sport 141
tirr2£E$3
IgfiSSIS
Hattrick Rosanne Lammers niet genoeg voor drie punten
maandag 10 oktober 2011
ZATERDACVOETBAL
Hoofdklasse B: Excelsior M. - ASWH 5-2,
RWH - Achilles Veen 3-2, Kozakken Boys -
Scheveningen 2-3, Kloetinge - Nieuw Lekker-
land 3-0, Heerjansdam - LRC 1-2, Nivo Sparta -
Zwaluwen 3-2, XerxesDZB - Hoek 2-2.
RWH 6 5 0 1 15 21 - 8
Scheveningen 6 5 0 1 15 17- 10
Kozakken Boys 6 4 1 113 16-12
Excelsior M. 5 4 0 1 12 12- 5
XerxesDZB 6 3 1 2 10 18- 9
ASWH 6 2 3 1 9 17- 16
Kloetinge 6 3 0 3 9 11 - 12
Nivo Sparta 6 3 0 3 9 11 - 14
Zwaluwen 5 2 1 2 7 12- 9
Hoek 6 2 1 3 7 7- 7
Achilles Veen 6 2 0 4 6 11 - 14
LRC 6 2 0 4 6 8- 21
Nieuw Lekkerland 6 0 1 5 1 7-16
Heerjansdam 6 0 0 6 0 10- 25
Eerste klasse C: Heinenoord - Stedoco 2-0,
Sliedrecht - WC'68 6-1, Roda
Boys/Bommelerwaard - GPC Vlissingen 3-1,
Oranje Wit - Almkerk 3-2, De Zwerver - Alblas-
serdam 1-1, WGZ -Rijsoord 3-0, SC Everstein -
Zaamslag 1-5.
Roda Boys/Bomm 6 5 1 0 16 18- 4
Sliedrecht 6 4 1 1 13 17- 8
Heinenoord 6 4 1 1 13 12- 5
Oranje Wit 6 4 1 1 13 14- 8
Zaamslag 6 3 1 2 10 11- 6
De Zwerver 6 2 4 010 7- 3
WGZ 6 3 0 3 9 9- 8
Almkerk 6 2 1 3 7 16- 12
Stedoco 6 2 1 3 7 9- 11
Alblasserdam 6 1 23 5 9-12
SC Everstein 6 1 2 3 5 7- 15
GPC Vlissingen 61 1 4 4 3-10
Rijsoord 6 1 0 5 3 10- 22
WC'68 6 1 0 5 3 6- 24
Tweede klasse E: Zwaluwe - Bruse Boys 0-0,
Nieuwdorp - Arnemuiden 5-1, DFS - Yerseke
4-5, Dauwendaele - SSV'65 2-2, Terneuzense
Boys - Serooskerke 3-2, Internos - Klundert
1-4, Duiveland - Dinteloord 0-3.
Dinteloord 6 6 0 0 18 23- 5
Terneuzense Boys 6 5 1 0 16 16 - 6
Klundert 6 4 1 1 13 15- 9
Serooskerke 6 3 1 2 10 16- 10
Zwaluwe 6 2 4 0 10 11 - 9
SSV'65 6 2 2 2 8 14- 8
Nieuwdorp 6222 814- 9
Bruse Boys 6 2 2 2 8 6- 12
Duiveland 6 2 1 3 7 7- 10
Yerseke 6 2 0 4 6 16- 25
Dauwendaele 6 1 2 3 5 11 - 15
Arnemuiden 6 1 1 4 4 9- 17
Internos 6 0 2 4 2 13- 24
DFS 6 0 1 5 1 8- 20
Derde klasse A: Heinkenszand - Veere 0-0,
VCK - Domburg 3-1, De Noormannen.- Bevel
anders 3-2, Nieuwland - Hoedekenskerke 4-1,
AZW - 's Heer Arendskerke 2-2, Oostkapelle -
De Meeuwen 0-0.
VCK 6 4 2 0 14 19- 4
Heinkenszand 6 4 2 0 14 17- 3
De Meeuwen 63 3 012 9- 4
AZW 6 3 2 1 11 15- 5
Oostkapelle 6 3 2 1 11 12- 4
s-Heer Arendsk. 6 3 2 11110- 7
De Noormannen 6 3 1 2 10 12-14
Veere 6 1 2 3 5 7- 9
Nieuwland 6 1 0 5 3 10- 20
Bevelanders 6 1 0 5 3 8- 20
Hoedekenskerke 61 05 3 6- 27
Domburg 6 0 2 4 2 4- 12
Derde klasse B: WHS - SVG 6-0, Vosmeer -
Noad'67 3-3, Rillandia - MZC'11 3-3, Krabben-
dijke - Tholense Boys 3-5, Seolto - DHV 1-1,
The Gunners - Kapelle 2-0.
