DyürlfüJüiJ Loeki Sartati van Herk Wilhelmina Johanna de Hondt-Kaaisteker (J) IDens9nlinq.nl woensdag 12 oktober 2011 familieberichten 131 Met leedwezen hebben we kennisgenomen van het overlijden van ons Erelid Dhr. P.A. Boot We denken aan zijn inzet op velerlei terreinen ten dienste van onze regio. Namens de Vereniging Stad en Lande van Schouwen-Duiveland, Ir. J. Chr. Erbrink, voorzitter G.W. de Groot, secretaris Het bericht van het overlijden van onze collega Evelien Bos heeft ons diep getroffen. Ondanks haar positieve instelling en enorme vechtlust heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Wij hebben grote bewondering en respect voor de wijze waarop zij met haar ziekte is omgegaan. Evelien was een zeer toegewijde, enthousiaste en altijd optimistische collega. We gaan haar missen. Onze gedachten gaan uit naar haar vriend Patrick, ouders, broer, familie en vrienden. Bestuur, directie en medewerkers Stichting Laurens Wonen Diensten Zorg Rotterdam Na een moeilijke laatste levensfase hebben wij afscheid genomenvan onze vader, schoonvader, opa en mijn over grootvader Prof. Ir. Gerrit Johan van der Burgt sinds 2 december 1994 weduwnaar van Adriana Wilhelmina Suzanna van der Burgt-van Nieuwenhuyzen Terschelling Oud-Beijerland 8 maart 1921 9 oktober 2011 Wil van der Burgt Ines Douwes Anne-Marije en Reggy Niels en Maranna Ieske Weijers-van der Burgt JoopWeijers Arno en Benedicta Erik en Monique Jermain Paul Haico en Debby Correspondentieadres: Ieske Weijers-van der Burgt Lange Hille 3 3261 TK Oud-Beijerland Wij komen samen om afscheid te nemen vrijdag 14 oktober om 13.30 uur in het Rouwcentrum aan de Prins Hendrikstraat 20 te Oud-Beijerland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de H.B.S.-laan te Oud- Beijerland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Rouwcentrum. Geheel in vrede is van ons heengegaan echtgenote van A.A.Dees Goes, 8 mei 1963 t Goes, 8 oktober 2011 Zij was een zeer lieve vrouw en moeder voor ons. Kloetinge: Ad Dees Mirna, Nathalie 4481 DL Kloetinge Martinus Nijhofflaan 106 De crematie heeft in familiekring plaatsgevonden. Wij danken medewerkers en vrijwilligers van Hospice het Clarahofje voor de begeleiding en steun. Als je een heleboel mist wat je anders zo goed wist, en steeds maar "weg" wilt gaan. Niet weten waar je in het leven nog kan staan, dan heb je je rust meer dan verdiend. Verdrietig zijn we om het overlijden van onze lieve tante Magda Eijkelenboom-Kampman weduwe van Gerrit Eijkelenboom 2 september 1927 t 10 oktober 2011 Lucy Geldof-Meulmeester en Piet Geldof t Sjaak en Annie Meulmeester Frans en Bep Verbrugge René en Vera Verbrugge en verdere neven en nichten Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel en doktoren van verzorgingshuis 't Gasthuis", afdeling Singel te Middelburg. Correspondentieadres: Abeelseweg 6,4335 JX Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen van tante Magda op vrijdag 14 oktober van 11.00 tot 11.30 uur in het uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematie zal om 12.00 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Als wij u vergeten zijn een rouwbrief te zenden, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. "Vrede die alle verstand te boven gaat" Verdrietig geven wij kennis dat na een lang leven, zacht en kalm is overleden, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Dana Johanna van den Ende-Timmerman Dani gehuwd geweest met Johan Jacob van den Ende f 2002 14 oktober 1914 Zierikzee f6 oktober 2011 Forever young Rinus Han f Eline en Geordie Gijs en Anke kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, Vrije 51 Correspondentieadres: Oesterstraat 77 4301 ZL Zierikzee De begrafenis heeft in besloten kring plaats gehad. je was de tijd kwijt en vele dingen en dan ineens die glimlach dat gebaar, dat hoorde zo bij jou en jij hoorde zo bij ons. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze broer, zwager en oom Johannes Alexander van Es ~Hannes~ Wemeldinge: Truus Neels - van Es (t) Henk Neels (t) Wemeldinge: Korrie Vleugel - van Es Daan Vleugel Kruiningen: Sannie Heijboer - van Es Adri Heijboer Neven en Nichten Bewonderenswaardig was haar levenskracht Groot was haar liefde voor haar dierbaren Na een leven vol liefde en zorg, voor ons en voor anderen, is rustig van ons heengegaan, onze lieve moeder, oma, zus en tante Weduwe van Jacobus de Hondt sinds 2009 Kloetinge, 28 april 1936 Oost-Souburg, 10 oktober 2011 Vlissingen: Leo de Hondt Janneke de Hondt-Szymanski Ronald Christian Vlissingen: Hanny Meulmeester-Kaaisteker en kinderen Papendrecht: Ada en Cees van Bennekum en kinderen Correspondentieadres: Van Nispenplein 2, 4381 VD Vlissingen Onze moeder en oma is opgebaard in het rouwcentrum aan de Bachweg 2, 4337 XD in Middelburg, waar gelegenheid is tot afscheid nemen op donderdag 13 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. Wij willen haar leven herdenken op zaterdag 15 oktober om 10.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Na afloop is er gelegenheid ons te condoleren. M. Diepbedroefd delen wij mee, dat na een moeitevolle levensavond, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde vrouw en onze lieve zorgzame moeder en oma Cornelia Elisabeth van Iwaarden-Loof In de leeftijd van 83 jaar Hoek: L. van Iwaarden Terneuzen: Bob Sparreboom Woudenberg: Peter en Hermien van Iwaarden-Arends Terneuzen: Kees en Karien van Iwaarden-Hangoor Lunteren: Corry van Iwaarden Hoek: Anke en Lein Dieleman-van Iwaarden Hoek: Arend en Corien van Iwaarden-Aleman Klein- en achterkleinkinderen Haar dochter Janny Sparreboom-van Iwaarden is haar in 2006 voorgegaan. Terneuzen, 10 oktober 2011 Correspondentieadres: Irisstraat 40a 4542 EG Hoek Mijn vrouw, onze moeder en oma is thuis opgebaard. Alwaar alleen op D.V. donderdag 13 oktober gelegenheid is tot afscheid nemen van 19.00 uur tot 20.00 uur. De rouwdienst, waarin zal voorgaan Ds. J.A. Weststrate, zal gehouden worden op D.V. zaterdag 15 oktober in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28 te Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in voornoemd kerkgebouw. Geen bloemen Wij zijn het personeel van Zorgcentrum 'Vremdieke' dankbaar voor de liefdevolle verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 31