dorp van de stromen' IBM zeeland 119 Veel werk aan wegen op Zuid-Beveland LEZERSVOORDEEL agrimarkt Korfbalvereniging Swift werft leden DIG OP WOENSDAG 12 OKTOBER Ommetje Welgelegen gaat officieel open Fotopresentatie over koopvaardijschepen Dienst Time 2 Sing in Opstandingskerk Terra Maris houdt paddenstoelenloop woensdag 12 oktober 2011 MIDDELBURG De Middelburgse korfbalvereni ging Swift werft komende zaterdag nieuwe leden. Voor alle kinderen Biljarten in Het Getij, onderdeel van de Brede School. Hoek Maas- en Rijnstraat met de bouwkraan die boven de wijk uittorent. door Luc Oggel GOES - Automobilisten moeten de ze komende week rekening hou den met werkzaamheden aan ver schillende wegen. Allereerst wordt vrijdag vanaf 20.00 tot maandag 06.00 uur de verbindingsweg van de A58 vanuit Bergen op Zoom naar de A4 richting Antwerpen af gesloten. Aanvankelijk zou de ver bindingsweg vanuit Vlissingen dicht gaan, maar dat bleek niet effi ciënt. De provincie voert in de avond en nacht van 17 tot en met 22 oktober tussen 19.00 en 06.00 uur onder houdswerk uit aan de N289 (Patijn- weg) tussen kruispunt Vierwegen en de Buys Ballotstraat/Lewestraat in Kloetinge. Er komt een nieuwe asfaltlaag en bij de Dijkwelseweg worden twee snelheidsremmers aangelegd. Verkeer wordt omge leid. In dezelfde periode wordt ook gewerkt aan de aansluiting N673 (Molendijk-Molendijkseweg) in Yerseke. Aangrenzende percelen zijn in beide gevallen wat lastiger bereikbaar. In de avond en nacht van 18 op 19 en 19 op 20 oktober wordt tussen 20.00 en 06.00 uur gewerkt aan de af- en toerit nummer 33 in de A58. Ook in dit geval wordt verkeer om geleid. gerookte zalm lang gesneden 100 gram 2 stuks van 5,98 Aanbieding uit deze advertentie is aileen geldig tegen inlevering van deze bon op de vernoemde dog en. is niet bestemd voor wederverkopers. Mox. 1 bon per klont. Prijswijzigingen en drukfouten voorbe houden. Aanbieding is geldig in Agnmorkt Goes, Von Doornestroot 2 - Agrimarkt Vlissingen, Popegaoienburg S - Agnmarkt Rposendool. Streuvelsloon lo - Agrunar kt Middelburg. Kolverstroot 1 tot en met 11 jaar wordt een leuke activiteit georganiseerd, waarbij op een vrijblijvende manier kennis ge maakt kan worden met korfbal. Het programma begint om 11.30 uur op sportcomplex De Voor- borch. Na het sporten worden er pannenkoeken gegeten in het club huis. Rond 14.30 is het programma afgelopen. Iedereen is welkom. De toegang is gratis. SEROOSKERKE Serooskerke is een nieuw 'omme tje' rijker: 2,5 kilometer wandel pad. Het loopt deels over de buiten plaats Welgelegen. Komende maan dag gaat het officieel open. 's Mid dags om twee uur worden dan nieuwe informatieborden onthuld over de buitenplaats. Dat gebeurt bij de ingang an de Oostkapelse- weg 4. Het ommetje is bedacht door enthousiaste inwoners in het kader van het project Eigen Wijs Landschap van de Stichting Land schapsbeheer Zeeland. NIEUW- EN ST. JOOSLAND Jan Anderiesse uit Middelburg geeft morgenavond in het Dorps huis in Nieuw- en Sint Joosland on der de titel 'Schepen met een rook pluim' een fotopresentatie over oudere koopvaardijschepen. Ande riesse is oud-zeeman en schrijver van diverse boeken over schepen. Deze maritieme avond is georgani seerd door de afdeling Zeeland van de World Ship Society (WSS). Ieder een is welkom; toegang is gratis. De avond in het Dorpshuis in Nieuwland begint om 19.00 uur. GRIJPSKERKE Time 2 Sing houdt komende zon dag weer een dienst in de Opstan dingskerk in Grijpskerke. Het the ma is deze keer 'Luctor et emergo'. In deze avonddienst zal veel gezon gen worden en het zingen wordt af gewisseld met korte, eenvoudige meditaties. Na de dienst is er gelegenheid om na te praten en elkaar te ontmoe ten onder het genot van een kopje koffie, thee of limonade. De dienst in de Opstandingskerk begint om 19.00 uur. OOSTKAPELLE Natuurmuseum Terra Maris in Oostkapelle houdt komende zon dag een paddenstoelenwandeling in natuurgebied de Manteling. De wandeling, onder leiding van een gids, begint om 13.30 uur bij Terra Maris aan de Duinvlietweg 6 in Oostkapelle. De wandeling duurt anderhalf uur en wordt in het mu seumcafé afgesloten met een kop paddenstoelensoep. De kosten zijn 5,50 euro. Aanmelden voor de wandeling is noodzakelijk. Inschrijven via reserveringen@terramaris.nl. Blik op het winkel- en appartementengebouw in aanbouw vanaf de Oosterscheldestraat. foto's Izaak Verkeste

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 19