The Gunners 6 6 0 01815- 5
Tholense Boys 6 4 0 2 12 15- 12
Noad'67 5 3 1 1 10 16- 8
Krabbendijke 6 3 1 2 10 23- 15
DHV 6 3 1 2 10 21 - 13
Seolto 6 3 1 2 10 16- 10
MZC'11 6 3 1 2 10 17- 20
WHS 6 2 0 4 6 18- 14
Rillandia 5 1 2 2 5 14- 15
SVG 6 1 1 4 4 9- 31
Kapelle 6 1 0 5 3 10- 19
Vosmeer 6 0 2 4 2 7- 19
Vierde klasse A: Borssele - Wemeldinge 1 -6,
SVD - Vlissingen afg, Colijnsplaatse Boys - Le-
wedorpse Boys 0-1, Kruiningen - Waarde afg,
Wolfaartsdijk - Apollo'69 2-1, MZVC -Spui 4-0
Wemeldinge 6 6 0 0 18 30- 5
MZVC 6 5 0 1 15 19- 9
Spui 6 4 1 1 13 12- 10
Vlissingen 5 3 1 11012- 9
Lewedorpse Boys 6 3 1 2 10 16-10
Kruiningen 5 2 1 2 7 12- 8
Wolfaartsdijk 6 2 1 3 7 11 - 10
Borssele 6 2 1 3 7 9- 15
Apollo'69 6 1 1 4 4 11 - 15
Colijnsplaatse Boys 6 1 0 5 3 6- 19
SVD 5 0 2 3 2 5- 17
Waarde 5 0 14 1 2-18
Vierde klasse B: SPS - Chrislandia 4-2, SC Sta-
venisse - Brouwershaven afg, Vrederust -
WIK'57 3-1, ZSC'62 - Kogelvangers 2-2, Smer-
diek - SKNWK 2-6, Halsteren - De Fendert 6-0
SKNWK 6 6 0 0 18 25- 9
Kogelvangers 6 5 1 0 16 35- 4
Halsteren 6 5 0 1 15,18- 4
De Fendert 6 4 1 1 13 23- 8
Smerdiek
6
3
0
3
9
17-
16
SC Stavenisse
5
2
1
2
7
6-
11
Chrislandia
6
2
1
3
7
15-
15
SPS
6
2
0
4
6
12-
18
Vrederust
6
2
0
4
6
10-
22
ZSC'62
6
1
2
3
5
17-
15
Brouwershaven
5
0
0
5
0
4-
26
WIK'57
6
0
0
6
0
4-
38
RESERVES ZATERDAG
Hoofdklasse A: Sliedrecht 2 - Heerjansdam 2
4-5, ASWH 2 - Kozakken Boys 2 3-1, WGZ -
Pelikaan 2 1-2, Kloetinge 2 - Oranje Wit 2 1-2,
Hoek 2 - De Zwerver 2 1 -0, LRC 2 - Rijsoord 2
3-1
ASWH 2 6 5 1 0 16 20- 6
Heerjansdam 2 6 5 0 1 15 22- 12
Kloetinge 2 6 3 1 2 10 14- 8
Oranje Wit 2 6 3 1 2 10 15- 13
Hoek 2 6 3 1 2 10 7- 8
Sliedrecht 2 6 2 2 2 8 11 - 12
LRC 2 6 2 2 2 8 10- 11
Pelikaan 2 6 1 4 1 7 9- 10
De Zwerver 2 6 2 1 3 7 8- 14
WGZ 2 6 2 0 4 6 11 - 13
Kozakken Boys 2 6 1 1 4 4 8- 12
Rijsoord 2 6 0 0 6 0 3- 19
1e klasse A: WGZ 3 - Zaamslag 2 0-0, Groote
Lindt 2 - De Meeuwen 2 8-4, SSV'65 2 -
Drechtstreek 2 4-2, Nieuw Lekkerland 2 - GPC
Vlissingen 2 4-0, Arnemuiden 2 - Wieldrecht 2
2-2, Serooskerke 2 - Terneuzense Boys 2 4-2
Drechtstreek 2 6 5 0 1 15 18- 9
GPC Vlissingen 2 6 4 1 1 13 20- 8
Groote Lindt 2 6 4 1 1 13 21 - 16
Terneuzense Boys 2 6 4 0 21213- 9
