De kleine deugniet kiest wel voor eerlijk uil 7 Wat is dit voor instrument en waartoe dient het? Vijftien Goese cafés ademen de blues donderdag 13 oktober 2011 Het instrument op de foto wordt door Annet Ver- sluys met groot plezier ge hanteerd, want het helpt haar mensen te helpen. Het is is niet tijdrovend, maar wel heel specifiek toegesneden op zijn doel. Wie het herkent, bij naam noemt en weet waar het toe dient, kan zijn inge ving zenden aan de-kleine- deugniet@hotmail.com, of opstu ren naar De Kleine Deugniet, Voorstraat 26,4486 AK Colijns- plaat. De winnaar mag in de wirf- kel een boodschappenmand vul len tot een waarde van vijftig euro. 'Hoeveel kurken voor wijnflessen zitten er in deze plastic zak bij win kel voor in huishoudelijke artike len en veel meer Koster Axel?', was de prijsvraag van vorige week. Eigenaar Maarten Koster kreeg naar eigen zeggen 'een stuk of vijf tig reacties'. Sommigen zaten er ver naast en schatten het aantal op honderd of zelfs 2250. Het juiste aantal is op de kop af duizend. Kos ter heeft een winnaar uitgeloot: John Breepoel uit Axel. Hij ont vangt een cadeaubon van 25 euro, vrij te besteden bij Koster Axel aan de Buitenweg 22. Perkoen-kandelaars, ontstaan na de dijkversterking te Colijnsplaat door Luc Oggel Liefhebbers van blues kun nen vrijdag tot diep in de nacht hun hart ophalen in Goes, tijdens de achttiende editie van de jaarlijkse Bluesroute. In totaal zestien bands uit binnen- en buitenland treden op, de avond wordt om 20.30 uur officieel afge trapt in 't Beest door Albatross uit Ierland. Wel is er al eerder, om 17.00 uur, een optreden van Shot- gun Little boy in Heartbreak ca fe. Daar treden 's avonds ook Bas Paardekooper and the Blew Crue op. Trash Hombres schudden De Pompe op, Bas de Haan zet De Snor op zijn kop. Het Belgische Lightnin' guy and the mighty ga tors doet café Jack's aan, The Bald- rick Brothers staan in de Vrijbui ter. Eric's Bar heeft Sugar boy and the sinners over de vloer. Wild May West dient de blues op in de Kookclub, Dohouse Sam and his Magnatones (B) spelen de Clo chard plat. Stackhouse (d'Anvers), Let's Buzz (New Inn), Lefthand Freddy and the Aces (Baarends), Nightlife (B, Pubbles) en Jim Wal ker (B, Time Out) zijn ook van de partij. In Pake Sake is, voor de ech te diehards een nachtconcert van The Blue Clay. Kaartjes kosten in de voorverkoop 10,- euro. Verkrijgbaar bij alle deelnemers en de VW. Dagkassa 13,- euro. foto's Willem Mieras lier. Onder de strijdleus 'gewoon dóen' hanteert ze zelf zaag en ha mer, troffel en schroevendraaier, ook bij de gastenkamers in wor ding boven de winkel. In Annets huisstijl, met ongeverfd hout, wit- gesaust leem op de muren en hel der katoen van biologische teelt. Volgend voorjaar zijn de kamers klaar voor gasten die een dag of drie blijven. Niet langer, vindt An net: „Dat houdt het leuk." West Zeedijk Lefthand Freddy is één van de optredende artiesten tijdens de Bluesroute Goes.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 71