üi/ö/ladaxj Lieve opa 3 6 I familieberichten Geschokt zijn wij door het plotseling heengaan van onze liefste neef Bennie Bogte tante Fien oom Mart Rob Irene Fam. Van Duijvenvoorde HofterVeste 157 4333 HJ Middelburg Na een kortstondig ziekbed en een moeizame levensavond is plotseling door de Heere uit ons midden weggenomen mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Digna Maria Boone-Nijssen in de leeftijd van 75 jaar. J. Boone Dianne Boone Jolanda en Jos Eggebeen-Boone Danny en Raiënna Jacco en Mathanja Johnny en Nadine Daniëlle Martin en Maaike Boone-Sinke lappe Jochem 12 oktober 2011 Constantijnstraat 2 4416 BL Kruiningen Mijn vrouw, onze moeder en oma is thuis opgebaard, alwaar dagelijks van 15.30 tot 17.00 uur en van 19.30 tot 21.00 uur gelegenheid is tot condoleren. De rouwdienst wordt D.V. zaterdag 15 oktober om 10.00 uur gehouden in het verenigingsgebouw Hansweertse- straatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algeme ne Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw gelegen heid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Digna Boone-Nijssen Yerseke: Lina Boone-Nijssen Kapelle: Leny Gijzel-Nijssen Gerard Gijzel Kamperland: MaddieNijssen Neven en nichten donderdag 13 oktober 2011 Nooit zul je meer over de akkers lopen Die zo getuigden van je zorgende hand Nu mag je langs de Hemelse akkers lopen. Intens bedroefd om zijn afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat van ons is heen gegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en lieve opa Levinus Boudeling -Fien- echtgenoot van Pita Boudeling - den Hartog 1 maart 1937 t 11 oktober 2011 P. Boudeling - den Hartog Piet en Emmy Boudeling David, Marieke Wim en Rianne Boudeling Niels, Jacques Gert-Jan en Irene Boudeling Naomi Steintjeskreek 6 4675 RZ Anna Jacobapolder Fien is thuis in zijn vertrouwde omgeving. De dienst van Woord en Gebed ter afscheid zal plaats vinden op zaterdag 15 oktober om 11. 00 uur in de Gereformeerde Kerk, Langeweg 51 te Anna Jacoba polder. Aansluitend brengen we Fien naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Ons Dorpshuis, Langeweg 7 te Anna Jacobapolder. Indien u geen persoonlijk bericht heeft ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Na een ernstige ziekte heeft de Heer uit onze familiekring tot zich genomen onze lieve broer, zwager en oom Fien Boudeling echtgenoot van Pita den Hartog in de leeftijd van 74 jaar. Steenbergen: Jeanne de Jager-Boudeling Is de Jager Swifterbant: Theo Boudeling Rie Boudeling-Breure Temeuzen: Koos Abrahamse-Boudeling Bram Abrahamse Dronten: Cees Boudeling (in herinnering) Nelly Boudeling-de Visser Anna Jacobapolder: Jan Boudeling Willy Boudeling-de Visser (in herinnering) Neven en nichten Anna Jacobapolder, 11 oktober 2011 (j) Ulenseniinq.nl Vlak voor zijn 94e verjaardag is nog plotseling overleden, in zijn eigen huis, onze lieve vader, schoonvader, opa, overgrootvader en oom Kees Cornelis den Hollander Weduwnaar van Maatje Koene Oostkapelle, t Oostkapelle, 23 oktober 1917 11 oktober 2011 A. Zakarian-den Hollander H.H. Zakarian Frank en Laura Alex en Mieke Isabel, Bob M. Kappers-den Hollander J.E. Kappers Claertje en Fred Vera en Jim Tim en Dieuwke Jona H. den Hollander K. den Hollander-Castel Linda en Peter Mika Kitty en Henny Damian Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom en naar een ieder die betrokken is geweest bij de zorg van onze vader. Duinbeekseweg 16 4356 CE Oostkapelle Pa is thuis, alwaar geen gelegenheid is tot afscheid nemen. De begrafenis vindt plaats op zaterdag 15 oktober om 12.00 uur op de Algemene begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in Restaurant - Grand - Café Anno Nu, Dorpsstraat 39-41 te Oostkapelle. "Het is gedaan met de koopman" En je had gelijk. Het is goed zo. We zullen je ontzettend missen. Je verhalen, je humor en je zorgzaamheid zullen we nooit vergeten. Linda en Kitty Bedroefd zijn wij om het verlies van onze goede, altijd betrokken broer, zwager en oom Kees den Hollander Domburg, Simnia: Jaap den Hollander Nel den Hollander-Jobse en kinderen Tot onze diepe droefheid werd op het alleronverwachts van onze zijde weggenomen onze geliefde schoonzuster en tante Digna Maria Boone-Nijssen echtgenote van Jacob Boone Yerseke: M. Boone t J. Boone-Jansen Kruinigen: M. Boone C. Boone-Visscher Neven en nichten 'k Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zeer gewaardeerde zwager en oom Cornelis den Hollander Middelburg: E. van Kasteel-Koene Veenendaal: C. Annot-Koene Nichten en neven De rouwdienst, voorafgaand aan de begrafenis van Cornelia Elisabeth van Iwaarden-Loof op D.V. zaterdag 15 oktober, begint om 09.30 uur. Dit werd gisteren per abuis niet in de rouwadvertentie vermeld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 36