Nw Lekkerland 2 6 3 2 11116-12
SSV'65 2 6 3 1 2 10 20- 13
Wieldrecht 2 6 3 1 2 10 17- 13
De Meeuwen 2 6 2 1 3 7 15- 22
Serooskerke 2 6204 613- 20
Arnemuiden 2 6 0 2 4 2 8- 14
Zaamslag 2 6 0 2 4 2 8- 15
WGZ 3 6 0 1 5 1 8- 26
2e klasse A: Oostkapelle 2 - ZSC'62 2 4-2,
Dauwendaele 2 - Serooskerke 3 2-2, Hoek 3 -
VCK 2 4-1, Arnemuiden 3 - AZW 2 3-1, Kapel
le 2 - Terneuzense Boys 3 2-3, Nieuwdorp 2 -
Veere 2 1-0
2e klasse B reserve: Zwaluwe 2 - Oranje Wit
3 2-1, The Gunners 2 - Dinteloord 2 0-4, De
Alblas 2 - WHS 2 5-1, Klundert 2 - Alblasser
dam 2 3-1, Pelikaan 3 - Bruse Boys 2 6-0,
Noad'67 2 - Bavel 2 1-3
JEUGDVOETBAL
A-Junioren. 4e divisie C: Soccer Boys - Inter
nos 4-1, Poortugaal - Spijkenisse 0-5,
Cortgene/JVOZ - Kloetinge 2-2, ASWH - Jeka
3-2, Nieuwerkerk - SW 1 -2, DHC - Roosendaal
1-1
ASWH 6 5 1 0 16 12- 5
Spijkenisse 6 4 1 1 13 18- 8
Jeka 6 4 0 2 12 15- 10
SW 6 4 0 2 12 12- 10
DHC 6 3 2 1 11 10- 6
Roosendaal 6 2 2 2 8 10- 6
Cortgene/JVOZ 6 2 2 2 8 10- 10
Internos 6 2 1 3 7 10- 14
Poortugaal 6 2 0 4 6 7- 14
Kloetinge 6 1 1 4 4 8- 16
Nieuwerkerk 6 1 05 3 9-13
Soccer Boys 61 05 3 9-18
B-Junioren. 3e divisie D: WSC - TSC 4-1, SC
't Zand - RKDVC 2-2, UNA/Brinvast -
Cortgene/JVOZ 1-2, Noad - Internos 1-4, Wo-
dan - RKWO 0-0, Jeka - Sarto 5-1
C-Junioren. 3e divisie D: Oranje Wit - Wodan
4-1, Roosendaal - WSC 2-1, Noad -
UNA/Brinvast 0-2, EFC - Cortgene/JVOZ 2 4-1,
Haarsteeg - Jeka 1-1, Brabantia - SC 't Zand
2-2
2e divisie B: Cortgene/JVOZ - UVS 2-0,
Geldrop/Houta Bouw - OJC ROSMALEN 3-2,
Spartaan'20 - Spijkenisse 0-0, SW - Feye-
noord, sc (AV) 0-7, Westlandia - Haaglandia/Sir
Winston Le 0-3, Quick - Sparta (AV) 2-0
D-pupillen. Eerste divisie B: NAC - Roda JC
0-0, Oranje Wit - PSV 0-9, VW/Helmond
Sport 2 - MW 0-4, Cortgene/JVOZ - Willem
ll/RKC 1-1, Mierlo Hout - VW/Helmond Sport
0-9, DVO-FC Den Bosch 0-12
2e divisie C: Cortgene/JVOZ 2 - Dongen 4-3,
PSV 2 - Geldrop/Houta Bouw 1-1, Baronie -
OJC Rosmalen 1-1, RKTVC - UNA/Brinvast
VROUWENVOETBAL
Hoofdklasse A: Ter Leede 2 - Oranje Nassau 2
0-0, Thé Knickerbockers - Odysseus '91 1-1,
Wartburgia - HZW 1-1, SC 't Zand - SSS 2-0,
DTS '35 Ede - Oostkapelle 3-0, Be Quick D -
Oerterp 1-3.
