Ovsrladöfi Bennie Bogte Robert Bleijswijk <1 D1ensenlinq.nl dinsdag 11 oktober 2011 Het boek is uit. Na 92 liefdevolle jaren is van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Elisabeth van der Vliet Andel, 7 december 1918 t IJzendijke, 9 oktober 2011 echtgenote van A. Schilders 11945 A.J. Baas 1992 Bateau Bay: Arja en Aat Korteweg-Schilders (Australië) Elja en Tim Mascha en Jordy Spijkenisse: Nico en Marijke Schilders-van der Hout Amanda en Raymond Natasja en Marko Oostburg: Leny en Wim Vermeulen-Schilders Dion, altijd in haar gedachten Ernst en Gwenn Jeroen en Patricia Den Haag: Marijke Schilders Femke en Maurits Hylke en Natasja IJzendijke: Adri Baas, altijd in haar gedachten IJzendijke: Jos en Anton van Merode-Baas Rutger Thomas en Carmen Drachten: HansTysma IJzendijke: Maarten en Sophie Schilders-Wille alle achterkleinkinderen Correspondentieadres: Jos en Anton van Merode-Baas Waterpoortstraat 11 4515 AD IJzendijke Wij allen bedanken de medewerkers en vrijwilligers van Huize Emmaus voor de warme, respectvolle verzorging tijdens de afgelopen jaren. Het afscheid zal plaatsvinden op vrijdag 14 oktober om 15.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c Na afloop bent u in de gelegenheid tot condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Stil en verdrietig zijn wij om het plotseling overlijden van mijn dierbare zoon, mijn geliefde broer en fijne vriend Hij mocht maar 57 jaar worden. Wij zullen de warme herinneringen aan hem in ons hart bewaren. moeder Bogte zus Ineke Bogte vriend Freek Groos Vredehoflaan 820 4382 CK Vlissingen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden op maandag 10 oktober 2011. Op zaterdag 8 oktober 2011 is op 97-jarige leeftijd overleden Pieter Adolf Boot oud-directeur gemeentewerken Tholen Ridder in de Orde van Oranje Nassau gehuwd geweest met Neeltje Boot-van Sluis Vlissingen, 8 december 1913 f Goes, 8 oktober 2011 Mevrouw Mr. N.E. Soeters-Schot executeur Zierikzee, Jannewekken 18 Correspondentieadres: Klaassen Notarissen Havenpark 40 4301 CE Zierikzee Zijn stoffelijk lichaam zal worden gecremeerd op donderdag 13 oktober om 12.30 uur in crematorium "Rotterdam", Maeterlinckweg 101 te Rotterdam-Zuid. Degene die de plechtigheid wenst bij te wonen wordt verzocht om 12.15 uur aanwezig te zijn in het crematorium. Na het afscheid is er gelegenheid tot samenzijn in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Heden overleed op 97-jarige leeftijd mijn broer en onze oom P.A. Boot ).L. Geluk-Boot Neven en Nichten Veel mooie herinneringen verzachten ons verdriet. Voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart. Zeer verdrietig zijn wij door het overlijden van Robert Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Dick Henk Colin Dennis Rick Margriet Petra Joanne Lenneke Jacqueline Susan Annemarie Nadine Joyce Lara Odette Vrouwenpolder, 8 oktober 2011 Wij ontvingen het droevige bericht dat broer van onze goede vriend Vincent is overleden. Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte bij dit verlies. Erwin, Mariska en Sven Eelco, Leonie, Max en Ties Wim, Evelien, Tara en Loïs C' est la vie. Na een goed leven is van ons heengegaan onze vader, groot- en overgrootvader Wilhelmus Jacobus van de Grift ~Wim~ sinds 3 april 1989 weduwnaar van Maatje Jacoba Anneke Potter •A Princenhage, t Vlissingen, 18 mei 1924 10 oktober 2011 Het is goed zo. uit aller naam E. I. van de Grift Onze dank gaat uit naar het personeel van Verpleeghuis Ter Reede voor de liefdevolle verzorging. Verpleeghuis Ter Reede Vlissingen Woning 22 Correspondentieadres: Bossenburg 23 4385 EB Vlissingen. De crematieplechtigheid zal in familiekring plaatsvinden. Met grote verslagenheid hebben wij vernomen dat onze oud collega Hans van de Leemkolk is overleden. Wij zullen ons Hans herinneren als een toegewijd en gewaardeerd medewerker en een zeer prettige collega. Onze gedachten gaan uit naar zijn familie en vrienden. Wij wensen hen veel kracht toe om dit grote verlies te dragen. Directie en medewerkers Thermphos International B.V. familieberichten 12J Wie nooit heeft geleden, heeft nimmer geleefd. Wie zich nooit vergiste, heeft nimmer gestreefd. Wie nooit heeft geweend, heeft geen vreugde als hij lacht. Wie nooit heeft getwijfeld, heeft nooit ernstig gedacht. Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar voor alle warmte en hartelijkheid waarmee zij ons heeft omringd, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze geweldige dochter, mijn fantastische zus, onze schoondochter en schoonzus Evelien Bos Delft, 29 februari 1972 Den Haag, 7 oktober 2011 Delft: Patrick Bakkers Vlissingen: Tini Smit Zelhem: Evert Bos Den Haag: leroen Bos Delft: Henk ën Wil Bakkers Badhoevedorp: Ron en Herma Bakkers Valkenlaan 35 2623 HM Delft Tot aan de dag van de uitvaart verblijft Evelien in het uitvaartcentrum van "De Laatste Eer", Hoflaan 18 te Delft, alwaar geen bezoek. We nemen afscheid van haar in de aula van crematorium Iepenhof, Hoflaan 18 te Delft op vrijdag 14 oktober om 16.00 uur. Voor diegenen die een laatste groet willen brengen aan Evelien is daartoe gelegenheid in de aula van boven genoemd crematorium, voorafgaande aan de plechtigheid van 15.00 tot 15.45 uur. Na afloop van de plechtigheid ontmoeten we elkaar in de ontvangkamer van het crematorium. Kom zoals je bent. Verdrietig zijn wij dat onze zus, schoonzus en tante Lourina Clement - Riemens overleden is. Leven is vast willen houden en toch los moeten laten. Kats: Betsie en Gommert Goes: Nel en Ko Krimpen a/d IJssel: Lou en Riet Kats: Lenie en Cor Middelburg: Paula en Wim Neven en Nichten 1 Goes, 9 oktober 2011 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze schoonzus en tante Rina Clement-Riemens Wij wensen Adrie, john, Marcel en Vivian veel sterkte met dit grote verlies. Goes: Jan en Lenie Schaalje-Clement Mario en Petra Justin en Kirstin Lieve Rina Je leeft nu in de voorbije toekomst, maar zult er altijd nog zijn Je bent voor ons nooit langgeleden Je hoort er, ook straks, nog altijd bij We wensen Adrie, John, Marcel en Vivian veel kracht toe om dit verlies te dragen. Trees Does-Verdurmen en Rinus Does t Marcel en Renate Schipper-Does Liekeen Tijmen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 27