televisie39
KMlffi
heer mag best eens vloeken
'Adel is trots op de Spartaanse levenswijze'
Jort Kelder, presentator van Hoe hèurt het eigenlijk?
donderdag 13 oktober 2011
07:05 EenYiieuw huis in
60 minuten 08:05 Tom
my Teleshopping 13:10
Coronation Street 13:40
Heartbeat 14:35 Who's
the boss? 15:10 My wife
and kids 15:35 Accor
ding to Jim 16:00 Lit
tle house on the Prairie
17:10 Een nieuw huis in
60 minuten
!:30 RTL Z Voorbeurs
09:00 RTL Z Nieuws
09:20 Business-Chan-
nel.nl 09:40 RTL Z
Nieuws 10:20 Busi
ness links 10:40 RTL
Z Nieuws 11:20 2get-
business 11:40 RTL
Z Nieuws 15:30 RTL
Z opening Wallstreet
15:35 RTL Z Nieuws
15:50 RTL Z opening
Wallstreet 16:00 RTL
Z Nieuws 17:45 LC FIS
Snowboard World Cup
Landgraaf
06:31 RTLTelekids: Ef-
teling tv: De Schatka
mer, Bibaboerderij,
Chloe's closet, Sprook
jesboom, Brandweer
man Sam, Chugging-
ton, Burgers' Zoo en
Waarom,Bassie Adri-
aan, De Koala Broertjes,
Elias, Chuggington, Bi
baboerderij, Efteling
TV: TitaToverfeest, Yoo-
hoo and friends, Wolle-
ke, Uki, Fabeltjeskrant
10:00 Teleshop 8: Tel
sell 15:01 RTLTelekids:
Brandweerman Sam,
Chuggington, Chloe's
closet, Efteling TV: Ti
taToverfeest, Yoohoo
and friends, Efteling
tv: De Schatkamer, De
Freggels,Burgers' Zoo en
Waarom 17:15 Oprah
Winfrey show
07:00 Disney feest
07:30 Jesse 08:00 Tom
my Teleshopping 09:00
Ready steady cook
09:55 Tommy Teleshop
ping 10:55 Astro TV
12:55 Tommy Teleshop
ping 14:00 Disney feest
14:35 MasterChef Au
stralia 15:55 Ready stea
dy cook 16:55 Caroline
in the city 17:15,17:45
Will Grace
06:01 Disney XD: Skunk
fu, Super hero squad
show, Pokemon Sin-
noh League Victors, Res
cue Rangers, Phineas
Ferb, Zack Cody, Os
car oasis, Davincibles,
Amazing spiez, A kind
of magic, Planet sketch,
Totally spies, Have a
laugh!, Phineas Ferb,
Have a laugh!, Davinci
bles, Amazing spiez, To
tally spies, Oscar's Oasis,
Pair of kings, The proud
family, De Vervangers,
Ducktales, Phineas
Ferb, Zack Cody, Wi
zards of waverly place
o
OVERIGE 31213
18:05 Huizenjacht, 18:00 The A-Team, Ac-
18:10 The bold and the
18:10 Jesse, Comedy
18:00 Veronica's fun
Woonprogramma tieserie
beautiful, Soap
18:40 MasterChef Au
niest videos, Amu
serie
stralia, Kookwed-
sement
18:40 Dr. Phil, Talkshow
strijd
18:10 My wife and kids,
Comedy
18:40 According to Jim,
Comedy
19:00 Hart van Neder- 19:00 De politie op je
19:30 Bevallingsverha
19:35 Extreme home
19:05 Two and a half
land hielen!, Serie re-
len, Reality
makeover
men, Comedy
19:20 Shownieuws portages
19:30 That 70'sShow,
Comedy
20:00 Dieren op spreek- 20:00 Operation repo:
20:00 Het verhaal ach
20:30 Must love dogs,
20:00 The big bang the
uur, Docusoap Payback time!