Odysseus'91 6 4 2 0 14 12- 5
DTS'35 Ede 5 4 0 1 12 18- 5
SC't Zand 5 3 1 1 10 11 - 7
The Knickerbockers 6 2 3 1 9 12- 12
Oostkapelle 6 3 0 3 9 8- 8
Be Quick D 6 3 0 3 9 8- 10
HZW 5 2 1 2 7 11 - 11
Oerterp 5 2 1 2 7 4- 6
Ter Leede 2 6 2 1 3 7 9- 9
SSS 6 2 1 3 7 13- 14
Wartburgia 6 14 1 7 6-8
Oranje Nassau 2 502324- 7
CSW 5 0 0 5 0 7- 21
Eerste klasse A: CJW - Lisse 3-0, RCL 2 - Jo-
dan Boys 3-1, Reiger Boys 2 - WIJ 1-4, Barend-
recht - RWH 2 1-1, Rijnvogels, fc - Delta
Sports '95 FC 1-0, Berkel - Smerdiek 4-4.
Rijnvogels 6 5 1 0 16 13 - 3
Smerdiek 6 4 2 0 14 17- 5
Barendrecht 6 4 2 01415- 3
Delta Sports'95 6 4 1 1 13 12- 6
RCL2 6 3 1 2 10 14- 9
Berkel 6 2 1 3 7 14- 14
RWH 2 6 2 1 3 7 10- 13
Lisse 6 2 1 3 7 11 - 17
WIJ 6 2 0 4 6 7-9
Reiger Boys 2 6 1 0 5 3 7- 15
CJW 6 1 0 5 3 5- 17
JodanBoys 6 1 0 5 3" 6- 20
2e klasse B: Stedoco 2 - Papendrecht 2-0,
Zwaluwen - Botlek, SC 1 -2, Zevenhoven - DHZ
0-1, Ter Leede 3 - RKAW 2-2, IJzendijke - SVS
4-4, Zwervers, cw - Rhoon 0-5
Stedoco 2 6 5 1 0 16 20- 6
Rhoon 6 5 1 0 16 23- 10
SVS 6 4 1 1 13 31 - 14
Zwervers, cw 6 4 1 1 13 21 -14
IJzendijke 6 3 1 2 10 20- 17
DHZ 6 3 0 3 9 11- 15
Botlek, SC
Zevenhoven
Papendrecht
Zwaluwen
RKAW
Ter Leede 3
Smerdiek 2 2-7, Binnenmaas, FC - Sleeuwijk
0-7, RWH 3 - GJS 0-7, Barendrecht 2 - Tricht
4-3
6 2 0 4
6
8-
15
Unitas'30
6
2
1 3
7
16- 15
6 114
4
8-
13
FC Bergen
6
2
1 3
7
9- 12
6 0 4 2
4
7-
12
RIA W.
6
2
1 3
7
9- 13
6 114
4
5-
16
Zeelandia Mid.
6
2
1 3
7
11 - 16
6 114
4
8-
22
Cluzona
6
2
0 4
6
7- 18
6 0 2 4
2
4-
12
Alliance
6
1
2 3
5
11 - 20^
BW'63
6
1
1 4
4
12- 12
- SC Everstein 6-
1, RCS -
Victoria'03
6
1
1 4
4
12- 19
Barendrecht 2
Brielle
Sleeuwijk
GJS
Smerdiek 2
Tricht
MZC'11
SC Everstein
Binnenmaas, FC
RWH 3
RCS
5 4 1 0 13 12- 8
4 4 0 0 12 15- 4
5 4 0 1 12 20- 9
5 3 1 1 10 18- 8
4 2 0 2 6 15- 7
4 2 0 2 6 10- 11
4 1 1 2 4 8-6
3 10 2 3 4-10
5 0 2 3 2 5-18
5 0 14 1 6-20
4 0 0 4 0 6-18
ZONDAGVOETBAL
Eerste klasse C: IFC - Jeka 3-1, Geldrop/Houta
Bouw - Vlissingen 1-1, EFC - Longa 0-1, Terneu-
zen - Goes 2-1, WSC - Brabantia 0-2, Neme-
laer - Rood Wit V 1 -0, Best Vooruit - PSV 0-1
Longa 6 4 2 0 14 9- 4
Brabantia 6 4 1 1 13 11- 4
Goes 6 4 1 1 13 13- 7
EFC 6 4 1 1 13 7- 4
Nemelaer 5 3 1 1 10 8- 6
IFC 6 2 2 2 8 16- 15
Geldrop/Houta 5 2 1 2 7 9- 6
Best Vooruit 6 2 1 3 7 10 - 8
PSV 6 2 1 3 7 7-9
Jeka 6 2 0 4 6 9- 10
Vlissingen 6 1 3 2 6 7 - 9
Terneuzen 6 2 0 4 6 7- 14
WSC 6 1 0 5 3 9- 13
Rood Wit V 6 1 0 5 3 7- 20
Tweede klasse E: Unitas - Uno Animo 4-0,
BSC - Halsteren 1-5, Moerse Boys - TSC 1-1,
Roosendaal - Aardenburg 2-1, Haarsteeg - RKD
VC 3-2, RCS - Madese Boys 2-2, Dosko - EBOH
2-1.
