O (Tlenseniinq.nl Jacobus Abraham Risseeuw Frans Stoffels 28 I familieberichten dinsdag 11 oktober 2011 Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van de kracht. Ik heb de berg beklommen die jullie nog moeten gaan. Huil daarom niet, geliefden, ik ben in vrede gegaan. Na een geduldig en dapper gedragen ziekte is, gesterkt door het H. Sacrament der Zieken, van ons heengegaan onze lieve ma en oma Margaretha Maria Koole-Kaijser Margriet Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging op de afdeling 'Meander' van de Blaauwe Hoeve te Hulst. weduwe van Achile Maria Koole Zij overleed in de leeftijd van 73 jaar. Hulst: Willy t Zelzate: Emile Hulst: Berry en Angelique Hulst: Patrick en Jacinta Sven, Elkin Mouse 10 oktober 2011 Correspondentieadres: Churchillweg 15,4561 WL Hulst U kunt afscheid nemen van ma in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102 B te Hulst, op vrijdag 14 oktober van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 15 oktober om 10.30 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg te Hulst. Samenkomst in de kapel, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condolerefi in de kapel. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Liefde is de bron van het leven. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat nog onverwachts, vredig van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Jacoba Laura Griep-van de Velde sinds 18 november 1999 weduwe van Hubrecht Griep in de leeftijd van 86 jaar. Goes: Gerard en Angèle Goes: Rens en Ans Lisette en Ronald, Luuk Maarten Yerseke: Nelly en Leo Deborah en Henry, Quinty, Lindsay Vanessa en Beschier, Kylie Yerseke: JannieenAdri Bennie Yerseke: JanenHeather Goes, 9 oktober 2011 Zorgcentrum Randhof. Correspondentieadres: Beethovenlaan 74 4462 JJ Goes De afscheidsdienst, geleid door Ds. C. Baggerman, wordt donderdag 13 oktober om 13.30 uur gehouden in het Hervormd Kerkelijk Centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van het ADRZ, zorgcentrum Randhof en dokter Slager te Goes voor de goede zorgen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Oma Tummétje Wij zijn nog zo klein, waarom nu, het was zo fijn. Je aai, je grapjes, je lieve lach, we missen het iedere dag, voor altijd zit je in ons hart, op een plaatsje heel apart. Quinty, Lindsay, Kylie Een integer mens is niet meer. Na een kort ziekbed is overleden onze lieve vader, schoon vader en opa Barend Willy Meij Voormalig directeur Ziekenfonds Midden en Noord Zeeland Monnickendam Barendrecht 9 september 1940 7 oktober 2011 Heemstede Karin Meij Tom van Veen Gijs en Lieke Barendrecht Marieke'Meij Robin Rouwen Correspondentieadres: Riederhof 27 2993 XJ Barendrecht De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 14 oktober om 14.00 uur in crematorium Essenhof, Nassauweg 200 te Dordrecht. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend geven wij kennis van het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve vader, schoonvader en opa ~Ko~ Oostburg, 4-6-1927 t Middelburg, 10-10-2011 Oostkapelle: C. Risseeuw - de Voogd Bleiswijk: Jaap Risseeuw Monique van Beers Saint Chéron (Fr.): Janine Hingston - Risseeuw Bruce Hingston Anya Jake Max Margrietenlaan 2 4356 JN Oostkapelle Wij willen Ko herdenken' op vrijdag 14 oktober om 13.00 uur in hotel "de Moerbei", Dorpsstraat 52, Oostkapelle. Deze bijeenkomst zal geleid worden door ds. A.C. den Hollander. De begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Oostkapelle. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in "de Moerbei". De Heere heeft van ons weggenomen mijn geliefde man, onze lieve, zorgzame vader, opa en overopa Pieter Proos Wolphaartsdijk, 8 november 1921 Middelburg, 9 oktober 2011 We zijn verdrietig, maar dankbaar dat hij zolang in ons midden mocht zijn. Middelburg: M. Proos-Hoogerland Rijssen: Cees en Ina Proos-Nijsink Peter en Maria Dylan, Elisa, Amanda Adrian en Berfin Wolphaartsdijk: Betsy en Thijs Nijsse-Proos Al bert en Linda Robert, Martijn, Nadine Mark en Marie Louise Stian, Tamas Marlies Pieter en Tamara Yerseke: Carin Proos Mariska Sharon Nico en Laura Lennart en Talissa Bennie Kloetinge: Connie en Keesleen Westveer-Proos Philip en Linda Daniëlle en Olof Zorgcentrum 'Eben-Haëzer', kamer 14 Briandlaan 2,4334 GP Middelburg Er is D.V. gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op woensdag 12 oktober van 19.00 tot 19.45 uur in rouw- centrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 13 oktober om 13.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Villa Novastraat 3 te Wolphaartsdijk. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Wolphaartsdijk. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Geen bloemen. Geen bezoek aan huis. Rust zacht lieve opa Philip en Linda Daniëlle en Olof Het plotselinge overlijden van onze collega Francois Stoffels heeft ons diep geraakt. Zijn toewijding, vriendschap.en warmte zullen wij zeer missen. Wij wensen zijn vrouw en familie veel kracht en sterkte om dit grote verlies te dragen. Maintenance organisatie Dow Benelux B.V. Geschokt hebben wij kennis genomen van het overlijden van Frans was meer dan 25 jaar EHBO-er en actief lid van onze vereniging. Ons medeleven gaat uit naar zijn familie. EHBO-vereniging Philippine Met droefheid geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Pieter Proos echtgenoot van Maatje Proos-Hoogerland C. Meulbroek^Proos t W.M. Meulbroek t Goes: A. Proos E. Proos-van de Kreeke t Kloetinge: C.M. Proos M. Proos-van de Velde t Goes: J. Proos M. Proos-Bosman Goes: M. Proos W. Proos-Braam Kloetinge: J. Proos A. Proos-Knulst Oostkapelle: M.A. Begthel-Proos W.J. Begthel Neven en nichten 9 oktober 2011 Diep bedroefd zijn wij door het overlijden van onze vriend... Kees Visser Wij wensen Tina en de verdere familie veel sterkte toe. Dirk en Ina Blom-Camphens Coen en Jolanda Wilbert en Sylvia Albert en Dini Dirk en Leona en de kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 28