Colofon B'é(khiss\ De Bevelanden j.C. Hoekman i iïlensenünq.nl Vriendelijkheid in woorden schept vertrouwen, vriendelijkheid in denken schept diepzinnigheid, vriendelijkheid in geven schept liefde. Met verdriet en verslagenheid hebben wij kennis genomen van het toch nog onverwachte overlijden van Jeannette Trouwborst-van Eek moeder van onze leerlingen Cathinca uit klas V6b en Nymke uit klas V3a en van onze oud-leerling Cees. Wij wensen Cees, Cees jr., Cathinca en Nymke en hun naaste familie Gods steun en kracht toe om dit verlies samen te verwerken. Namens bestuur, directie en personeel van het Ostrea Lyceum drs. Jos A. Brand rector Groot mens, warm hart, zoveel liefde en nu zoveel verdriet Verdrietig zijn wij nu Jeannette de moeder van Cees, Cathinca en Nymke is overleden. Wij denken aan jullie en wensen jullie en de familie veel kracht en sterkte. Leerlingen klas V3a en V6 en mentoren A. Geschiere- van de Gruiter en P.S. Geschiere van het Ostrea Lyceum woensdag 12 oktober 2011 familieberichten 133 ERZORGING Peter Butler Voor een peróoonlijkv begeleiding bij uitvaart Bouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113)340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Voor een zorgzame begeleiding UlTVMRTZORGCENTRUM Geloeloozepad 20,4463 AI GOES (0113) 227525 Voor een volledige en waardige verzorging van uitvaarten in geheet Midden-Zeeland Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Diepbedroefd geven wij u kennis, dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen, na een kortstondig ziekbed, onze dierbare broer, zwager, oom en oud-oom Jan de Visser in de leeftijd van 74 jaar. T. Goeseije-de Visser (in herinnering) P.J. Goeseije (in herinnering) P. de Visser M. de Visser-Boogaard J.C.F. van Wallenburg-de Visser J. van Wallenburg A.J. Lookman-de Visser A.P. Lookman Neven en nichten Achterneven en achternichten Vlissingen, 11 oktober 2011 Correspondentie-adres: Oude Vlissingseweg 135,4336 AC Middelburg Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum Weyevlietvoor de liefdevolle verzorging. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden D.V. vrijdag 14 oktober om 10.00 uur in het uitvaartcentrum aan de Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal om 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de M.A. van de Puttestraat te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in genoemd uitvaartcentrum. Voorafgaand aan de rouwdienst is er van 09.30 uur tot 09.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Liever geen bloemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 33