Halsteren 6 6 0 0 18 21 - 7
TSC 5 4 1 0 13 16- 6
Dosko 6 4 1 1 13 17- 12
RKDVC 6 3 1 2 10 11 - 8
Haarsteeg 6 3 1 2 10 13- 14
RCS 6 3 1 2 10 13- 14
Unitas 5 3 0 2 9 12- 6
Roosendaal 5 2 1 2 7 5 - 8
Uno Animo 6 2 0 4 6 10- 14
Madese Boys 6 1 2 3 5 9- 14
Moerse Boys 5 1 1 3 4 10-13
EBOH 6 1 1 4 4 7- 11
BSC 6 1 0 5 3 8- 15
Aardenburg 6 1 0 5 3 8- 18
Derde klasse A: Unitas'30 - Alliance 5-2, Axel
- HW'24 2-1, FC Bergen - Internos 0-2, Cluzo-
na - SC Gastel 2-5, RIA W.- Zeelandia Middel
burg 2-1, BW'63 - Victoria'03 5-1.
Axel
HW'24
Internos
SC Gastel
6 6 0 0 18 18- 2
6 5 0 1 15 19- 8
6 4 1 1 13 16- 5
6 2 3 1 9 14- 14
IJZENDIJKE - De drie doelpunten van Rosanne Lammers
mochten zaterdag niet baten voor de vrouwen van IJzen
dijke. De Zeeuws-Vlaamse ploeg speelde met 4-4 gelijk
tegen SVS uit Capelle aan den IJssel, dat al vlot op een
0-2-voorsprong stond. Lammers bracht met twee doel
punten de stand weer gelijk en scoorde in de tweede
helft nog eenmaal. Het vierde IJzendijkse doelpunt was
van Nouk Wiersum. foto Mark Neelemans
Vierde klasse A: Zeeland Sport - Jong Ambon
afg, Steen - Hontenisse 2-3, IJzendijke - Bres-
kens 2-1, Oostburg - Biervliet 2-1, Hulsterloo -
Patrijzen 2-10, Clinge - Corn Boys 4-0.
Jong Ambon 5 5 0 0 15 23- 9
Steen 6 4 1 1 13 15- 6
Hontenisse 6 3 3 0 12 21 - 7
Clinge 5 3 0 2 9 11 - 11
IJzendijke 6 3 0 3 9 9-10-
Biervliet 5 2 2 1 8 8- 6
Patrijzen 6 2 1 3 7 20- 11
Hulsterloo 6 2 1 3 7 15- 19
Oostburg 6 2 1 3 7 6- 12
Zeeland Sport 5 13 1 6 9 - 7
Breskens 6 0 2 4 2 4- 11
Corn Boys 6 0 0 6 0 4- 36
Vierde klasse B: Luctor'88 - Grenswachters
afg, Odio - Steenbergen 0-2, DSE - HSC'28
2-0, Walcheren - Meto afg, Rood Wit W. - SC
Kruisland 5-1, Vivoo - MOC'17 afg.
MOC'17 5 5 0 0 15 24- 5
Meto 5 4 1 0 13 14- 5
Grenswachters 5 3 1 1 10 12- 10
Rood Wit W. 6 3 1 2 10 24- 12
SC Kruisland 6 3 1 2 10 20- 1^
Steenbergen 6 2 2 2 8 10- 11
DSE 6 2 1 3 7 9- 12
HSC'28 6 2 0 4 6 10- 15
Odio 6 2 0 4 6 9- 23
Walcheren 5 1 1 3 4 12- 14
Luctor'88 5 1 0 4 3 10- 19
Vivoo 5 1 0 4 3 9- 24
Vijfde klasse A: Groede - Graauw 0-3,
SDO'63 - Schoondijke 5-2, Hoofdplaat - Sluis
kil 0-2, Sluis - Philippine 0-2, Vogelwaarde -
Koewacht 2-5.
