32 I familieberichten woensdag 12 oktober 2011 0 menseniinq.nl ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan mijn innig geliefde man, onze lieve vader en opa Marcus Kort Vlissingen 22 oktober 1932 Vlissingen 10 oktober 2011 Riet Kort-Meulmeester Tanja en Johan Olofen Celia Ido Leon Riet en Johan Martijn Margriet en Wim Marcia Onze dank gaat uit naar dr. W. van Ouwerkerk en het team van de Stichting Werkt voor Ouderen voor alle goede zorgen. Colijnstraat 71 4384 EJ Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 14 oktober van 19.00 - 19.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 15 oktober om 11.00 uur in voornoemd uitvaartcentrum. Geen bloemen. Geen bezoek aan huis. Onze lieve Opa heeft zijn strijd gestreden. Rust zacht. We zullen u nooit vergeten. Olof en Celia Ido Leon Martijn Marcia Heden overleed, na een geduldig gedragen doch smartelijk lijden onze geliefde zwager Markus Kort in de leeftijd van bijna 79 jaar. De Heere ondersteune onze zuster Marie. Amemuiden: J. Meulmeester-Marijs Vlissingen: B. Nieuwenhuize-Meulmeester Vlissingen: B. Meulmeester L. Meulmeester-van Belzen Middelburg: A. Meulmeester Vlissingen: G.C. Huissen-Meulmeester Neven en nichten Vlissingen, 10 oktober 2011 Bezige handen en een sterke wil, vielen na een bewogen leven stil. Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het voor ons toch nog onverwacht overlijden van onze lieve moeder en oma Maria Hendrika Marijs-Melis -Ria- weduwe van Willem Komelis Marijs in de leeftijd van 66 jaar. Wolphaartsdijk: Jack en Petra Sam, Sybe, foëlle, Quinty 's-Gravenpolder: Eefje en Harrie Dominique, Jeffrey, Sharona, Melissa Ovezande: Quirien en Naomi 's-Gravenpolder, 10 oktober 2011 Correspon den t ieadres Burg. C. Koertstraat 24,4471 BW Wolphaartsdijk De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 14 oktober om 11.00 uur in de 'Mariakerk' op het Dorpsplein te Nisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze. zus, schoonzus en tante Ria Marijs-Melis Halsteren: Wil en Kees Ton-Melis Bennekom: Kees Melis Vrouwenpolder: Lein en Matty Melis-Stroo neven en nichten Ons bereikte het trieste bericht dat de heer Barend Meij na een kort ziekbed is overleden. De heer Meij is tot zijn pensionering als directielid werkzaam geweest bij CZ. Wij gedenken hem als een kundige en markante bestuurde!*. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn familie. Raad van Bestuur CZ Denk aan mij zoals ik was. Dan is het net alsof ik je weer herken. Denk aan mij zoals ik was... En niet zoals ik geworden hen. Dankbaar voor de vele jaren waarin wij van haar goedheid en levensblijheid mochten genieten delen wij u mede dat, toch nog onverwacht, van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Krijntje Nijsse - Goosen in de leeftijd van 78 jaar. Goes: Jo Nijsse Wilhelminadorp: Marja en Kees Femke en Rudi Wytske Goes: Corrie en Imko Nynke Jordy Goes: Kees en Astrid Marijn Sanne Ines Een speciaal woord van dank voor het personeel van zorgcentrum 'Ter Weel', unit 7, en 'Thuiszorg Allevo' voor de liefdevolle verzorging. 11 oktober 2011 Bongerd 18, 4462 TA Goes Mijn vrouw, onze moeder en oma is opgebaard in het rouwcentrum aan het Geldeloozepad 20 te Goes. Daar is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op vrijdag 14 oktober van 19:00 tot 19:30 uur. Wij willen samen met u, in een dienst van Woord en Gebed, afscheid van haar nemen op zaterdag 15 oktober om 10:00 uur in het kerkgebouw van de Protestantse Gemeente aan de Brugstraat in Wilhelminadorp. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren. De crematieplechtigheid zal later in besloten kring plaatsvinden. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te zenden, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdietig moeten wij afscheid nemen van onze zuster, schoonzuster en tante Krijntje Goosen echtgenote van Jo Nijsse Jannie en Jaap v.d. Schraaf-Goosen (beiden in herinnering) Piet (in herinnering) en Tine Goosen Jo en Leen (in herinnering) Platschorre-Goosen Krijn en Truus Goosen Nico en Marie Goosen Neven en nichten Verdrietig geven we kennis van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Krijntje Nijsse- Goosen In de leeftijd van 78 jaar. i Goes: L.J. Nijsse M. Nijsse-Knol Goes: W. Schipper M.G.S'chipper-Nijsse Wilhelminadorp: J.G. Nijsse (in herinnering) T. Nijsse- Westdorp Goes: K.Goosen G.M. Goosen-Nijsse Goes: A. v.d. Heijde M.J. van der Heijde-Nijsse 's Heer Abtskerke: C.M.Nijsse in herinnering) A.L. Nijsse-Wiskerke A.A. Janse 's H Hendrikskinderen: Th.P. Dagevos M.C. Dagevos- Nijsse Piskopiano: A. Nijsse Kreta) M. Nijsse-Vos Goes: W.A. Nijsse E.N. Groene wegen Neven en nichten Goes 11-10-2011 Op 64-jarige leeftijd is onverwacht van ons heengegaan onze lieve nicht Cornelia Mary Riddoch Corry Ellemeet, Brouwershaven, Willy Deist - van der Weele Jan Deïst Jan van der Weele Mientje van der Weele - Verwijs neven en nichten Amstelveen, 8 oktober 2011 Correspondentieadres J. J. van der Reest De Zwaan 45 7671 WR Vriezenveen Corry is overgebracht naar Uitvaartcentrum Bouwens, Startbaan 7, Amstelveen, alwaar geen bezoek. Gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 15 oktober van 11.15 -11.45 in de Bostonpleinkerk te Brouwershaven, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden op de nabijgelegen Algemene Begraafplaats. Na de bijzetting is er gelegenheid tot condoleren in de Bostonpleinkerk. Wij ontvingen het droevige bericht dat onze zwager, oom en oud-oom J.A. Risseeuw is overleden. Wij wensen Corrie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Ko en Nel de Voogd-Koene kinderen en kleinkinderen Middelburg, 10 oktober 2011 Na jarenlange vriendschap is heengegaan uit dit leven Ko Risseeuw Wij wensen Corrie, haar kinderen en kleinkinderen sterkte toe. Suus Bastiaanse-Meijer Corrie Koets-Dieleman Daan Koets 11 oktober 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32