJKSFEEST Jo en Piet van Boven Marnixplein 18, West Souburg oktober 2011 mm?" - "W? M Nooit zul je door de tuin meer lopen, waar iedere bloem en iedere plant getuigde van je zorgende hand. Nu ging de hemeltuin voor je open. Verdrietig om het gemis, maar dankbaar voor de mooie jaren dat hij bij ons mocht zijn, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en ouwe opa Johannes Nathaniël van den Boomgaard in de leeftijd van 92 jaar. G. van den Boomgaard-Francke Simon en Miep Marjolein en Harry Franca, Pieter Jos en Miranda Kim, Anne in herinnering Mark Plonie en Jaap in herinnering Marcel en Margriet Jesse, Joël Christel en Joost Lisa, Floor 13 oktober 2011 Willem Kosterlaan 1, kamer 148,4413 CP Krabbendijke. De uitvaartdienst zal worden gehouden op maandag 17 oktober om 13.00 uur in kerkcentrum 'de Rancke', Kerkpad 1 te Krabbendijke. Voorafgaand is er gelegenheid tot afscheid nemen vanaf 12.30 uur. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in 'de Rancke'. Onze speciale dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum 'Nieulande' en dr. F.C.H.M. Rutten voor hun liefdevolle zorg en aandacht. SSB H s* vrijdag 14 oktober 2011 Enige kennisgeving Rustig is ingeslapen op de leeftijd van 91 jaar ff) IDensenlinq.nl 's-Gravenhage 13 augustus 1920 t Leeuwarden 10 oktober 2011 Sinds 3 maart 1995 weduwe van Uilke Barends. Eindelijk weer samen Britsum: Tineke Span Hoorn: Rob en Marian de Knegt Correspondentieadres Boeier 34 1625 CJ Hoorn Geheel volgens haar wens heeft de crematieplechtigheid in zeer besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd om het verlies, maar dankbaar voor de fijne en goede jaren die wij samen mochten beleven, geven wij u kennis dat wij onverwachts afscheid moesten nemen van mijn lieve man, mijn lieve zwager en onze oom Jacob Krijn Berkheij Jaap - echtgenoot van Cornelia van den Heuvel in de leeftijd van 82 jaar. C. Berkheij-van den Heuvel en verdere familie 12 oktober 2011 Amalialaan 59 4461 SR Goes Er is gelegenheid tot condoleren zaterdag 15 oktober van 10.00 tot 11.00 uur in Zorgcentrum "Ter Valcke", Louise de Colignylaan 2 te Goes. De begrafenis zal dinsdag 18 oktober in besloten familie kring plaat.shebben op de Algemene Begraafplaats aan de Bemhardstraat te Haaften. Bedroefd en verslagen zijn wij door het plotseling over lijden van onze geliefde buurman en vriend Jaap Berkheij Wij wensen Corrie veel sterkte toe in dit grote verlies. Familie Poleij Familie Vermont A. Pieper Familie Noordhoek J. Sinke Familie Verijzer Kruiningen, 12 oktober 2011 Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker, de heer J.K. Berkheij Wij zien terug op een periode van ruim zesendertig jaar, waarin hij laatstelijk als kapitein, bij de Provinciale Stoombootdiensten in provinciale dienst werkzaam is geweest. Met waardering denken wij aan de wijze waarop hij zijn functie vervulde. Onze deelneming gaat uit naar de achterblijvenden. Gedeputeerde Staten van Zeeland namens dezen Karla Peijs voorzitter Viek Verduit secretaris Middelburg, 13 oktober 2011 Bezige handen, nu gevouwen en stil, een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest, vaak zullen we denken aan wat is geweest. Veel te kort geleefd, maar alles uit het leven gehaald. Van ons is heengegaan mijn zorgzame vrouw, onze moeder en oma Gerda de Brabander-de Klerk Middelburg, 6 juli 1945 t Domburg, 12 oktober 2011 Aagtekerke: Willem de Brabander Biggekerke: Luciënne en Peter Verhage Morindy en Stijn Ghislaine Grijpskerke: Erwin en Susan de Brabander Ramon Lesley Vlissingen: Fred de Brabander Leandra Noël Alle medewerkers van Simnia heel hartelijk bedankt voor de goede zorg. Zorgcentrum Simnia, Simniapad 2, Domburg Correspondentieadres: Thibautstraat 34 4363 BG Aagtekerke Mijn vrouw, onze moeder en oma is opgebaard in uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheidnemen maandag 17-oktober van 12.00 tot 12.30 uur. Aansluitend zal om 13.00 uur de afscheidsbijeenkomst worden gehouden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condo leren in de ontvangkamer van het crematorium. Voor ons veel te vroeg overleden onze lieve zus, schoon zus en tante Gerda de Brabander-de Klerk M. van de Berge-de Klerk K. van de Berge t W. de Klerk F. de Koning neven en nichten Verdrietig moet ik afscheid nemen van mijn schoonzus Gerda de Brabander-de Klerk E. Meulmeester-de Brabander A. Meulmeester in herinnering Vlissingen, 12-10-2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 38