Ik zou ons wel 's tegen Barcek Wielemaker en De Sterrenelftai 241 sport Evans kan alvast gaan glimlachen Tyton wil deze week beginnen met trainen Arnesen tijdelijk op de bank bij HSV Groen licht voor Supercross Goes Tafeltennissters bij laatste vier Woods krijgt hotdog naar hoofd gegooid NEDERLANDS ELFTAL Het Nederlands elftal sluit vanavond in Zweden een rimpelloze kwalificatiereeks af Dat is de verdienste van Oranje zelf, vindt aanvoerder Mark van Bommel. dinsdag 11 oktober 2011 EINDHOVEN De Poolse doelman Przemyslaw Ty ton hoopt deze week zijn rentree te maken op het trainingsveld. De keeper van PSV liep op 18 septem ber in de wedstrijd tegen Ajax een zware hersenschudding op na een botsing met ploeggenoot Timothy Derijck. „Ik voel me goed, hetzelf de als vroeger", aldus Tyton. „Mis schien kan ik dinsdag weer begin nen. Ik wil elke dag iets meer doen. Het belangrijkste is dat ik geen hoofdpijn meer heb." HAMBURG Aangezien Frank Arnesen nog steeds geen nieuwe trainer voor Hamburger SV heeft gevonden, gaat de technisch directeur voorlo pig zelf op de bank zitten. „Ik ben de verantwoordelijke trainer totdat we een nieuwe hebben. Dat kan ook nog tot de winter duren", al dus Arnesen, die zelf over het ver eiste diploma beschikt. Arnesen zette vorige maand Mi chael Oenning op straat. Beloftetrai ner Rodolfo Cardoso zat sindsdien op de bank. Hij beschikt echter niet over de benodigde papieren. GOES Organisator Stichting Motorsport Zeeland (SMZ) heeft gisteren het licht op groen gezet voor de Super cross van 2012 in Goes. Vorige maand werd bekend dat de 20e edi tie van het motorcrossevenement moest worden afgeblazen, omdat SMZ de financiering niet rond kreeg. Nu de gemeente Goes, de provincie én een aantal andere sponsoren is bijgesprongen, heeft de stichting de Supercross weer op de kalender gezet. De Zeelandhal len staan daardoor op 13 en 14 ja nuari in het teken van de cross. GDANSK De Nederlandse tafeltennissters lig gen nog steeds op koers voor hun vierde Europese titel. Het vrouwen team won gisteren in de kwartfina les van het EK in het Poolse Gdansk met 3-0 van Spanje. Honga rije is vandaag de tegenstander in de halve finale. De zege op Spanje kwam niet eens zo eenvoudig tot stand. Zowel Li Jiao als Li Jie haal de haar partij pas binnen na vijf ga mes. Kopvrouw Li Jiao kwam zelfs met 2-1 achter tegen de Spaanse Yanfei Shen, maar herstelde zich op tijd. SAN MARTIN Golfer Tiger Woods heeft een 'aan slag' overleefd tijdens het Frys.com Open in San Martin. Het Ameri kaanse golfïcoon stond klaar op de zestiende hole om te putten toen een toeschouwer een hotdog naar zijn hoofd wierp. Het broodje worst miste zijn doel, maar de ac tie zorgde wel voor consternatie op de golfbaan. Bewakers over meesterden de hotdogwerper en droegen hem over aan de politie. Woods bleef rustig onder het inci dent, ook al miste hij wel de putt. iöPW Mark van Bommel, hier duellerend met de Moldaviër Stanislav Ivanov, weet nog niet of hij na het EK afzwaait als international. „Ik lees overal wel dat het EK mijn laatste kunstje wordt als international, maar ik heb dat nog nergens zo letterlijk gezegd." foto Bas Czerwinski/AP door Edward Swier PARIJS - Cadel Evans mag stiekem al gaan dromen van prolongatie van zijn Tour-overwinning. Als het gisteren uitgelekte etappesche ma van de Tour de France van 2012 inderdaad klopt, wordt de ronde volgend jaar in twee indivi duele tijdritten beslist. Met slechts een handjevol, niet overdreven las tige, bergritten komen de klim mers amper aan hun trekken. Natuurlijk zijn er twijfels. Is het gisteren uitgelekte schema daad werkelijk de geplande route? Dat wilde Tour-organisator ASO toch graag tot 18 oktober geheimhou den? Via een traditionele presenta tie in het Palais des Congrès wordt de wereld doorgaans in de herfst alvast warmgemaakt voor het Tour-spektakel van het jaar erop. En dan ligt dat schema nu zomaar op straat? Onvoorstelbaar, maar waarschijnlijk toch echt waar. Volgens de makers van de site velo- peloton.com was het kinderlijk eenvoudig. Ze knoeiden wat met de 'achtervoegsels' van het inter netadres, maakten er 2012 in plaats van 2011 van. Het was in Neder land al met de rijksbegroting ge lukt, dus waarom nu niet. En in derdaad: bingo! Als het parkoers klopt, wacht de renners een pro loog, achttien ritten in lijn, twee tijdritten en twee rustdagen. De to tale lengte: 3479 kilometer. Vijf etappes worden als bergritten aan gemerkt, maar slechts twee ervan kennen een aankomst bergop. Dat spreekt niet bepaald in het voor deel van de echte klimgeiten. (Hoek) 4S Randy de Dreu' Y (VC Vlissingen) Cijfer: 8 1 l^^^^^gNThomas Raeut (VC Vlissingen) |jordvB£^^r\. ^'^er' (Zaamslag) 1 Cijfer: 8 I 5)Timo Jansen j (Kloetinge) l Cijfer: 7 6 )Remcovan Leeuwen 2 )JimmyJansen W3 )Joris Rademakers (Terneuzen) Cijfer: 8 (Terneuzen) Cijfer: 8 (Zaamslag) 1 Cijfer: 8 uu'itigjgwMjDennis Wondergem (Terneuzen) B1PI Cijfer: 7 Sebastian Hermans Cijfer: 8 gVJonathan Constancia r (VC Vlissingen) Cijfer: 8 Mark Schuit Y (Kloetinge) V Cijfer: 8

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 58