Philippine 6 5 1 0 16 14- 6
Graauw 5 4 0 1 12 11 - 7
Koewacht 5 3 0 2 9 9 - "j"
Schoondijke 6 3 0 3 9 12- 10
SDO'63 4 2 1 1 7 13- 10
Sluis 5 2 1 2 7 8- 7
Sluiskil 5 2 1 2 7 8- 7
Groede 6 2 1 3 7 8- 9
Hoofdplaat 6 2 0 4 6 7 - 9
Vogelwaarde 6 1 1 4 4 10- 16*
Terhole 4 0 0 4 0 1 - 13
Vijfde klasse B: NVS - Nieuw Borgvliet 0-4,
Renesse - Kwadendamme 0-6, Lepelstraatse
Boys - Volharding 7-0, FC Moerstraten - Hans-
weertse Boys 4-2, DZC'09 - WW67 1-11, Ro-
bur-Vosmeer 1-0.
Nieuw Borgvliet 6 6 0 018 27- 4
WW'67 6 6 0 0 18 25- 3
FC Moerstraten 6 5 0 1 15 22- 6
Hansweertse Boys 5 3 1 1 10 17 - 8
Lepelstraatse Boys 6 3 1 2 10 13 - 6
Volharding 6 2 1 3 7 11 - 19
NVS 6 2 0 4 6 5- 10^
Robur 4 1 1 2 4 5- 14
Vosmeer 6 1 1 4 4 7- 10
Kwadendamme 5 1 0 4 3 10- 13
DZC'09 6 1 0 5 3 3- 34
Renesse 6 0 15 1 7-25
RESERVES ZONDAG
1e klasse A: RCS 2 - Goes 2 2-1, IFC 2 - Longa
2 2-0, Roosendaal 2 - SC 't Zand 2 1-0, Moer
se Boys 2 - Internos 2 1-2, Baronie 2 - Alliance
2 5-0, Jeka 3 - Halsteren 2 5-0.
IFC 2 6 4 0 2 12 13- 8
Alliance 2 6 4 0 2 12 12- 16
Jeka 3 5 3 1 1 10 13- 5
Baronie 2 6 3 1 2 10 18- 10
Internos 2 6 3 1 2 10 13- 8
Longa 2 6 3 1 2 10 13- 12.
RCS2 6 3 1 2 10 11 - 12
SC 't Zand 2 6 3 0 3 9 11 -9
Roosendaal 2 6 2 1 3 7 6-8
Moerse Boys 2 5 1 1 3 4 7- 10
Goes 2 6 1 1 4 4 11 - 17
Halsteren 2 6 1 0 5 3 6- 19
2e klasse A reserve: Dosko 2 - MOC'17 2
3-0, BSC 2 - Beek Vooruit 2 gest, Steen 2 -
Steenbergen 2 4-0, HW'24 2 - Terneuzen 2
afg, SC Gastel 2 - Moerse Boys 3 4-1
ZAALVOETBAL
Eredivisie B: Lake Valley SV - Klein
Arsenal/Steevens 4-6, FC Westland/Event Plaza
- Noordzee 5-5, TFH - Sevenstars 7-5, Groene
Ster - ZvWeert 9-4, FSG - TFC 2-8.
Noordzee 5 3 2 0 11 22- 15
TFH 4 3 1 0 10 25- 19
Lake Valley SV 5 3 1 1 10 22- 14
Klein Arsenal/St 5 3 1 1 10 27- 23
Groene Ster 4 2 2 0 8 24- 16
TFC 5 2 0 3 6 21 - 15
FSG 5 2 0 3 6 20- 26
ZWM/Campus 4 1 1 2 4 15- 18
FC Westland/Ev 4 0 2 2 2 20- 25
Sevenstars 4 0 0 4 0 13 - 23
ZvWeert 3 0 0 3 -3 10- 25
Eerste divisie C: Be'79 - zw De Markies 5-i
Botafogo - ZVO/Snel Co 2-8, Verest Sport -
Futsalclub Etten-Leur 6-0.