ter plastische chi
Romantische ko
ory, Comedy
20:30 House, Ziekenhuis- 20:30 The Lord of the
rurgie, Realitypro
medie
20:30 Top Gear: Bolivia
serie Rings: The return
gramma
special, Automa
of the King
20:30 Down with love,
gazine
Romantische ko
medie
21:30 Castle, Misdaad
serie
22:30 Hart van Neder
land
22:45 Piets weerbericht
22:50 Shownieuws
22:30 As the world
turns, Soap
22:30 Law Order:
Special Victims
Unit, Dramaserie
22:10 Top Gear: Viet
nam special, Auto-
magazine
23:20 De hondenfluis-
teraar, Dierenop-
voedprogramma
23:20 The young and 23:30 Law Order, Mis- 23:45 Op heterdaad!,
the restless, Soap- daadserie Realityprogramma
00:25 Trauma centrum
00:55 Nachtmagazine
00:30 The making of
The Three Mus-
l/ptpprc
00:40 RTL Poker: The
big game
01:41 Sneak preview
00:15 Het verhaal ach
ter plastische chi
rurgie
00:46 Tease TV
02:00 Meiden
04:30 Chat TV
03:00 Stoute meiden TV 05:30 Veilig scan
00:25 Army wives
01:15 Caroline in the
city (h)
01:40 Extreme home
makeover (h)
02:35 Astro TV
03:05 Ghost whisperer
00:20 George Lopez
00:45 George Lopez
01:20 Nachtprogram
mering: Nacht
club live
04:20 Hart van Neder
land (late editie)
zwak voor ze, zowel voor de onge
polijstheid van het nieuwe geld als
voor de humor en het trage tempo
van de adel. Ze zijn daardoor eigen
lijk uitermate ongeschikt voor tv,
en dat maakt het juist weer aardig.
We nemen geen stelling, maar ik
denk dat we wel aardige verhalen
laten zien."
Leerzaam is het programma af en
toe ook. Kelders vaste partner in
crime Yvo van Regteren Altena
- gezeten op de houten stoeltjes,
want zelf van voorname afkomst -
legt een paar regeltjes uit: elkaar
niets toewensen als smakelijk eten
of goedemorgen, niet schelden, al
mag een heer op zijn eigen land
goed ook best wel eens vloeken of
in zijn eigen heg urineren.
Hoe heurt het eigenlijk?
Nederland 1, 21.30 uur.
00
«O
O
NI
O
b
NI
O
NI
NI
O
NI
W
Z
n
18:00 Zeeland nu 18:25 Weer
18:30 Dromen van Messi 18:40
RegioNed 18:50 Zeeland in vo
gelvlucht 19:00 Herhalingen
19:45 Wissen vor 8 19:50 Das
Wetter im Ersten 19:55 Börse
im Ersten 20:00 Tagesschau
20:15 Das Quiz der Deutschen
22:00 Kontraste 22:30 Tages-
themen 22:58 Das Wetter im
Ersten 23:00 Beckmann
Jort Kelder heeft zich voor zijn programma Hoe heurt het eigenlijk? in een
lakeienkostuum gehesen. foto Robert Vos/ANP
09:00 Radio 2 op één 12:00
Herfstbeelden 12:20 Dagelijkse
kost 12:35 Blokken 13:00 Het
journaal 13:30 Het weer 13:35
Man bijt hond 14:00 Ontdek de
zee 14:30 Thuis 14:55 Villa po
litica 16:25 Clips 16:35 Mees-
terchef 17:05 De topcollectie
van 17:35 Buren 18:00 Het
journaal 18:12 Het weer 18:15
Dagelijkse kost 18:30 Blokken
19:00 Het journaal 19:45 Man
bijt hond 20:10 Het weer 20:15
Thuis 20:45 Koppen 21:15 The
Kennedys 22:00 De laatste
show 22:45 Het journaal laat
23:05 KENO-uitslagen 23:06
Het weer 23:10 Law Order:
UK 23:55 Dagelijkse kost
07:00 Piet Piraat 07:10 Pat
Stan 07:15 Modderland 07:25
Disney's 101 dalmatiërs 07:50
Samson en Gert 08:10 Pat
Stan 08:17 Jes Clips 08:20 X-
peditie X-treem 08:30 The Dal-
tons 08:40 Mijn job is top
08:50 Karrewiet 08:58 CAN
VAS 09:00 Terzake 09:35
Herfstbeelden 12:00 KETNET
15:30 Bumba 15:35 Uki 15:45
Disney Handy manny 16:10
Klumpies 16:20 Piet Piraat
16:30 Samson en Gert 16:55
Disney's 101 dalmatiërs 17:15
Modderland 17:25 Peperbollen
17:50 De Elfenheuvel 18:05
Karrewiet 18:15 De Elfenheuvel
18:30 X-peditie X-treem 18:40
Mijn job is top 18:52 Jes Clips
18:55 W817 19:10 X-peditie
X-treem 19:20 Karrewiet 19:30
The elephant princess 19:54
CANVAS 20:00 Terzake 20:40
Expedition New Guinea 21:30
Panorama 22:20 Elements
22:45 Reyers laat 23:25 Cold-
play special
07:00 Breakfast 10:15 Helicop
ter heroes 11:00 Homes under
the hammer 11:55 BBC News
12:00 Dirty tricks of the trades
men 12:45 Cash in the attic
13:10 BBC News 13:15 Bargain
hunt 14:00 BBC News at one
14:30 Regionaal nieuws en
weerbericht 14:45 Doctors
15:15 Celebrity master chef
16:00 BBC News 16:05 Sofa
surfers 16:35 Prank patrol
down under 17:00 Copycats
17:30 Sorry, I've got no head
17:55 Deadly 60 bites 18:00
Newsround 18:15 Pointless
19:00 BBC News 19:30 Region
aal nieuws en weerbericht
20:00 The One show 20:30
EastEnders 20:57 BBC News
21:00 Watchdog 22:00 Hidden
23:00 BBC News 23:25 Region
aal nieuws en weerbericht
23:32 Weerbericht 23:35
Question time
07:00 Little robots 07:10
Guess with Jess 07:20 The Pin-
gu show 07:35 Little Charley
Bear 07:45 Rastamouse 08:00
Outback 8 08:30 Trust me I'm a
genie 08:40 Leon 08:45 Pet
squad 08:55 Newsround 09:00
Trapped 09:30 Mr Bloom's
nursery 09:50 Dirtgirlworld
10:0QTinga tinga tales 10:15
Driver Dan's story train 10:30
Chuggington 10:35 Charlie and
Lola 10:45 Nuzzle and Scratch
11:05 Get squiggling 11:20
ZingZillas 11:45 Waybuloo
12:05 In the night garden 12:35
The new pink panther show
13:00 The daily politics 13:30
GMT with George Alagiah
14:00 WK Turnen 16:00 Want
ed down under 16:45 Escape to
the country 17:30 Flog it! 18:15
Antiques road trip 19:00 Egg
heads 19:30 Strictly come
dancing - It takes two 20:00 A
history of ancient Britain 21:00
The great British bake off 22:00
Mixed Britannia 23:00 Mock
the week 23:30 Newsnight
09:00 Tagesschau 09:05 Rote
Rosen 09:55 ARD-Wetterschau
10:00 Tagesschau 10:03 Brisant
10:30 Das Ende einer Maus ist
der Angang einer Katze 12:00
Tagesschau 12:15 ARD-Buffet
13:00 ARD-Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau 14:10 Rote
Rosen 15:00 Tagesschau 15:10
Sturm der Liebe 16:00 Tages
schau 16:10 Panda, Gorilla
Co 17:00 Tagesschau 17:15 Bri
sant 18:00 Verbotene Liebe
18:50 Das Duell im Ersten
09:00 Tagesschau 09:05 Voile
Kanne - Service taglich 10:30
Die Rosenheim-Cops 11:15
SOKO Kitzbiihel 12:00 Tages
schau 12:15 drehscheibe
Deutschland 13:00 ARD-Mit-
tagsmagazin 14:00 heute - in
Deutschland 14:15 Die Kii-
chenschlacht 15:00 heute
15:05 Topfgeldjager 16:00 heu
te-in Europa 16:15 Herzflim-
mern - Die Klinik am See 17:00
heute - Wetter 17:15 hallo
deutschland 17:45 Leute heute
18:00 SOKO Stuttgart 19:00
heute 19:20 Wetter 19:25 Not-
ruf Hafenkante 20:15 Das gro-
I2e Comeback 21:45 heute-
journal 22:12 Wetter 22:15
maybrit illner 23:15 Markus
Lanz
Duitsland 3 WOR
07:20 Schooltelevisie 08:20
Planet Wissen 09:20 Eins zu
eins - Gesprach aus Diisseldorf
09:45 hier und heute 10:00 Lo-
kalzeit 10:30 Aktuelle Stunde
11:10 Elefant, Tiger Co.
12:00 Eisbar,Affe& Co 12:45
WDR aktuell 13:00 Servicezeit
13:30 In aller Freundschaft
14:15 Die eismann-Story 15:00
Planet Wissen 16:00 WDR ak
tuell 16:15 daheim Stunter-
wegs 18:00 Lokalzeit 18:05
hier und heute 18:20 Service
zeit 18:50 Aktuelle Stunde
19:30 Lokalzeit 20:00 Tages
schau 20:15 Tatort: Das letzte
Rennen 21:40 WDR aktuell
22:00 frauTV 22:30 Menschen
hautnah 23:15 Defamation
07:40 Street customs Berlin:
Shop or drop 08:30 American
hotrod: '57 Chevy - Part 1
09:25 American chopper: NY
Yankees bike 10:20 American
loggers: Hurricane on the hori
zon 11:15 Coldest Race on
Earth with James Cracknell
12:10 I could do that 12:35
Smash lab: Boat ejector seat
13:30 Twist the throttle: MV
Agusta 14:25 How it's made
15:20 Deadliest catch: The
clock's ticking 16:15 Man made
marvels Asia: HII-A space rocket
17:10 Wheeler dealers: Volvo
P1800S 18:05 Mythbusters:
Motorcycle flip 19:05 Dirty
jobs: 200 jobs look-back 20:00
Flying wild Alaska: Tundra taxis
21:00 River monsters: Killer
catfish 22:00 Baker Boys: Inside
the Surge: So near, yet so far
23:00 Stan Lee's superhumans:
Hammerhead
07:00 Earth investigated: Jour
ney to Jupiter 08:00 The dog
whisperer: Pups on parole, des
ert bull dogs 09:00 Predator
CSI: The tragedy of the Kruger
crocodiles 10:00 Mystery files:
Saladin 10:30 Mystery files: Taj
Mahal 11:00 Mystery 360:
Ghosts behind bars 12:00 The
dog whisperer: Calvin, Rudy and
Milo 13:00 Breakout: Pitts
burgh Six 14:00 Inside: Twin
town 15:00 America's hardest
prisons: Young and bad 16:00
Predator CSI: Zombie alligators
17:00 Mystery files: Saladin
17:30 Mystery files: Taj Mahal
18:00 Mystery 360: Ghosts be
hind bars 1 9:00 The dog whis
perer: Spike in the heart, school
for shelties, can this marriage
be saved 20:00 Megafactories:
Jack Daniels 21:00 Pricingthe
priceless: NYC Grand Central
22:00 Megastructures: Mon
ster shredder 23:00 Pricing the
priceless: NYC Grand Central
07:40 Breed all about it: Poodle
08:10 Bad dog: Crafty critters
and pesky pets 09:05 Dogs/
Cats/Pets 101Munchkin,
American Bobcat, Devon Rex,
LA Perm, British Shorthair
10:00 Animal cops Houston:
Exodus 10:55 Michaela's ani
mal road trip 11:50 New breed
vets with Steve Irwin: Tsunami
12:45 Galapagos 13:40 Weird
creatures with Nick Baker: The
human fish 14:30 Monkey life
15:00 The really wild show
15:30 Baby planet 16:20 Dogs/
Cats/Pets 101Munchkin,
American Bobcat, Devon Rex,
LA Perm, British Shorthair
17:10 Must love cats 18:00 Ace
of cakes 18:30 What not to
wear 19:30 Snog, marry, avoid?
20:00 Say yes to the dress: Hot
dresses, cold feet 20:30 Cake
boss: Pucks pastries 21:00
Mad about the house 22:00
Toddlers tiaras; Universal
Royalty National Pageant 23:00
NY Ink: Out of the box
6:25 Roary the racing car
06:35 Dora the explorer 07:00
Fairly odd parents 07:25 Spon-
gebob Squarepants 07:50 Riens
planeet 08:15 Fanboy Chum
chum 08:25 Dora 09:15 My lit
tle pony 09:35 Timmy time
09:45 Dirk Scheele 10:00 Pirn
Pom 10:01 Bubble Guppies
10:25 Roary the racing car
10:35 Team Umizoomiz 10:55
Bobo 11:05 Go Diego Go!
11:30 Pieter Post 11:45 Tho
mas 12:00 iCarly 12:25 Wingin'
it! 12:45 De klas uit! 12:55
Barnyard 13:40 My life as a
teenage robot 14:30 Johnny
test 15:05 Winx club 15:30
Poppixie 15:45 De klas uit!
15:55 Riens planeet 16:20 T.
U.F.F. Puppy 16:30 Spongebob
Squarepants 17:10 Big time
rush 17:35 iCarly 18:00 The
penguins of Madagascar 18:20
Fairly odd parents 18:45 Het
Huis Anubis 19:10 T.U.F.F. Pup
py 19:25 Wingin' it! 19:50 iCar
ly 20:15 Spongebob Square-
pants 20:35 Avatar 21:00
Drake Josh 21:25 iCarly
21:45 Naked Brothers Band
22:15 Big time rush 22:40 De-
grassi: The next generation
23:00 The troop 23:25 Saved
by the bell 23:50 True Jackson
00:15 Drake Josh
09:00 3 from 1 10:00 Fantastic
Music Videos 11:00 Top 11 at
11 12:00 The Supercharts
13:25 Brand new chart 14:25
Teen mom 2 15:15 Awkward
15:40 Paris Hilton's Dubai BFF
16:35 Made 17:30 My life as Liz
17:55 Awkward 18:20 Teen
mom 2 19:10 Moving in 19:35
Room raiders 20:00 America's
best dance crew 20:50 Pranked
21:15 Disaster date 21:40 Jer
sey shore 22:30 The X-Effect
22:55 Blue mountain state
23:20 Pranked
06:30 Télématin 08:00 Cana
dees nieuws 08:25 Méditerra-
néo 09:00 Flash 09:05 Mixeur,
les goüts et les idéés 09:30 Jar-
dins et loisirs 10:00 Flash 10:05
Chroniques d'en haut 10:30
Nee plus ultra la collection
11:00T'es pas ia seule 11:30
Plus belle la vie 12:00 Flash
12:05 Recettes de chefs 12:30
Pour l'amour des hötes 13:30
Belgisch nieuws 14:00 Les
hauts et les bas de Sophie Pa-
quin 15:30 Flash 15:35 Entre-
tien avec la matière 16:00
Nieuws 16:30 Questions pour
un champion 17:00 Flash 17:05
Terre' d'accueil, 30 ans plus tard
18:00 Nieuws 18:20 L'invité
18:30 Le journal de l'économie
18:35 Tempêtes 20:00 Flash
20:05 Chateaux de France
20:30 Frans nieuws 21:00 /V\on
ange 22:35 Korte film 23:00
Nieuws 23:10 Zwitsers nieuws
23:35 Afrikaans nieuws 23:50
La grande librairie
Eurosport
08:30 Paardensport 09:30
Voetbal 12:00 Voetbal: Euro
2012 All Access 13:00 Voetbal
13:30 Tennis: WTA14:00 Ten
nis 20:00 Vechtsport 21:0Q
Vechtsport: Total KO 22:00
Vechtsport: The battle 23:00
Clash time 23:05 Pro wrestling:
This week on world wrestling
entertainment 23:35 Clash
time 23:40 Pro wrestling: Vin
tage collection
07:00 World report 09:00
World sport 09:30 The gateway
09:45 Future cities 10:00
World business today 11:00
American morning: Wake-up
call 11:30 Open court 12:00
World one 13:00 Piers Morgan
tonight 14:00 News stream
15:00 World business today
16:00 International desk 17:00
The brief 17:30 World sport
18:00 Prism 19:00 International
desk 19:30 Open court 20:00
Quest means business 21:00
Piers Morgan tonight 22:00
Connect the world 23:00 Back-
Story 23:30 World sport